Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. jūnijs

Rasma, Rasa, Maira

Horoskops aunam

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops vērsim

Situācijās uz riska robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Otras puses viedokli nāksies ņemt vērā. Ar tuviem cilvēkiem esi pieklājīgs, nemēģini izspiest absolūto atklātību un arī neapvainojies par dzirdēto. Ja tevi kāds lūdz turēties pa gabali – dari to.

Horoskops vēzim

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops lauvai

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi iznešanās talanti nebūs noslēpjami un ar prātu kontrolējami. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops jaunavai

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzplēst brūces.

Horoskops svariem

Darba attiecībās viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Tagad tikai paļaujies uz savu uzdrīkstēšanos.

Horoskops skorpionam

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Tava spēja sarunāt un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops ūdensvīram

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Mīlestību vari svinēt dažnedažādos veidos. Dažas attiecības var piedzīvot sākumu.

Horoskops zivīm

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pedagogi

Valdība apņemas celt zemāko algas likmi pedagogiem

Valdība apņemas celt zemāko algas likmi pedagogiem 1

Ministru kabinets otrdien, 9.janvārī, apstiprināja pedagogu darba samaksas paaugstināšanas grafiku, apņemoties pakāpeniski celt zemāko algas likmi pedagogiem, taču izmaiņu apmēru faktiski piesaistot skolu tīkla sakārtošanas rezultātiem.

Samilzusi problēma - Latvijas skolās trūkst latviešu valodas un literatūras skolotāju

Samilzusi problēma - Latvijas skolās trūkst latviešu valodas un literatūras skolotāju 2

Latvijas skolās trūkst latviešu valodas un literatūras skolotāju, un tas ir laikā, kad daudzi saka, – šodien valoda ir īpaši jāsarga. Izglītības ministrijā apgalvo, ka tiek sagatavots pietiekams skaits pedagogu, taču Latvijas Universitātē apgalvo pretējo un skaidro, ka gadā tiek sagatavoti tikai septiņi vidusskolas latviešu valodas skolotāji par budžeta līdzekļiem.

Skolu reforma: slēgs vai apvienos ap 100 vidusskolām

Skolu reforma: slēgs vai apvienos ap 100 vidusskolām 4

Vidusskolas Latvijā sagaida vērienīga reforma. Izglītības ministrija šodien iepazīstināja ar jauniem kritērijiem, pēc kuriem slēgs vai apvienos vājās vidusskolas. Ministrijas pieaicinātais izglītības pētnieks pēc apjomīgas analīzes secinājis, ka 182 vidusskolas būtu jāslēdz vai jāapvieno. Pats izglītības ministrs mierina, ka skaits būs mazāks, taču tik tiešām- priekšā revidēšana un riņķa līniju vilkšana ar cirkuli pa karti.

Gada apskats: Skolotāju algu reforma

Gada apskats: Skolotāju algu reforma 1

Oktobra sākumā  beidzot tapa skaidrs, cik lielas ir pedagogu algas pēc jaunā apmaksas modeļa ieviešanas. Skolotāji tuvākajās dienās sāks saņemt pirmās algas pēc reformas, un par to, kādi faktori ietekmējuši aprēķinus, šodien plašāk stāstīs Izglītības ministrijas pārstāvji.

Strīdīgie "lojalitātes grozījumi" Izglītības likumā. Vējonim šonedēļ jāizlemj, vai tos izsludināt

Strīdīgie "lojalitātes grozījumi" Izglītības likumā. Vējonim šonedēļ jāizlemj, vai tos izsludināt

Tas, vai tā dēvētie lojalitātes grozījumi, kas paredz vienkāršotu veidu, kā atbrīvot valstij un Satversmei neuzticamus skolotājus, stāsies spēkā jau ar nākamā gada sākumu vai tomēr nē, šobrīd atkarīgs no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa. Prezidentam ir pilnvaras Saeimas pieņemtos likumus tomēr neizsludināt un likt vētīt vēlreiz. Uz to ļoti cer skolotāju arodbiedrība, kas saskata bīstamību patvaļīgā pedagogu atlaišanā. Tomēr izglītības ministrs uzsver, likumu neizsludinot, nozarei nākamgad pietrūks 10 miljoni eiro – tostarp naudu zaudēs pedagogu algu reforma.

Lojalitātes grozījumi: pedagogus baida, ka skolotājus varēs atbrīvot, traktējot "lojalitāti" pēc darba devēja izpratnes

Lojalitātes grozījumi: pedagogus baida, ka skolotājus varēs atbrīvot, traktējot "lojalitāti" pēc darba devēja izpratnes

Bažījoties par nepamatotu skolotāju atlaišanu, pedagogu arodbiedrība lūgusi prezidentam Raimondam Vējonim tomēr neizsludināt lojalitātes grozījumus Izglītības likumā. Lai gan tie pieņemti kopā ar budžetu, attiecīgo grozījumu nodošana otrreizējai vētīšanai neapdraud pieņemto budžetu. Nozares ministrija gan nepiekrīt – tik vienkārša šā likuma neizsludināšana gan nav.

Skolotāju arodbiedrība lūgs Vējonim neizsludināt tā dēvētos lojalitātes grozījumus Izglītības likumā

Skolotāju arodbiedrība lūgs Vējonim neizsludināt tā dēvētos lojalitātes grozījumus Izglītības likumā

Līdz ar valsts budžetu Saeima pieņēma arī ar finansēm nesaistītus likuma grozījumus, kas ļaus vieglāk atbrīvot no darba valstij nelojālus skolotājus. Skolotāju arodbiedrība jau paziņojusi, ka lūgs Valsts prezidentu Raimondu Vējoni diskutablos grozījumus neizsludināt, jo uzskata, ka lojalitāti var interpretēt dažādi un tādējādi šo normu var izmantot, lai vērstos pret skolotājiem citu iemeslu dēļ.

Saeimas budžeta komisija apstiprina – valstij nelojālus skolotājus turpmāk varēs atlaist

Saeimas budžeta komisija apstiprina – valstij nelojālus skolotājus turpmāk varēs atlaist

Apstiprinot nākamā gada valsts budžetu, ierēdņi un politiķi reizēm cenšas tajā iemānīt arī pa kādai izmaiņai, kam ar valsts maka biezumu nav nekāda sakara. Šoreiz tā rīkojusies Kārļa Šadurska vadītā Izglītības ministrija, kas budžetu pavadošajos likumprojektos ierakstījusi normu, kas ļaus no darba atbrīvot valstij nelojālus skolotājus.