Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde

Valkā apglabā sirmgalvi, nepaziņojot tuviniekiem

Valkā apglabā sirmgalvi, nepaziņojot tuviniekiem 5

Pagājušā gada nogalē kāda 83 gadus veca sieviete pēc nāves apglabāta, nepaziņojot par to tuviniekiem, jo personu datubāzē neesot atrasta informāciju par nelaiķes radiniekiem, vēsta laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

EP vēlēšanu ceļvedis: kur un kā balsot

EP vēlēšanu ceļvedis: kur un kā balsot

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās visa Latvija ir viens vēlēšanu apgabals, no kura EP ir jāievēl astoņi deputāti. Vēlēšanu diena jau ir sākusies, un tiesības vēlēt ir visiem pilsoņiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu.

CVK lēš, ka vēstules par vēlēšanu iecirkni nav saņēmusi puse balsstiesīgo

CVK lēš, ka vēstules par vēlēšanu iecirkni nav saņēmusi puse balsstiesīgo 11

Iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam (KPV LV) ir jāatbild par to, ka daudzi vēlētāji nav saņēmuši vēstules ar paziņojumu, kurā iecirknī jābalso, – tā uzskata Saeimas opozīcija. Savukārt ministrs ir pārliecināts, ka vēlētāji šoreiz ir tik labi informēti, kā vēl nekad, un ar koalīcijas deputātu atbalstu opozīcijas prasība trešdien Saeimas komisijā tika noraidīta.

CVK vadītāja par ķibeli ar vēstulēm: Es aicinātu tomēr vēlētājus neapvainoties uz valsti, ka tas tā ir noticis

CVK vadītāja par ķibeli ar vēstulēm: Es aicinātu tomēr vēlētājus neapvainoties uz valsti, ka tas tā ir noticis 19

Sestdien, 25. maijā, visi Latvijas balsstiesīgie iedzīvotāji aicināti doties pie vēlēšanu urnām un piedalīties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās. Ja kādu iemeslu dēļ šajā datumā to izdarīt nebūs iespējams, tad par tīkamāko deputātu kandidātu sarakstu būs iespēja nobalsot iepriekšējā balsošanā, sākot no trešdienas.