Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Svētdiena, 20. augusts

Bernhards, Boriss, Rojs

Horoskops aunam

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujas laukā gūto brūču apstrādi.

Horoskops vērsim

Kas attiecas uz sirds lietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Horoskops dvīņiem

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Blīkšķis būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem.

Horoskops vēzim

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto.

Horoskops lauvai

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos , kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Horoskops jaunavai

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus.

Horoskops svariem

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Horoskops skorpionam

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Horoskops strēlniekam

Nedrūmojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā.

Horoskops mežāzim

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Horoskops zivīm

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudz viedīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pensijas

Bankas par nākotnes pensiju uzkrājumu glabāšanu prasa nesamērīgu komisiju

Bankas par nākotnes pensiju uzkrājumu glabāšanu prasa nesamērīgu komisiju 2

Attīstīto valstu klubā OECD Latvijas algu līmenis ir viens no zemākajiem, taču, izrādās, nākotnes pensiju uzkrājumiem mēs maksājam visaugstākās komisijas, kas mazina iespēju saņemt adekvātus ienākumus vecumdienās. Uz šo ačgārnību norāda vairāki pazīstami uzņēmēji, kas vienojušies radīt konkurenci bankām un radīt alternatīvu pensiju plānu.

“Cienījamā vecumā pamest valsti, lai strādātu smagu darbu ārzemēs, bet atgriežoties – par savu pensiju vēl jāmaksā nodoklis”

"Cienījamā vecumā pamest valsti, lai strādātu smagu darbu ārzemēs, bet atgriežoties - par savu pensiju vēl jāmaksā nodoklis" 29

Ārpus valsts dzīvojošos tautiešus satrauc neskaidrība par ārzemēs piešķirto pensiju aplikšanu ar nodokļiem, – to saņēmējiem atgriežoties uz pastāvīgu dzīvi Latvijā, tiek piemērots iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Ārzemēs strādājušajiem tas ir viens no iemesliem, kādēļ varbūt arī vecumdienās neatgriezties Latvijā – gan materiālu iemeslu, gan netaisnības dēļ.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Trešdaļai Latvijas iedzīvotāju, dodoties pensijā, draud nabadzība, atklāj pētījums

Trešdaļai Latvijas iedzīvotāju, dodoties pensijā, draud nabadzība, atklāj pētījums 6

Arvien biežāk eksperti norāda uz problēmu, ar ko jau tūlīt vai arī tuvākajā nākotnē saskarsies Latvijas iedzīvotāji. Runa ir par pensijām – vai un cik tās saņemsim. SEB bankas pārstāve Kristīne Lomanovska šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina, jaunākais pētījums atklāj, ka trešdaļai Latvijas iedzīvotāju, dodoties pensijā, draud nabadzība.

Iedzīvotāji domā par vecumdienām! Valsts fondēto pensiju līmeņa aktīvi palielinājušies par 428 miljoniem eiro

Iedzīvotāji domā par vecumdienām! Valsts fondēto pensiju līmeņa aktīvi palielinājušies par 428 miljoniem eiro 1

Cilvēki par vecumdienām domā – pērn pieauguši pensiju fondos iemaksātie aktīvi. Tomēr, neskatoties uz to, ka daļa iedzīvotāju rūpējas par savu pensiju, vairums aizvien ir sociāli neaizsargāti – gan tāpēc, ka darba devēji izvēlas par saviem darbiniekiem nemaksāt sociālās iemaksas, gan tāpēc, ka daudzi aizvien šādas iemaksas nākotnē uztver kā nodokli.

Politiķi sliecas pensijas daļēji atbrīvot no iedzīvotāju ienākumu nodokļa sloga

Politiķi sliecas pensijas daļēji atbrīvot no iedzīvotāju ienākumu nodokļa sloga

Saeimas deputāti un ministriju pārstāvji saķērušies par sabiedrības iniciatīvu atbrīvot pensijas no iedzīvotāju ienākuma nodokļa sloga. No pensijām pavisam noņemt nodokļu slogu politiķi nav gatavi – tā vietā tiek piedāvāti vairāki citi varianti. Pensionāru federācija piedāvā noteikt slieksni minimālās algas apmērā. Finanšu ministrijā to neatbalsta un gatavi diskutēt par zemākiem ar nodokli neapliekamiem pensijas griestiem.

Deputāti atbalsta ierosinājumu neaplikt pensijas ar nodokli

Deputāti atbalsta ierosinājumu neaplikt pensijas ar nodokli 9

Trešdien, 11. janvārī, notika Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēde, kurā tika lemts par iniciatīvas ”Pensija bez nodokļa” tālāku virzību. Komisijas sastāvā esošie deputāti pauda atbalstu iniciatīvas mērķim, mazināt nodokļu slogu pensionāriem vai nu atceļot iedzīvotāju ienākuma nodokli vai paceļot neapliekamo minimumu pensijām.

12 000 iedzīvotāju Saeimai prasa IIN atcelšanu pensijām

12 000 iedzīvotāju Saeimai prasa IIN atcelšanu pensijām 1

Saeimai būs jāvērtē pilsoņu iniciatīva par iedzīvotāju ienākumu nodokļa atcelšanu pensijām. Deputātiem vērtēšanai iesniegti aptuveni 12 000 iedzīvotāju parakstu par iedzīvotāju ienākumu nodokļa (IIN) atcelšanu valsts pirmā līmeņa pensijām.