Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Pensionāri

"Māte pieteicās kā pirmā, bet vakcīnas vēl nav!" Pensionāre no Preiļiem vēl joprojām gaida poti pret Covid-19

"Māte pieteicās kā pirmā, bet vakcīnas vēl nav!" Pensionāre no Preiļiem vēl joprojām gaida poti pret Covid-19 6

Sabiedrība jau ir nogurusi no pandēmijas un ar to saistītajiem ierobežojumiem. Covid-19 vakcīnai vajadzētu būt kā glābšanas riņķim, kas pēc iespējas ātrāk ļautu mums atgriezties dzīvei vecajās sliedēs vai tuvu tam. Tomēr arī šis process dara iedzīvotājus bažīgus. Un runa nav par vakcinēšanos kā tādu, bet gan par to, ka cilvēki aktīvi piesakās, bet uz priekšu tā īsti nekas nekust. Un par to “Bez Tabu’ saņem lērumu ziņu no dažādām Latvijas pilsētām. Viens no gadījumiem fiksēts arī Preiļos.

Šoferis Vecpiebalgā izsēdina no autobusa nedzirdīgus pensionārus mājās aizmirstu sejas masku dēļ

Šoferis Vecpiebalgā izsēdina no autobusa nedzirdīgus pensionārus mājās aizmirstu sejas masku dēļ 45

Lauteres pagasta Ezerēnu mājās dzīvo pensionāri Ivars un Jautrīte. Viņi ir nedzirdīgi. Tāda ikdienišķa lieta – brauciens ar autobusu – citiem grūtības nesagādā, bet viņiem dažkārt ir īsts izaicinājums. Pēc tam, kad pāris vēlējies atgriezties mājās no radu apciemojuma Vecpiebalgā, autobusa šoferis vakara stundā liedzis viņiem iekāpšanu autobusā aizmirstu sejas masku dēļ.

Senioriem, kuri pensiju nopelna ārzemēs, būs mazāks nodoklis

Senioriem, kuri pensiju nopelna ārzemēs, būs mazāks nodoklis 25

Latvijas valstspiederīgie, kuri savas pensijas nopelnījuši emigrācijā ārzemēs, būs daudz izdevīgākā situācijā nekā Latvijas vietējie seniori. Saeimā ceļu sākuši grozījumi likumā par iedzīvotāju ienākumu nodokli, kas praktiski paredz remigrantus atbrīvot no šo nodokļu maksāšanas.

Valkā apglabā sirmgalvi, nepaziņojot tuviniekiem

Valkā apglabā sirmgalvi, nepaziņojot tuviniekiem 5

Pagājušā gada nogalē kāda 83 gadus veca sieviete pēc nāves apglabāta, nepaziņojot par to tuviniekiem, jo personu datubāzē neesot atrasta informāciju par nelaiķes radiniekiem, vēsta laikraksts “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Pensionāru federācija mudinās ļaut priekšlaicīgi pensionēties cilvēkiem, kuri uzaudzinājuši bērnu

Pensionāru federācija mudinās ļaut priekšlaicīgi pensionēties cilvēkiem, kuri uzaudzinājuši bērnu 6

Turpmākajās sarunās ar Veselības ministriju (VM) un Labklājības ministriju (LM) Latvijas Pensionāru federācija (LPF) mudinās amatpersonas pārskatīt pašreizējo pievienotās vērtības nodokli (PVN) medikamentiem, kā arī pieļaut priekšlaicīgu pensionēšanos cilvēkiem, kuri uzaudzinājuši bērnu, aģentūrai LETA pastāstīja LPF priekšsēdētāja Aija Barča.

"Tā ir pensionāru un slimu cilvēku kaitināšana!" "Rīgas namu pārvaldnieka" jaunā ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšanas kārtība sadusmo iedzīvotājus

"Tā ir pensionāru un slimu cilvēku kaitināšana!" "Rīgas namu pārvaldnieka" jaunā ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšanas kārtība sadusmo iedzīvotājus 4

Kopš šā gada 1. septembra “Rīgas namu pārvaldnieks” aicina klientus atteikties no ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšanas papīra formātā, tā vietā piedāvājot tos iesniegt elektroniski. Lai arī apsaimniekotājs stāsta, ka lielākā daļa dzīvokļu īpašnieku sākuši izmantot rādījumu nodošanu internetā, strupceļā nonākuši pensionāri, kuriem nav interneta pieslēguma un jaunā kārtība šķiet absurda un sarežģīta.