Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 23. augusts

Bērtulis, Boļeslavs

Horoskops aunam

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops vērsim

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops lauvai

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops skorpionam

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops mežāzim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops ūdensvīram

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops zivīm

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Peldēšana

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

VIDEO: Felpss māca ierindas cilvēkam peldēt tauriņstilā un uzrīko smieklīgu dueli

VIDEO: Felpss māca ierindas cilvēkam peldēt tauriņstilā un uzrīko smieklīgu dueli

Visu laiku titulētākais olimpietis – amerikāņu peldētājs Maikls Felpss – kļuvis par mentoru. Sportists parastam ierindas cilvēkam Elēnas Dedženeresas šova ietvaros mēģināja iemācīt tauriņstila peldējumu. “Average Andy” (Vidējais Endijs) devās pie slavenā Felpsa un centās iemācīties jaunas prasmes. Bez jautrības, protams, neiztika.

Skandāls Peldēšanas federācijā. Izsaka neuzticību LPF prezidentam Kasparam Ponem

Skandāls Peldēšanas federācijā. Izsaka neuzticību LPF prezidentam Kasparam Ponem

Plašumā vēršas skandāls ap Peldēšanas federācijas prezidentu Kasparu Poni. Federācijas biedri šodien ārkārtas sapulcē izteica neuzticību Ponem, kā vienu no galvenajiem iemesliem minot viņa došanos uz Olimpiskajām spēlēm Rio uz kurām netika peldētājas Aļonas Ribakovas treneris. Savukārt Peldēšanas federācijas valde notikušo biedru sapulci uzskata par nelikumīgu.

VIDEO: muzikāla parodija par ASV peldētāju Raienu Lohti un viņa melošanu Rio

VIDEO: muzikāla parodija par ASV peldētāju Raienu Lohti un viņa melošanu Rio

Interneta jokdari izveidojuši muzikālu parodiju par ASV peldētāju Raienu Lohti, kuram kopā ar komandas biedriem Riodežaneiro uzbruka, taču, kā vēlāk atklājās – Lohte meloja. Jokdari paņirgājās par Lohti, piedēvējot viņu par ”Piedzērušo, pašpārliecināto puiku” (Drunk, Frat Boy) .

FOTO: romantiski! Ķīniešu peldētāja izcīna sudrabu un saņem bildinājumu

FOTO: romantiski! Ķīniešu peldētāja izcīna sudrabu un saņem bildinājumu

Ķīniešu peldētāja Hē Zī Riodežaneiro izcīnīja sudrabu medaļu daiļlēkšanā no trīs metru tramplīna, bet ar to viņas emocionālā un prieka pilnā diena nebija beigusies. Uzreiz pēc apbalvošanas viņas puisis nometās uz ceļa un olimpiskā peldbaseina priekša bildināja sportisti.

Vrubļevskis: Peldēšanas federācijas prezidents rīkojās neētiski

Vrubļevskis: Peldēšanas federācijas prezidents rīkojās neētiski 4

Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) prezidents Kaspars Pone rīkojies neētiski, dodoties uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm Latvijas peldētājas Aļonas Ribakovas trenera Germana Jakubovska vietā, uzskata Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis.