Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Politika

Kossovičs: Nākamajās Saeimas vēlēšanās politiskā vara un Gobzema un Šlesera spēki atkal šķels Latvijas sabiedrību

Kossovičs: Nākamajās Saeimas vēlēšanās politiskā vara un Gobzema un Šlesera spēki atkal šķels Latvijas sabiedrību 132

Nākamajās Saeimas vēlēšanās Latvijas politiskā vara un “divgalvainais frankenšteins” – Alda Gobzema un Aināra Šlesera spēki atkal šķels Latvijas sabiedrību un biedēs viena ar otru, sestdien partijas “Progresīvie” kongresā norādīja Rīgas domes “Par” un “Progresīvo” (PP) frakcijas priekšsēdētājs Mārtiņš Kossovičs.

Pieaudzis vēlētāju atbalsts "Saskaņai"

Pieaudzis vēlētāju atbalsts "Saskaņai" 2

Salīdzinot ar jūlijā veikto aptauju, augustā par 1,3 procentpunktiem jeb līdz 12,6% pieaudzis partijas “Saskaņa” vēlētāju atbalsts, liecina pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma veiktās pētījumu aģentūras SKDS aptaujas dati.

Gatavo likumu valsts finansējuma atņemšanai, ja partija izirst

Gatavo likumu valsts finansējuma atņemšanai, ja partija izirst 12

Valsts prezidents apņēmies sagatavot likumprojektu, lai valsts finansējumu politiskajām partijām varētu samazināt gadījumā, ja kāda no tām lielākā vai mazākā mērā sabrūk – uz to Valsts prezidentu Egilu Levitu pamudinājis neveiksmīgais “KPV LV” piemērs, taču jaunais risinājums attiektos tikai uz nākamo Saeimu, vēsta TV3 Ziņas.

Mediji: ASV sadarbībā ar Dāniju izspiegojusi Eiropas politiķus

Mediji: ASV sadarbībā ar Dāniju izspiegojusi Eiropas politiķus 2

Dānijai kaimiņu priekšā nākas atbildēt uz neērtiem jautājumiem saistībā ar klajā nākušo ziņojumu par faktu, ka Kopenhāgenas specdienesti palīdzējuši ASV veikt izlūkošanas operācijas pret vairākiem augsta ranga Eiropas politiķiem, par ārvalstu mediju vēstīto ziņo TV3 Ziņas.