Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 24. augusts

Bērtulis, Boļeslavs

Horoskops aunam

Ja izvēlēsies laiku veltīt savu personīgo interešu apmierināšanai, dari to ar vērienu. Visi pirkumi solās būt veiksmīgi un ilgi kalpojoši, bet izklaides pasākumi - atmiņā paliekoši.

Horoskops vērsim

Pievērs uzmanību jaunajiem un potenciāli peļņu nesošajiem darba piedāvājumiem kā arī neatsaki tikšanās vai pārrunas par sadarbības jautājumiem. Šodien aizsāktais būs labumus un peļņu sološs.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevarēsi izvēlēties, vai nodoties darba lietām vai tomēr atļauties nodarboties ar personīgo jautājumu kārtošanu. Esi piesardzīgs personīgajās attiecībās, kuras var ietekmēt tavu profesionālo reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodien būsi īpaši meistarīgs jaunu kontaktu dibināšanā, īpaši ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Šo panākumu atslēga slēpsies tavā atklātajā valodā un nesamākslotajā uzvedības stilā. Vari uzņemties iniciatīvu tālāko attiecību veidošanā.

Horoskops lauvai

Šodienai nebūvē pārāk tālejošus plānus, jo tie var nepiepildīties un tad sekos vilšanās, kas ietekmēs arī visas pārējās tavas dzīves sfēras. Saņemtās ziņas neuztver pārāk nopietni un ļauj tām nosēsties tavā apziņā, pirms kaut ko uzsāc šajā sakarā.

Horoskops jaunavai

Personīgo attiecību sfērā pie apvāršņa parādīsies jaunas sejas, kuras tev var ļoti iepatikties. Pastāv nopietna iespēja veidot tālejošas attiecības, tikai prātīgi ar ģimenes pienākumu un romantisko jūtu sabalansēšanu.

Horoskops svariem

Saplāno savu dienu tā, lai pēc iespējas vairāk sanāk uzturēties svaigā gaisā vai ceļā. Tas mazinās tavu iekšējo spriedzi, kuru šodien būs pilnvērtīgi realizēt darbā. Ja esi ar sportu uz tu, šodien vari atļauties lielu slodzi un tikt pie labiem rezultātiem.

Horoskops skorpionam

Ja esi sadomājis patērēties pēdējās vasaras preču izpārdošanās, nesteidzies ar pirkumiem un apsver to nepieciešamību, lai vēl ilgi nenāktos nožēlot izdoto naudiņu. Profesionālajā sfērā paeksperimentē ar taktikas maiņu, kas radīs jaunus impulsus radošajā domāšanā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev jāļaujas plūsmai un nevajag sevi apgrūtināt ar problēmu risināšanu, kuras pastāv ārpus tavas kompetences un iespēju robežām. Mēģinājumi iesaistīties svešu problēmu risināšanā var radīt finansiālus zaudējumus.

Horoskops mežāzim

Iespējams saņemsi norādījumu vai piedāvājumu uzņemties papildus darba pienākumus un atbildību. Mēģini novilcināt vai atlikt lēmuma pieņemšanu. Darbā šodien jāturas sava amata un pilnvaru robežās un to pārsniegšana netiks pienācīgi atalgota.

Horoskops ūdensvīram

Šodien liec lietā visu jauno informāciju, kura nonāk tavā redzes vai dzirdes lokā. Arī no jauna iepazītie cilvēki ir kārtīgi jāiegrāmato savos kontaktos, jo caur viņiem iespējams pavērsies plaši apvāršņi.

Horoskops zivīm

Neatļaujies paiet garām, ja skaidri apzinies, ka vari konkrētajā situācijā kaut ko uzlabot. Tas attiecas arī uz svešiem cilvēkiem. Personīgajās attiecībās filozofiska pieeja palīdzēs kontrolēt emocijas un vārdus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Patiesības spogulis

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

CIEMOS: kā pēc ”Patiesības spoguļa” dzīvo Maigonis un Dace

CIEMOS: kā pēc ''Patiesības spoguļa'' dzīvo Maigonis un Dace 3

Viens no šova ”Patiesības spogulis” veiksmes stāstiem ir Dace un Maigonis. Ieradušies šovā ar pamatīgām svara un attiecību problēmām, pēc ekrāna piedzīvojuma abi burtiski  no jauna uzplaukuši kā izskata ziņā, tā savstarpējās attiecībās. Skaties.lv apciemoja pāri divus mēnešus pēc filmēšanas, lai noskaidrotu, kā viņi dzīvo tagad.

Aizkulišu FOTO: ”Patiesības spogulis” izglābj depresijas nomāktu pārīti

Aizkulišu FOTO: ''Patiesības spogulis'' izglābj depresijas nomāktu pārīti 17

Pirmdienas, 3. aprīļa, ”Patiesības spoguļa” zvaigznes bija pārdevēja Inga un noliktavas darbinieks Dainis. Šoreiz vairāk nekā jebkad nācās pastrādāt tieši abām psihoterapeitēm, jo vairāk par liekā svara problēmām šā pāra kopdzīvi bojā psiholoģiska rakstura problēmas, ko uzjundī pagātnes rēgi.

Murgs ir beidzies! Dzērumu pāris laimīgi atgriezies Latvijā

Murgs ir beidzies! Dzērumu pāris laimīgi atgriezies Latvijā

Pagājušajā nedēļā visi ”Patiesības spoguļa” fani juta līdzi jaukajam pārim Mārtiņam un Laurai. Jaunieši cerību pilni devās peļņā uz Nīderlandi, taču galu galā palika, jūtoties apkrāpti un bez graša kabatā. Abi bija spiesti lūgt tautiešu atbalstu, lai atgrieztos mājās, un nu pāris Skaties.lv ziņo par laimīgu atgriešanos.

”Patiesības spoguļa” Maigonis: Jūtos kā no jauna piedzimis!

''Patiesības spoguļa'' Maigonis: Jūtos kā no jauna piedzimis! 4

Šova ”Patiesības spogulis” galvenie varoņi šonedēļ bija Dace un Maigonis. Šovā Maigonis izpelnījās šova ekspertu kritiku par bērnišķīgo uzvedību, taču tā ir pagātne! Intervijā ar Skaties.lv Maigonis atklāj, kā viņa dzīve mainījusies pēc dalības projektā.

Romantiski FOTO: saldā Dzērumu pārīša piedzīvojumi Ventspilī

Romantiski FOTO: saldā Dzērumu pārīša piedzīvojumi Ventspilī 13

Jau sestdien, 25. martā, Latviju pameta šovā ”Patiesības spogulis” iepazītais jaukais pārītis Laura un Mārtiņš, lai pārceltos uz Nīderlandi. Pirms aizbraukšanas abi devās mazā ceļojumā pa Latvijas ārēm, un kadrus no tā laipni atrāda arī Skaties.lv lasītājiem.