Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos sabiedrotajos un domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Izmaini spēka pielikšanas punktus. Lietas un cilvēki nostāsies savās vietās.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret visiem, kuri analīzē un vērtē tavu darbu, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses. Partnerattiecībās var gadīties kāds pārpratums, galvenokārt dēļ pienākumiem un solījumiem, kurus nespēj pildīt.

Horoskops dvīņiem

Enerģijas un spēka šodien tik daudz, ka vēlēsies uzņemties papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls gandarījums, gan fizisks izsīkums.

Horoskops vēzim

Šodien piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā, jo tev vēl ne reizi vien nāksies sadarboties ar šiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz senām problēmām un pārstāsi cilāt vecās lietas. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus oponentus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops jaunavai

Mēģinot saīsināt ceļu uz panākumiem, tu nevilšus to vari padarīt garāku un grūtāku. Neatklāj savu stratēģiju un taktiku, pirms neesi pārliecināts, ka tā nostrādās.

Horoskops svariem

Tas, kas sākumā šķitīs patiess un uzticams, beigās var izrādīties neīsts un melīgs. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām nelielās norādes, kas tevi mudinās doties pareizajā virzienā.

Horoskops skorpionam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā darījumā ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Ja neieklausīsies citu izteiktajās prognozēs, vinnesta varbūtība daudzkārt samazināsies.

Horoskops strēlniekam

Tu nomaldīsies no pareizā ceļa, ja būsi pārvērtējis savu spēku vai tavas notikumu prognozes izrādīsies kļūdainas. Tāpēc iesaisties tikai tādos darījumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par savu varēšanu.

Horoskops mežāzim

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un arī pārslodzei.

Horoskops ūdensvīram

Samierinies, ka tu neesi vienīgais ar ietekmi un pēdējā vārda tiesībām kolektīvā. Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, mudinās tevi izvirzīt prasības, kuras nav izpildāmas.

Horoskops zivīm

Esi pamodies ar vēlēšanos darīt vairāk un arī to, ko noteikti nevajadzētu. Enerģijas rezerves tevi nodrošinās ar nepieciešamo degsmi un apetīti pēc lielāka kumosa, nekā spēj apēst.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Patvēruma meklētāji

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Vēlas pilotprojektu, lai varētu nodrošināt mājokli bēgļiem

Vēlas pilotprojektu, lai varētu nodrošināt mājokli bēgļiem 3

Pagājis gandrīz pusotrs gads kopš pirmo patvēruma meklētāju ierašanās Latvijā saskaņā ar Eiropas Savienības programmu. Taču valsts iestādēm joprojām ir atšķirīgi viedokļi par to, kā viņiem nodrošināt mājokli pēc statusa saņemšanas. Par risinājumiem šodien diskutēs ministri.

FOTO un VIDEO: bēgļi pulcējas kultūrdraudzēšanās pasākumā. Ko patvēruma meklētāji domā par dzīvi Latvijā?

FOTO un VIDEO: bēgļi pulcējas kultūrdraudzēšanās pasākumā. Ko patvēruma meklētāji domā par dzīvi Latvijā? 7

Latvija bēgļu pārvietošanas programmas ietvaros uzņēmusi jau 318 cilvēkus. Daudzi no atbraukušajiem mūsu valsti jau ir pametuši, bet tie, kuri palikuši, saskaras ar problēmām atrast mājokli un darbu. Lai veicinātu Mucenieku iedzīvotāju integrēšanos mūsu sabiedrībā, šodien Rīgā notika pasākums, kurā bēgļi varēja iemēģināt roku aukstās zupas un citu ēdienu gatavošanā.

Divi bēgļi, kuri tika iekārtoti darbā, darbu pameta, atklāj NVA

Divi bēgļi, kuri tika iekārtoti darbā, darbu pameta, atklāj NVA 4

2016. gadā Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētas 33 personas ar bēgļa vai alternatīvās personas statusu. Tad, kad persona saņem šo statusu, viņa arī saņem valstī noteikto pabalsta apmēru. Šobrīd to saņem 18 personas, tā šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina NVA direktore Evita Simsone. 

Vai bēgļi pēc atgriešanās Latvijā saņems palīdzību?

Vai bēgļi pēc atgriešanās Latvijā saņems palīdzību?

Bēgļi, kuri bija pametuši Latviju labākas dzīves meklējumos un tagad spiesti atkal atgriezties, varēs saņemt sociālo darbinieku un mentoru palīdzību – šāda vienošanās piektdien panākta atbildīgo institūciju sanāksmē.

Bēgļi, kuri jau pametuši Latviju, turpina saņemt valsts pabalstu… Kā risināt šo jautājumu?

Bēgļi, kuri jau pametuši Latviju, turpina saņemt valsts pabalstu... Kā risināt šo jautājumu? 2

Valsts kaļ plānus, ka nezaudēt uz patvēruma meklētāju rēķina. Latvija ar Eiropas Savienības pārmitināšanas plānu uzņēmusi jau 154 bēgļus, taču līdzšinējā prakse liecina, ka tiklīdz šie cilvēki iegūst oficiālo statusu, tā valsti pamet. Lai nebūtu tā, ka viņi turpina saņemt ikmēneša pabalstus, lai gan šeit vairs nedzīvo, bēgļiem katru mēnesi būs jāreģistrējas Nodarbinātības valsts aģentūrā. Tāpat – lai it kā nāktu pretī tiem cilvēkiem, kuri tomēr grib Latvijā palikt un atrast īres mitekli, mainīta kārtība, kādā bēgļi saņem ikmēneša pabalstus.

Nespēj pārtraukt maksāt pabalstu no Latvijas aizbēgušajiem bēgļiem

Nespēj pārtraukt maksāt pabalstu no Latvijas aizbēgušajiem bēgļiem

Izgāzusies iecere no pirmā janvāra novērst situāciju, ka bēgļa pabalstu valsts turpina maksāt arī tiem, kuri no Latvijas ir aizbēguši. Tiek prognozēts, ka Latviju pametušie bēgļi no nodokļu maksātāju naudas tiks uzturēti vēl vismaz pusgadu. Tas tāpēc, ka izmaiņas Patvēruma likumā Saeimā iesniegtas ar kavēšanos, turklāt tās sagatavotas nekvalitatīvi.

FOTO: sākts Kalē “džungļu” nojaukšanas process

FOTO: sākts Kalē "džungļu" nojaukšanas process

Bēdīgi slavenajā bēgļu nometnē Francijas piejūras pilsētā Kalē, sākta evakuācija pirms migrantu pagaidu dzīvesvietas nojaukšanas. Pārvietošanas process neiztika bez protestiem un nekārtībām, taču patvēruma meklētāju straume sākusi plūst ārā no pilsētas pievārtes.

Bēgle: Devos ceļā ar jaunāko meitu invalīdi, jo cerēju, ka pārējie bērni pievienosies vēlāk

Bēgle: Devos ceļā ar jaunāko meitu invalīdi, jo cerēju, ka pārējie bērni pievienosies vēlāk 2

Bēgļu bērnu skaits Latvijā kļūst arvien lielāks. Pēdējo divu nedēļu laikā ar tā saukto ģimeņu atkalapvienošanās regulu Latvijā ieradušies seši bēgļu bērni. Tas ir process, kad vecākiem-bēgļiem ir dotas starptautiskas tiesības uz Latviju uzaicināt pievienoties dzīvot savu vīru vai sievu un bērnus. Šodien lidostā Rīga savus trīs bērnus sagaidīja afgāņu mamma.