Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Policija

"Iepriekš mašīnas tur netraucēja, tagad traucē?!" Rīdziniekus Pārdaugavā dzen izmisumā auto novietošanas problēma

"Iepriekš mašīnas tur netraucēja, tagad traucē?!" Rīdziniekus Pārdaugavā dzen izmisumā auto novietošanas problēma 29

Rīdzinieki, dzīvojoši Pārdaugavā, Raņķa dambja apkaimē, gaužas par automašīnu novietošanas problēmu daudzdzīvokļu māju pagalmos. Bezizejā autovadītāji novieto spēkratus vietās, kur tas nav atļauts, par ko tiek sodīti. Maģistrālā iela – Raņķa dambis -, kas stiepjas gar daudzdzīvokļu namu masīvu un kur bija iespējams novietot automašīnas, nu arī ir tabu – izvietotas apstāšanās un stāvēšanas aizlieguma zīmes, tādējādi pašvaldība apkaimes iedzīvotājiem sagādājusi vēl lielākas galvassāpes.

"Nepamanīs galvu un pārbrauks pāri!" Ūdensmoči traucas šaurā upītē, kur peldas vietējie - nelaime nenāk brēkdama

"Nepamanīs galvu un pārbrauks pāri!" Ūdensmoči traucas šaurā upītē, kur peldas vietējie - nelaime nenāk brēkdama 11

Iedzīvotājus, kuriem pieder īpašumi Dalbē, Ozolnieku pusē, satrauc ūdens motociklistu traukšanās šaurajā Misas upē. Iedzīvotāji prāvas ūdens motociklistu grupas, braucot lielā ātrumā, novērojuši vairākās dienās. Vietējie norāda, ka turpat upē, iznākot no saviem īpašumiem upes krastā, peldas gan pieaugušie, gan bērni, kurus ūdens transports apdraud. Pēc iedzīvotāju domām, var notikt lielas nelaimes.

Atspārda gulošus, vicina cirvi! Jēkabpils pusē iebildes par skaļu ballīti izvēršas asiņainā konfliktā

Atspārda gulošus, vicina cirvi! Jēkabpils pusē iebildes par skaļu ballīti izvēršas asiņainā konfliktā 10

Jēkabpils novada Ābeļu ciemā noticis asiņains konflikts, kurā nodarīti miesas bojājumi gados vecākiem iedzīvotājiem, laulātam pārim, kā arī no cirvja triecieniem cietusi automašīna. Konflikts šādi izvērties pēc tam, kad ciema iedzīvotāji aizrādījuši kaimiņu teritorijas saimniekiem par tur notikušo skaļo uzdzīvi, kas traucējusi naktsmieru.

Lietā par avāriju Alūksnē un tās slēpšanu, kurā figurē divi ceļu policisti, veikta dienesta izmeklēšana

Lietā par avāriju Alūksnē un tās slēpšanu, kurā figurē divi ceļu policisti, veikta dienesta izmeklēšana 3

Krustojums Alūksnē, kur sastopas Latgales, Uzvaras un Kanaviņu iela, šā gada janvārī kādam “Volvo” automašīnas vadītājam izrādījās pārāk ciets rieksts. Šoferis “ielidoja” ceļa norobežojošajās barjerās. Patraucēja ne tikai slidenais ceļš, bet arī, iespējams, kāds grādīgs dzēriens pirms sēšanās pie stūres. Pateicoties vietējiem iedzīvotājiem, toreiz izdevās noskaidrot arī potenciālo vaininieku – vietējo policistu Aleksandru Finu, kurš raidījumā “Bez Tabu” gan visu vainu noliedza. Arī to, ka avāriju it kā esot piesedzis kolēģis Toms Šneiders. Un tieši tāpēc atgriežamies Alūksnē, lai noskaidrotu, vai meliem patiešām ir īsas kājas.

Izbeidz kriminālprocesu, kurā vainoja vīrieti suņa sišanā līdz nāvei Rēzeknes novadā

Izbeidz kriminālprocesu, kurā vainoja vīrieti suņa sišanā līdz nāvei Rēzeknes novadā 29

Rubrikā “Toreiz un tagad” raidījums “Bez Tabu” atgādina par satraucošu tematu, par ko vēstīja pagājušā gada jūlijā, kad Rēzeknes novada Rikavas ciemā dzīvojošie vainoja vietējo iedzīvotāju cietsirdībā pret savu suni, pēc kuras dzīvnieks nomira. Šogad, viesojoties Rēzeknes pusē atkārtoti, noskaidrojies, ka Valsts policija pēc raidījuma iesaistīšanās ierosināja kriminālprocesu par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku, bet vēlāk to izbeidza.

Urnu ar pīšļiem izskalo kā atkritumu! Atradums Carnikavas pludmalē satrauc; savādā apbedīšanā saskata necieņu pret mirušo

Urnu ar pīšļiem izskalo kā atkritumu! Atradums Carnikavas pludmalē satrauc; savādā apbedīšanā saskata necieņu pret mirušo 16

Veicot pludmales uzkopšanu, Carnikavas novada pašvaldības darbinieki liedagā uzgājuši no jūras izskalotu, melnā maisā ievietotu urnu ar mirušā pīšļiem. Noskaidrojot aizgājēja tuviniekus, viņi atklājuši, ka pildījuši nelaiķa vēlēšanos pēc nāves tikt izkaisītam. Acīmredzami, tuviniekiem misējies, jo urnu nav atvēruši un pelnus nav izkaisījuši, bet gan trauku ar saturu iesvieduši ūdenstilpē, kas vēlāk kā atkritums izskalots krastā. Carnikavas novada pašvaldības policija informē, ka salīdzinoši neilgā laikā tās puses jūras krastā izskalota jau kārtējā urna ar pīšļiem. Kārtībsargi aicina izturēties cieņpilni pret aizgājējiem un viņu pavadīšanu aizsaulē.

"Glābēja darba vieta nekad nebūs kā ofiss!" Jūrmalā bez saskaņojuma izvietotas glābēju būdiņas

"Glābēja darba vieta nekad nebūs kā ofiss!" Jūrmalā bez saskaņojuma izvietotas glābēju būdiņas 46

Raidījumā “Bez Tabu” vērsies jūrmalnieks, kurš ļoti vēlas saglabāt anonimitāti, jo strādā vietējā pašvaldībā un baidās no jelkādām represijām. Jūrmalas pilsētas dome ar vieglu roku ļāvusi pludmalē izvietot vairākas glābēju mobilās stacijas, turklāt tas viss darīts, nesaskaņojot ar vietējo būvvaldi, Valsts vides dienestu, kā arī bez nodošanas ekspluatācijā. Tomēr, kā novēroja “Bez Tabu”, šeit jau strādā cilvēki.

"Lai kaut ko dara ar viņiem, tas nav normāli!" Elektroskrejriteņa notriekta rēzekniete par OCTA nepieciešamību braucamrīkiem

"Lai kaut ko dara ar viņiem, tas nav normāli!" Elektroskrejriteņa notriekta rēzekniete par OCTA nepieciešamību braucamrīkiem 23

Rēzeknē bērns, braucot ar elektroskrejriteni pa ietvi un esot neuzmanīgs, notriecis sievieti, kā rezultātā cietusī guvusi nopietnas traumas. Sieviete sašutusi par šo braucamrīku lietotāju uzvedību, braukšanas manieri pilsētas ielās, tāpat ir neizpratnē, kāpēc elektroskrejriteņiem, kuru pilsētvidē ir ļoti daudz, nav paredzēta obligāta civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA), kas kāda notriekšanas vai īpašuma sabojāšanas gadījumos cietušajam ļautu saņemt kompensāciju par nodarīto skādi.

"Sirds sāp!" Jēkabpils novadā likvidē ceļu, trauksme par meža iznīcināšanu; pašvaldību vaino bezdarbībā

"Sirds sāp!" Jēkabpils novadā likvidē ceļu, trauksme par meža iznīcināšanu; pašvaldību vaino bezdarbībā 16

Jēkabpils novada Brodu ciema iedzīvotāji vaino kaimiņos esošā zemesgabala īpašnieku patvaļā. Viņš likvidējis koplietošanas ceļu līdz ūdenskrātuvei, to aizšķērsojot ar laukakmeņiem un uzarot, un bez saskaņojuma izcirtis kokus lielā platībā teritorijā, ko iedzīvotāji izsenis lietojuši kā mežu pastaigām. Tāpat Brodos dzīvojošie pārmet Jēkabpils novada pašvaldībai bezdarbību, uzskata, ka vietvara piever acis uz pārkāpumiem.

"Nav normāli 10 dzīvokļiem atslēgt ūdeni!" Applūdinot kaimiņus, iespējams, slims vīrietis nelaiž dzīvoklī; apsaimniekotājs bezspēcīgs

"Nav normāli 10 dzīvokļiem atslēgt ūdeni!" Applūdinot kaimiņus, iespējams, slims vīrietis nelaiž dzīvoklī; apsaimniekotājs bezspēcīgs

Rīdzinieki, dzīvojoši daudzdzīvokļu namā Sarkandaugavas mikrorajonā, ziņo par kaimiņu, kurš pēc tam, kad applūdināja dzīvokli stāvu zemāk, ignorē kaimiņu un dienestu pieprasījumu atvērt durvis, kā rezultātā, lai neturpinātos noplūde, nācies atslēgt auksto ūdeni daudziem dzīvokļiem. Nama iedzīvotāji ziņo par iespējamām garīgās veselības kaitēm, kas nomoka kaimiņu. Viņa dzīvesveids jau iepriekš satraucis pārējos nama iedzīvotājus.

Zīdaiņa nāve Rīgā: māte pēc aizturēšanas mēģina pakārties, tēvs ievietots cietumā. Tuvinieki vaino sociālo dienestu nolaidībā

Zīdaiņa nāve Rīgā: māte pēc aizturēšanas mēģina pakārties, tēvs ievietots cietumā. Tuvinieki vaino sociālo dienestu nolaidībā 43

Daudzstāvu namā Rīgā, Ieriķu ielā, 11. aprīlī notiek traģēdija – dzīvību zaudē aptuveni septiņus mēnešus vecs zīdainis. Bojāgājušā zēna mātes tuvinieki ir ne tikai šokēti, bet arī neizpratnē, kāpēc atbildīgie dienesti, kuru redzeslokā atradās konkrētā ģimene, neesot laikus rīkojušies, lai, iespējams, izglābtu bērna dzīvību.

"Mokāmies un ciešam zaudējumus gadiem!" Latgalē kaimiņu lopi klīst un posta sējumus; īpašuma saimnieki bezspēcīgi

"Mokāmies un ciešam zaudējumus gadiem!" Latgalē kaimiņu lopi klīst un posta sējumus; īpašuma saimnieki bezspēcīgi 1

Ģimene jau gadiem ilgi ir bezspēcīga pret kaimiņu klaiņojošajiem lopiem, kuri izbradā lauku un noēd sējumus. Lai pasargātu savu īpašumu un ražu Latgalē, Rugāju novadā, sūdzējušies, vērsušies pēc palīdzības pašvaldībā, Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) un citās iestādēs, tomēr lopi turpina postīt sējumus, dusmīgi ziņo ģimene.