Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Horoskops aunam

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops vērsim

Viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Iespējams, tie ir tavas uzdrīkstēšanās un atklātības augļi.

Horoskops dvīņiem

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie bijušās simpātijas vai arī pazudusī avs atgriezīsies savā aplokā, bet nu jau ar svaigu skatu un pieredzi.

Horoskops vēzim

Tava spēja sarunāt, vienoties un apvārdot izpestīs tevi no neveiklas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops lauvai

Aizdomīgums, bailes un fobijas atkāpsies pragmatisma priekšā. Pieaugs tava autoritāte un ietekme. Zināms, ja esi sajutis drošu pamatu zem kājām, būs grūti apstāties.

Horoskops jaunavai

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi izteikšanās talanti un oratora spējas uzsprāgs kā pavasara pumpuri. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops svariem

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

Horoskops skorpionam

Ar darba devējiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzrauties uz kritiku.

Horoskops strēlniekam

Situācijās uz pieļaujamā robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops mežāzim

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops ūdensvīram

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops zivīm

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna darba diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Plūdi

Arī šopavasar Latvijā sola plūdus - visbīstamākās situācijas var veidoties Pļaviņās un Jēkabpilī, kā arī ap Lielupi

Arī šopavasar Latvijā sola plūdus - visbīstamākās situācijas var veidoties Pļaviņās un Jēkabpilī, kā arī ap Lielupi

Pavasara plūdu risks Latvijā šobrīd ir zemāks nekā iepriekšējos gados. Tomēr, ja strauji kļūs siltāks, tad situācija ātri var mainīties. Pašlaik daudzviet upēs izveidojušies masīvi vižņu un ledus sastrēgumi. Tiem kūstot, var celties ūdens līmenis. Piektdien Pļaviņu spēkstacijā risinājās atbildīgo valsts institūciju operatīvā sanāksme, kurā sprieda par rīcību palu un plūdu apdraudējuma gadījumā. 

Video: ūdens Latvijā pārrauj ceļus un appludina īpašumus

Video: ūdens Latvijā pārrauj ceļus un appludina īpašumus

Lai arī šonedēļ izskatās, ka ziema vēl negrasās atkāpties, pirmie pavasara vēstneši dabā jau ir novērojami. Atkusnis un ūdens līmeņa paaugstināšanās upēs jau daudzviet Latvijā sagādā neērtības cilvēkiem, kuri dzīvo ūdens tilpņu tuvumā, kā arī autobraucējiem.

Aiviekste izgājusi no krastiem - applūdis autoceļš

Aiviekste izgājusi no krastiem - applūdis autoceļš

Pļaviņu novadā ūdens līmeņa svārstību dēļ Aiviekstes upē vēlreiz pārplūdis pašvaldības ceļa Gostiņi-Apvedceļš-Spridzēni posms zem dzelzceļa tilta, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Kitajeva.