Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. janvāris

Andulis, Alnis

Horoskops aunam

Darbā meklē iespēju, lai izdiskutētu ar priekšniecību savu atalgojumu un citas sociālās garantijas un arī ģimenes lokā varat pārrunāt ģimenes budžetu un saplānot materiālās vajadzības .

Horoskops vērsim

Pašam vien jāizburās cauri visiem dokumentiem un nemeklē citu palīdzību. Labā ziņa – to darot, atradīsi kādas kļūdas, sapratīsi, kas nav īsti pareizi un pie viena sakārtosi failus.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi līdz nervam atklāts sarunā ar draugu, radinieku vai savu mīļoto. Tava atklātība var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops vēzim

Emocionālais fons būs cieši savijies ar sapņu tēliem un iluzoriem plāniem, kas dzims tavā iztēlē. Tā kā šodien to būs daudz, uzmanies tos saukt vārdos, jo iztēles personāži var arī atnākt ciemos...

Horoskops lauvai

Jāsaņemas, jākoncentrējas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet saskatīt galvenās tendences un virzienus. Vēlreiz pārdomāsi senāk izteiktu darba piedāvājumu.

Horoskops jaunavai

Metru virs zemes šodien nelidosi, pat ne pusmetru. Jutīsies fiziski un garīgi noguris. Iespējams, tas no nevēlēšanās atzīt savas kļūdas. Paliks vieglāk, ja izritināsi balto karogu vai meklēsi kompromisu.

Horoskops svariem

Necenties ignorēt savas psiholoģiskās problēmas. Ja kaut kas tevi neliek mierā un tracina, dabū to ārā. Ja nav neviena, kam izkratīt sirdi, tad uzticies savai dienasgrāmatai vai atveldzē dvēseli kādā virtuālā dialogā.

Horoskops skorpionam

Novērtēsi precīzu informāciju, labu padomu un draudzīgu kritiku. Neatliec braucienu, sarunu vai tikšanos uz citu laiku. Arī visas materiālās saistības jānokārto šodien.

Horoskops strēlniekam

Naudas jautājumi skars visas tavas dzīves sfēras. Ar to jārēķinās plānojot izklaidi, bērnu aktivitātes vai romantiskus izgājienus. Neskatoties uz nedaudz savilkto jostu, būsi lieliskā omā.

Horoskops mežāzim

Izcila diena, lai sakārtotu savas laicīgās dzīves vajadzības un vērtību sistēmas materiālo pusi. Īsi un skaidri - nepieciešams pārbaudīt savas drošības garantijas un rezerves izejas.

Horoskops ūdensvīram

Tavu noskaņojumu var uzlabot kādas nejaušas sagadīšanās. Vari nejauši iesaistīties sarunā un iegūt ilgi meklēto informāciju vai saņemt apstiprinājumu kādam dokumentam, kas ir būtiski kavējis naudas ienākumus. Dienas beigās būs ko svinēt.

Horoskops zivīm

Iespējams atkal nonāksiet pie viena pārrunu galda ar bijušajiem darba partneriem vai atkal cilāsiet kādu vecu problēmu šodienas attiecībās. Neuzņemies starpnieka vai konsultanta lomu. Jātiek galā ar esošo, tāpēc nedomā par rītdienu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Plūdi

Dabas untumi un pārsteigumi 2017. gadā

Dabas untumi un pārsteigumi 2017. gadā

Aizejošo, 2017. gadu, pamatoti var saukt par “slapjo gadu”. Ar plūdu sekām cīnīties vajadzēja ik pa laikam, bet gads sākās ar nelaimi atjaunotajā Rīgas pilī – applūda greznā Baltā zāle. Ekspertīzē atzina, ka plūdu cēlonis ir kondicionēšanas iekārtas filtrs, kas visticamāk neizturēja slodzi un plīsa aukstā laika dēļ.

Plūdi iznīcinājuši lauksaimnieku ražu arī Kurzemē

Plūdi iznīcinājuši lauksaimnieku ražu arī Kurzemē

Kamēr Latgalē lauksaimnieki atgūstas no rudens plūdu nodarītajiem postījumiem un gaida, kad saņems kompensācijas, tikmēr arī Kurzemē labības lauki pārvērtušies par ezeriem. Lauksaimnieki ir izmisumā, jo lielais nokrišņu daudzums iznīcinājis ražu, ziemāju sējumus, bet uz kompensācijām cerību nav.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Šis tiešām bija krāšņs gads! Bez Tabu TOP spilgtākie FOTO 2017!

Šis tiešām bija krāšņs gads! Bez Tabu TOP spilgtākie FOTO 2017! 1

Līdz 2017. gada izskaņai atlikušas vien piecas dienas! Raidījums Bez Tabu apkopojis Gaiļa gadā spilgtākās fotogrāfijas un izveidojis skatītāko albumu TOP5 – lielie plūdi Latgalē, ballīte “Coyote fly”, kāzas un mini Latvija no putna lidojuma! Apskati bildes un atsauc atmiņā šos spilgtos notikumus!

“Kamēr nepaņem pie vienas vietas, cilvēks jau nedomā!” Latvijā apdrošināti vien 10% no visiem sējumiem

"Kamēr nepaņem pie vienas vietas, cilvēks jau nedomā!" Latvijā apdrošināti vien 10% no visiem sējumiem

Gandrīz 15 miljoni eiro – tik daudz ir izmaksājusi ārkārtas palīdzība zemniekiem, kuru saimniecības izpostījuši vasaras nogalē pieredzētie “gadsimta plūdi” Austrumlatvijā. Lai daļēji kompensētu izdevumus, ko lauksaimnieki bija ieguldījuši ražas sagatavošanā, 14,9 miljonus valdība šonedēļ piešķīra no valsts budžeta. Tātad no visu nodokļu maksātāju kabatas.

Applūdušo sējumu apsekošanai Lauku atbalsta dienests iegādājies dronu “zelta vērtē”

Applūdušo sējumu apsekošanai Lauku atbalsta dienests iegādājies dronu "zelta vērtē" 36

Plūdu dēļ tiks izmaksātas kompensācijas ne vien lauksaimniekiem, bet arī Zemkopības ministrijas iestādēm, kurām nācās strādāt ārkārtas režīmā, lai apsekotu plūdos cietušās saimniecības. Tāpēc no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem valdība tām otrdien, 24. oktobrī, piešķīrusi vairāk nekā 100 tūkstošus eiro. Tiesa gan, par nozari atbildīgais ministrs Jānis Dūklavs nezina, cik pamatoti bijuši šie tēriņi.

Pēc auto ceļa pārbūves Skaistkalnē valda plūdi! Latvijas Valsts ceļi savu vainu nesaskata

Pēc auto ceļa pārbūves Skaistkalnē valda plūdi! Latvijas Valsts ceļi savu vainu nesaskata 8

Tas bija pirms vairākiem gadiem, kad Vecumnieku novadā, pie pašas Lietuvas robežas esošās Skaistkalnes, iedzīvotāji atviegloti nopūtās. Latvijas Valsts ceļi beidzot sāka pārbūvēt katastrofālā stāvoklī esošo ceļa posmu Bārbele–Skaistkalne. Bet, kad darbi sāk ritēt uz nobeigumu, cilvēki sāk aptvert, ka remonta darbiem ir arī kāda nepatīkama blakusparādība.