Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Petro Porošenko

Ukrainas prezidenta vēlēšanās pārliecinošu uzvaru prognozē komiķim Zelenskim

Ukrainas prezidenta vēlēšanās pārliecinošu uzvaru prognozē komiķim Zelenskim 33

Ja nu nenotiks kaut kas pilnīgi negaidīts, tad Ukraina svētdien ievēlēs citu prezidentu esošā valsts vadītāja vietā. Vispārsteidzošākais tajā visā ir tas, ka lielākā daļa ukraiņu ir tik noguruši no līdzšinējās politikas, ka gatavi valsti uzticēt cilvēkam pilnīgi no malas, par kura politiskajām spējām un idejām viņi neko daudz arvien nezina.

Zelenskis neierodas uz debatēm ar Porošenko

Zelenskis neierodas uz debatēm ar Porošenko 5

Nedēļu pirms Ukrainas prezidenta vēlēšanu otrās kārtas, kurā par valsts augstāko amatu jāsacenšas pirmajā kārtā lielāko balsu skaitu ieguvušajam komiķim Volodimiram Zelenskim un pašreizējam prezidentam Petro Porošenko, uz svētdien izziņotajām kandidātu debatēm Kijevas Olimpiskajā stadionā ieradās tikai Porošenko.

Porošenko aicina Kanādu atjaunot militārās mācības Ukrainas karavīriem

Porošenko aicina Kanādu atjaunot militārās mācības Ukrainas karavīriem

Ukrainas prezidents Petro Porošenko atkārtoti izteicis lūgumu starptautiskajai sabiedrībai vairāk iesaistīties Ukrainas aizsardzības nodrošināšanā. Izņemot lūgumu Azovas jūrā izvietot NATO karakuģus, Ukraina izteikusi lūgumu Kanādai atjaunot militārās mācības Ukrainas karavīriem.

Porošenko lūdz NATO palīdzību Azovas krīzes jautājumā

Porošenko lūdz NATO palīdzību Azovas krīzes jautājumā

Ukrainas prezidents Petro Porošenko lūdzis NATO palīdzību tās konfliktā ar Krieviju. Intervijā ietekmīgajam Vācijas laikrakstam “Bild” Porošenko mudinājis alianses valstis nosūtīt karakuģus uz Azovas jūru.

No 2020. gada Ukrainas skolās mācības notiks tikai ukrainiski

No 2020. gada Ukrainas skolās mācības notiks tikai ukrainiski 5

Ukrainas prezidents Petro Porošenko pirmdien, 25. februārī, parakstījis Valsts valodas likumu, kas paredz, ka, sākot ar 2020. gadu, no piektās klases Ukrainas skolās mācības notiks tikai ukraiņu valodā, bet mazākumtautību skolēni savu dzimto valodu varēs apgūt atsevišķos priekšmetos.

Bijušais Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili caur slēgtu robežpunktu ielauzies Ukrainā

Bijušais Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili caur slēgtu robežpunktu ielauzies Ukrainā

Asa sižeta filmas cienīgi notikumi vakar norisinājās uz Polijas-Ukrainas robežas. Pārraujot robežsargu un policistu ķēdi, Ukrainā ielauzās bijušais Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili. Padzīts no Gruzijas, Saakašvili pirms dažiem gadiem mainīja pilsonību un kļuva par ietekmīgu politiķi Ukrainā, bet tad sastrīdējās ar prezidentu Porošenko, kurš viņam Ukrainas pilsonību atņēma. Saakašvili tagad draud apcietinājums,- un, iespējams, izdošana tiesāšanai Gruzijā.

Ukraina svin 26. gadadienu kopš neatkarības atgūšanas

Ukraina svin 26. gadadienu kopš neatkarības atgūšanas 1

Ukrainā šodien ar plašu parādi svin valsts Neatkarības dienu. Pirms 26 gadiem Ukrainas Augstākā padome pieņēma Neatkarības deklarāciju. ASV aizsardzības ministrs Kijevā akcentēja Ukrainas suverenitātes nozīmīgumu un nepieciešamību to atbalstīt ar visiem spēkiem.