Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Pļavnieki

Pļavnieku mikrorajonā daudzstāvu mājas pagalmā sadeg četras automašīnas

Pļavnieku mikrorajonā daudzstāvu mājas pagalmā sadeg četras automašīnas

Rīgā, Pļavnieku mikrorajonā, 20. septembra naktī piedzīvots postošs ugunsgrēks – iznīcinātas četras automašīnas. Iedzīvotāji pauž bažas, ka rajonā uzdarbojies kāds huligāns ar dedzināšanas tieksmi, taču policija steidz mierināt, ka bažām nav pamata, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Pļavniekos uguns izposta divas automašīnas

Pļavniekos uguns izposta divas automašīnas

Mīklainos apstākļos 10. jūnija rītā Rīgā, Pļavniekos, netālu no autostāvvietas, aizdegās apvidus auto ”Mitsubishi”. Mašīna liesmojusi no iekšpuses, un uguns pārmetusies uz blakus stāvošu braucamrīku. Lai arī ugunsdzēsēji reaģējuši ātri, automašīna “Mitsubushi” izpostīta pilnībā, stāsta TV3 raidījums ” Degpunktā”.

"Pamatīga smirdoņa, pretīgi!" Pēc ilgstošas līķa trūdēšanas dzīvoklī nesteidz tīrīt telpas; iedzīvotāji izmisumā

"Pamatīga smirdoņa, pretīgi!" Pēc ilgstošas līķa trūdēšanas dzīvoklī nesteidz tīrīt telpas; iedzīvotāji izmisumā 8

Rīgā, Salnas ielā, daudzdzīvokļu nama dzīvoklī nomirusi sieviete, kuras mirstīgās atliekas uzietas un aizvestas mēnesi pēc nāves. Līķim ilgstoši atrodoties dzīvoklī, namā izplatījusies ļoti nepatīkama smaka, kas dzen izmisumā iedzīvotājus. Namā mītošie ir neizpratnē, kāpēc mājas apsaimniekotājs “Rīgas namu pārvaldnieks” neorganizē dzīvokļa tīrīšanu.

"Manuprāt, cilvēki neiegādājas preces, balstoties uz šiem žurnāliņiem!' Rīdzinieks Lauris vēlas pielikt punktu bezadresēta sūtījumiem pastkastēs

"Manuprāt, cilvēki neiegādājas preces, balstoties uz šiem žurnāliņiem!' Rīdzinieks Lauris vēlas pielikt punktu bezadresēta sūtījumiem pastkastēs 2

Reklāmas bukleti kāpņu telpās pie pastkastēm kaitina daudzus, bet rīdzinieku Lauri bezadresāta sūtījumu kalni ir tā nogurdinājuši, ka viņš šai izšķērdībai un dabas piesārņošanai nolēmis pieteikt karu! Rīdzinieks savā “youtube.com” profilā publicējis video, kur vairāku mēnešu garumā veicis apjomīgu eksperimentu!

"Situ dūri galdā, draudēju ar Bez Tabu!" Rasma sper zibeņus: ūdens rādījumu nodošana internetā dzen izmisumā

"Situ dūri galdā, draudēju ar Bez Tabu!" Rasma sper zibeņus: ūdens rādījumu nodošana internetā dzen izmisumā 17

Rasmas kundze, 79 gadus veca sieviete, ilgstoši nostājusies uz “kara takas” ar daudzīvokļu nama, kurā dzīvo, apsaimniekotāju SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP), kas, kā dusmojas sieviete, viņai un citiem senioriem uzspiežot pienākumu nodot ūdens skaitītāju rādījumus elektroniski. Jaunā kārtība sagādājusi ne mazums galvassāpju, jo ar datora un interneta lietošanu viņa ir uz “jūs”. Sieviete, esot bezspēcīga, pat vairākkārt izplūdusi asarās un konfliktējusi ar RNP darbiniekiem filiālē.

Policijas nagos Pļavniekos iekrīt kāds "BMW" zaglis

Policijas nagos Pļavniekos iekrīt kāds "BMW" zaglis 3

Policistu nagos iekritis kāds auto zaglis. Ieskatoties aizturētā kriminālajā biogrāfijā, kļuvis skaidrs, ka vīrietis, visticamāk, ir ”profesionālis”, un gadījumā, ja nebūtu nejauši sastapies ar patruļu, kāda “BMW X5” īpašnieks būtu šķīries no sava braucamrīka.