Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 16. augusts

Astra, Astrīda

Horoskops aunam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops vērsim

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops dvīņiem

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops vēzim

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops lauvai

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

Horoskops jaunavai

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops svariem

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops skorpionam

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops strēlniekam

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops mežāzim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops ūdensvīram

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops zivīm

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Pedagogi

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Valdība apņemas celt zemāko algas likmi pedagogiem

Valdība apņemas celt zemāko algas likmi pedagogiem 1

Ministru kabinets otrdien, 9.janvārī, apstiprināja pedagogu darba samaksas paaugstināšanas grafiku, apņemoties pakāpeniski celt zemāko algas likmi pedagogiem, taču izmaiņu apmēru faktiski piesaistot skolu tīkla sakārtošanas rezultātiem.

Samilzusi problēma - Latvijas skolās trūkst latviešu valodas un literatūras skolotāju

Samilzusi problēma - Latvijas skolās trūkst latviešu valodas un literatūras skolotāju 2

Latvijas skolās trūkst latviešu valodas un literatūras skolotāju, un tas ir laikā, kad daudzi saka, – šodien valoda ir īpaši jāsarga. Izglītības ministrijā apgalvo, ka tiek sagatavots pietiekams skaits pedagogu, taču Latvijas Universitātē apgalvo pretējo un skaidro, ka gadā tiek sagatavoti tikai septiņi vidusskolas latviešu valodas skolotāji par budžeta līdzekļiem.

Skolu reforma: slēgs vai apvienos ap 100 vidusskolām

Skolu reforma: slēgs vai apvienos ap 100 vidusskolām 4

Vidusskolas Latvijā sagaida vērienīga reforma. Izglītības ministrija šodien iepazīstināja ar jauniem kritērijiem, pēc kuriem slēgs vai apvienos vājās vidusskolas. Ministrijas pieaicinātais izglītības pētnieks pēc apjomīgas analīzes secinājis, ka 182 vidusskolas būtu jāslēdz vai jāapvieno. Pats izglītības ministrs mierina, ka skaits būs mazāks, taču tik tiešām- priekšā revidēšana un riņķa līniju vilkšana ar cirkuli pa karti.

Gada apskats: Skolotāju algu reforma

Gada apskats: Skolotāju algu reforma 1

Oktobra sākumā  beidzot tapa skaidrs, cik lielas ir pedagogu algas pēc jaunā apmaksas modeļa ieviešanas. Skolotāji tuvākajās dienās sāks saņemt pirmās algas pēc reformas, un par to, kādi faktori ietekmējuši aprēķinus, šodien plašāk stāstīs Izglītības ministrijas pārstāvji.

Strīdīgie "lojalitātes grozījumi" Izglītības likumā. Vējonim šonedēļ jāizlemj, vai tos izsludināt

Strīdīgie "lojalitātes grozījumi" Izglītības likumā. Vējonim šonedēļ jāizlemj, vai tos izsludināt

Tas, vai tā dēvētie lojalitātes grozījumi, kas paredz vienkāršotu veidu, kā atbrīvot valstij un Satversmei neuzticamus skolotājus, stāsies spēkā jau ar nākamā gada sākumu vai tomēr nē, šobrīd atkarīgs no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa. Prezidentam ir pilnvaras Saeimas pieņemtos likumus tomēr neizsludināt un likt vētīt vēlreiz. Uz to ļoti cer skolotāju arodbiedrība, kas saskata bīstamību patvaļīgā pedagogu atlaišanā. Tomēr izglītības ministrs uzsver, likumu neizsludinot, nozarei nākamgad pietrūks 10 miljoni eiro – tostarp naudu zaudēs pedagogu algu reforma.

Lojalitātes grozījumi: pedagogus baida, ka skolotājus varēs atbrīvot, traktējot "lojalitāti" pēc darba devēja izpratnes

Lojalitātes grozījumi: pedagogus baida, ka skolotājus varēs atbrīvot, traktējot "lojalitāti" pēc darba devēja izpratnes

Bažījoties par nepamatotu skolotāju atlaišanu, pedagogu arodbiedrība lūgusi prezidentam Raimondam Vējonim tomēr neizsludināt lojalitātes grozījumus Izglītības likumā. Lai gan tie pieņemti kopā ar budžetu, attiecīgo grozījumu nodošana otrreizējai vētīšanai neapdraud pieņemto budžetu. Nozares ministrija gan nepiekrīt – tik vienkārša šā likuma neizsludināšana gan nav.

Skolotāju arodbiedrība lūgs Vējonim neizsludināt tā dēvētos lojalitātes grozījumus Izglītības likumā

Skolotāju arodbiedrība lūgs Vējonim neizsludināt tā dēvētos lojalitātes grozījumus Izglītības likumā

Līdz ar valsts budžetu Saeima pieņēma arī ar finansēm nesaistītus likuma grozījumus, kas ļaus vieglāk atbrīvot no darba valstij nelojālus skolotājus. Skolotāju arodbiedrība jau paziņojusi, ka lūgs Valsts prezidentu Raimondu Vējoni diskutablos grozījumus neizsludināt, jo uzskata, ka lojalitāti var interpretēt dažādi un tādējādi šo normu var izmantot, lai vērstos pret skolotājiem citu iemeslu dēļ.