Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Pludmale

Atkritumi, izbraukā kāpas, pludmali: tūristu anarhija mierīgajā lībiešu ciemā Sīkragā! Vietējie pieprasa kārtību

Atkritumi, izbraukā kāpas, pludmali: tūristu anarhija mierīgajā lībiešu ciemā Sīkragā! Vietējie pieprasa kārtību

Redzētais un piedzīvotais aizvadītajā tūrisma sezonā ļoti nokaitinājis Dundagas novada Sīkraga ciema iedzīvotājus un tos, kuriem šajā lībiešu ciemā pieder īpašumi. Covid-19 krīzes apstākļos, kad Latvijas iedzīvotāji un arī atpūtnieki no tuvējām kaimiņvalstīm krietni lielākā pulkā “šturmēja” Baltijas jūras pludmales, līdz šim rimtā ciema ikdiena tika pamatīgi satricināta ar transportlīdzekļu straumēm, atpūtnieku uzdzīvi piejūras stāvlaukumā un jūras krastā. Neatļauta telšu celšana, ugunskuru un grilu kurināšana, kāpu izbraukšana, dažs pat nekautrējās aizstūrēt līdz pašai jūrai – raugoties uz šo visu, vietējie pret pašu gribu jutušies kā festivālā, kurā valda anarhija.

Glābēji sākuši pastiprināti kontrolēt pludmales

Glābēji sākuši pastiprināti kontrolēt pludmales

Iestājoties siltajam laikam, arvien aktuālāka kļūst ierobežojumu kontrole pludmalēs. Jūrmalas glābēji gan par pārstrādāšanos pagaidām nesūdzas. Atpūtnieku maz, un tie esot saprotoši. Tomēr vasaras vidū situācija varētu mainīties.

Stiprs vējš un paisums - vējainā pastaiga Vecāķos

Stiprs vējš un paisums - vējainā pastaiga Vecāķos

Rīgas jūras līča piekrastē – peldvietā “Vecāķi” – valdījis spēcīgs vējš, pūšot visapkārt smiltis, kas gan netraucēja daudziem interesentiem doties vējainā pastaigā, novēroja LNT Ziņas.

Latvijas pludmales kļūst netīrākas

Latvijas pludmales kļūst netīrākas 2

Kā pludmale, kas tiek redzami postīta un piesārņota, var nonākt tīrāko peldvietu sarakstā? Ir publicēts Latvijas tīrāko un netīrāko pludmaļu šīs sezonas saraksts. Jāsecina, ka kopumā Latvijas pludmales kļūst netīrākas, turklāt nav pārliecības, ka tās, kuras ir atzītas par tīrākajām pludmalēm, tādas tiešām arī ir.

Pludmales volejbolista Mārtiņa Pļaviņa sieva un meitas ir viņa kvēlākās atbalstītājas, reizēm pat līdz asarām

Pludmales volejbolista Mārtiņa Pļaviņa sieva un meitas ir viņa kvēlākās atbalstītājas, reizēm pat līdz asarām 1

Jūrmalā notikuši Eiropas Volejbola konfederācijas turnīri, taču pludmales volejbola Pasaules kausa izcīņas posms mūsu valstī nekad nav norisinājies. Šogad beidzot būs arī tas. Latvijā pirmo reizi risināsies Pasaules kausa izcīņas posms. Gatavojoties nozīmīgajam pludmales volejbola turnīram Latvijā, “Bez Tabu” tiekas ar pašmāju volejbola zvaigznes Mārtiņa Pļaviņa kvēlākajām atbalstītājām, viņa sievu Lieni un vecāko meitu Keitu.

Foto: influencere Agnija Grigule bauda atpūtu pludmalē

Foto: influencere Agnija Grigule bauda atpūtu pludmalē

Jūlija izskaņa ir lielisks laiks, lai atpūstos pludmalē, iegūtu zeltainu iedegumu un uzņemtu D vitamīnu. Influencere Agnija Grigule, izmanto ikvienu saulaino momentu un pavada to gozējoties saulītē.