Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Horoskops aunam

Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Horoskops vērsim

Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pa savam.

Horoskops dvīņiem

Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Horoskops vēzim

Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Horoskops lauvai

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Horoskops jaunavai

Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Horoskops svariem

Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskie čati vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Horoskops skorpionam

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Horoskops strēlniekam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim.

Horoskops mežāzim

Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Horoskops ūdensvīram

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Horoskops zivīm

Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pensionāri

Prātam neaptverami! Jelgavā grūstošas mājas remonts jāfinansē pensionāriem!

Prātam neaptverami! Jelgavā grūstošas mājas remonts jāfinansē pensionāriem! 34

Būvniekiem darba pilnas rokas! Jaunbūves valsts teritorijā aug kā sēnes pēc lietus. Tās tiek nodotas ne vien ekspertu bruņotajai acij, bet arī pašu mājas iedzīvotāju vērtējumam. Jelgavnieki uzskata, ka viņu māja ir būvniecības kļūda. Iedzīvotāji ir nobažījušies par savu pajumti, jo pastāv risks, ka drīz jauna mājvieta būs jāmeklē veselam daudzdzīvokļu namam!

Vecītis savā dzīvoklī dedzina vadus un smacē kaimiņus

Vecītis savā dzīvoklī dedzina vadus un smacē kaimiņus

Stūnīšos, Gaismas ielas 2. namā dzīvo kāds 74 gadus vecs kungs, kuram jau sen ir vienalga ko par viņu domā kaimiņi un apkārtējie. Par to liecina kaut vai fakts, ka vecītis miteklī uzsācis biznesu, ko normāli būtu jādara kādas rūpnīcas teritorijā. Proti, onkulis dzīvoklī dedzina vadus.

Nejaušība, apzināta rīcība vai liktenis? Dienu pēc vīra nonākšanas slimnīcā viņam pa pēdām seko arī sieva

Nejaušība, apzināta rīcība vai liktenis? Dienu pēc vīra nonākšanas slimnīcā viņam pa pēdām seko arī sieva

Kā pierādījums solījumam mīlestībai līdz kapa malai bija trešdienas, 10. maija, notikums Maskavas forštatē, kur kādā dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks, un savam smagi slimajam vīram, kurš dienu iepriekš aizvests uz slimnīcu, pa pēdām sekoja sieva. Nejaušība, apzināta rīcība vai liktenis? Spriediet paši. Jācer vien, ka abi vecīši atlabs un vēl kādu gadiņu pavadīs viens otram līdzās.

FOTO! Sociālistiskās partijas sapulcē, kur ieradušies vien daži pensionāri, organizatori dzen prom žurnālistus

FOTO! Sociālistiskās partijas sapulcē, kur ieradušies vien daži pensionāri, organizatori dzen prom žurnālistus 1

Grīziņkalna parkā pie pieminekļa 1. maija rītā tika organizēta sapulce, kas veltīta “Latvijas darbaļaužu sociālo jautājumu problemātikai” un  ko organizēja Latvijas sociālistiskā partija. Tiesa gan, uz to bija ieradušies vien daži vecāka gadagājuma cilvēki, savukārt sapulces organizatori centās novērst to, ka ar viņiem runā žurnālisti, no Grīziņkalna ziņo TV3 korespondents Jānis Zvērs.

Latvijā strauji aug dzīves dārdzība, liecina jaunākie ekonomikas dati

Latvijā strauji aug dzīves dārdzība, liecina jaunākie ekonomikas dati 26

Šogad Latvijā strauji aug dzīves dārdzība, un par to jo īpaši ir satraukušies pensionāri, kuriem arvien grūtāk ir iegādāties pārtikas preces, pa kurām inflācija situsi visstiprāk. Lai arī ministri un ekonomisti apgalvo, ka cenu uzkaršana nekļūs bīstama, un to rudenī kompensēs indeksācija, arvien skaļāk izskan bažas par to, kas Latviju sagaidām nākamgad, kad tiek solīts akcīzes pieaugums degvielai.

Nodokļu reformu kritizē pensionāri, investori, lauksaimnieki un labdarības organizācijas

Nodokļu reformu kritizē pensionāri, investori, lauksaimnieki un labdarības organizācijas

Finanšu ministrijas piedāvātā nodokļu reforma saskaras ar arvien skaļāku kritiku no dažādām sabiedrības grupām, kurām gaidāmās pārmaiņas nebūs labvēlīgas. Reformu plānus līdzšinējā veidolā neatbalsta, piemēram, Zaļo un zemnieku savienībā ietekmīgās lauksaimnieku organizācijas – un arī, piemēram, Latvijas Pensionāru federācija. Izskan arī bažas, ka, īstenojot reformu, uzņēmējiem zudīs motivācija ziedot labdarības, sporta un kultūras organizācijām, kuras lielā skaitā tikšot slēgtas.