Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Patversme Ulubele

Dzīvnieku patversmēs brīvprātīgo kļūst arvien vairāk

Dzīvnieku patversmēs brīvprātīgo kļūst arvien vairāk 6

Sākumā atnāk pats, bet pēc tam atved visu klasi – dzīvnieku patversmēs novērots kas pārsteidzošs, proti, arvien vairāk bērnu un jauniešu vēlas tajās kļūt par brīvprātīgajiem un labprāt ved suņus pastaigās.

"Sita suni gan ar rokām, gan ar kājām!" Aculiecinieki ziņo par vardarbību pret suni veikala stāvlaukumā, policija sāk izmeklēšanu

"Sita suni gan ar rokām, gan ar kājām!" Aculiecinieki ziņo par vardarbību pret suni veikala stāvlaukumā, policija sāk izmeklēšanu 11

9. jūlija rītā vairāki tirdzniecības centra “Mols” apmeklētāji kļūst par lieciniekiem atgadījumam, kuru nevar ignorēt un vienkārši aizmirst. “Vīrietis ap 30–35 gadi savā mašīnā vienkārši sita savu suni, bet tā riktīgi sita gan ar rokām, gan ar kājām, gāju uz “Molu” un gribēju dabūt video ierakstu, bet man nedeva to,” ziņo aculiecinieks.

Liels skaits suņu pēc svētkiem nonāk patversmēs

Liels skaits suņu pēc svētkiem nonāk patversmēs 5

Lai arī pirms svētkiem daudzviet medijos un sociālajos tīklos tika atgādināts, lai svētku laikā, īpaši uguņošanas laikā, pasargājām savus četrkājainos draugus, kārtējo reizi statistika ir drūma.

Sirdi saviļņojošas pārvērtības - novārdzis suns patversmē atgūst spožo spalvu un dodas uz jaunām mājām

Sirdi saviļņojošas pārvērtības - novārdzis suns patversmē atgūst spožo spalvu un dodas uz jaunām mājām 1

Rufusa stāsts un nokļūšana dzīvnieku patversmē “Ulubele” lika nodrebēt ikvienam dzīvnieku draugam. Suņa iepriekšējā saimniece novārdzināja mājdzīvnieku līdz nežēlīgam stāvoklim – suns zaudēja spalvu, uz sejas izveidojās infekcija, bet ķermenis bija tik tievs, ka jau no liela attāluma varēja manīt caur ādu izspiedušās ribas.

"Ulubele" rīkos "Cilvēcības skoliņu", kur bērniem mācīs rūpes par dzīvniekiem

"Ulubele" rīkos "Cilvēcības skoliņu", kur bērniem mācīs rūpes par dzīvniekiem

Arvien aktuāls ir jautājums par pamestiem mājdzīvniekiem, suņiem, kaķiem. Patversmes vērš uzmanību uz to, ka daudzi cilvēki neapdomīgi iegādājas mājdzīvniekus, par papildu pienākumiem aizmirst un dzīvnieciņu vienkārši izmet uz ielas. Pierādījums tam ir dzīvnieku patversmes, kurās gandrīz katru dienu nonāk kāds pamests dzīvnieks.

Augumā raženais suņuks Roma meklē kādu, kurš parūpēsies

Augumā raženais suņuks Roma meklē kādu, kurš parūpēsies

Patversmē “Ulubele” pēc saimnieka nāves nonācis suņuks vārdā Roma, kurš būtu pelnījis atrast kādu, kurš par viņu uzņemtos rūpes. Varbūt zini kādu, kurš vēlas sunīti? Padalies ar ziņu un, iespējams, tā sasniegs dzirdīgas ausis.

"Ja dzīvojam tiesiskā valstī, tad tā arī jārīkojas" - kaimiņš iestājas par trako mājā iespundētu suņu īpašnieku

"Ja dzīvojam tiesiskā valstī, tad tā arī jārīkojas" - kaimiņš iestājas par trako mājā iespundētu suņu īpašnieku 11

Veci cilvēki Latvijā ir visneaizsargātākie un ja viņiem pieder vērtīgi īpašumi, nereti pieķeram sevi pie domas, ka jebkurš labdaris patiesībā var būt arī ļaundaris. “Degpunktā” turpina stāstu par 92 gadus vecā pensionāra Kārļa Poļa iespējamo piespiedu nonākšanu trako mājā un pēkšņajām aktivitātēm ap viņa māju uz zemes īpašumu Rīgā Biķernieku ielā.