Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs

"Mašīna bija miskaste: piepīpēta, logi nevērās!" Izreklamējot kā labu auto tikko no Vācijas, auto noma klientam liek vilties

"Mašīna bija miskaste: piepīpēta, logi nevērās!" Izreklamējot kā labu auto tikko no Vācijas, auto noma klientam liek vilties 45

Auto nomas uzņēmuma klients ļoti vīlies saņemtajā pakalpojumā. Apgalvo, ka no reklāmā solītā par automašīnu nebija ne miņas: spēkrata salons esot pamatīgi smakojis pēc smēķiem, tāpat lietus laikā nācies logus celt manuāli, aptverot ar pirkstiem, jo logu mehānisms neesot darbojies. Klients arī vaino uzņēmumu drošības naudas piesavināšanā. Šķetinot problēmu, uzpeld iggadējs lietotu auto biznesa pārstāvis, uzņēmums “KB Līzings”, par kuru “Bez Tabu”, gadiem ejot, saņēmis vairākas sūdzības. SIA “KB Līzings” priekšnieks, lai gan atzīst, ka no konkrētā auto nomnieka saņem materiālu labumu, noliedz, ka ir kā līdzatbildīgs par auto nomas firmas problēmām.

"Varēja vismaz mierīgāku to sodu uzlikt!" Influencere Adriana Miglāne par saņemto 1500 eiro lielo sodu

"Varēja vismaz mierīgāku to sodu uzlikt!" Influencere Adriana Miglāne par saņemto 1500 eiro lielo sodu 22

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs sodījis satura veidotājas Adrianu Miglāni un Katrīni Saulieti par negodprātīgu komercpraksi. Viedokļu līderes neesot publicētajos ierakstos norādījušas, ka saturs ir apmaksāts. Sodu apmērs ir iespaidīgs – Adrianai par nepieciešamo tēmturu nenorādīšanu jāmaksā 1500 eiro, savukārt Katrīnei – 100 eiro.

Saulkrastu puses iedzīvotājs neizpratnē par pārtikas veikala rīcību, atsakot piegādes iespēju

Saulkrastu puses iedzīvotājs neizpratnē par pārtikas veikala rīcību, atsakot piegādes iespēju 27

Saulkrastu iedzīvotājs Viesturs ar ģimeni dzīvo trīs kilometru attālumā no Saulkrastu pilsētas un nepilnu 700 metru attālumā no Saulkrastu šosejas. Uzzinot, ka “Barbora” uzsākusi pārtikas piegādi uz mājām Saulkrastu teritorijā, bijis pārliecināts, ka tas attiecas arī uz viņu, bet nekā – internetveikals atteicies pasūtījumu piegādāt uz Viestura mājām.

"Kas to izdomāja?" Pasūtot attālināti "aizliegtās" preces līdz pieciem eiro, jāpiemaksā par pirkuma komplektēšanu

"Kas to izdomāja?" Pasūtot attālināti "aizliegtās" preces līdz pieciem eiro, jāpiemaksā par pirkuma komplektēšanu 1

Laikā, kad ne visas preces iespējams iegādāties klātienē, Madonas iedzīvotāja Dzintra izmantojusi attālinātās iepirkšanās priekšrocības un zvanījusi veikalam “Mājai un dārzam”, lai iegādātos spaini un varētu ķerties klāt dārza darbiem. Tomēr, dodoties saņemt noskatīto preci, sekojis pārsteigums – par pirkumu jāpiemaksā viens eiro.

"Aploksne kā no prezidenta, bet tas ir "fufelis"!" "Grand Prix" izlozes rīkotāji nebeidz vilināt seniorus

"Aploksne kā no prezidenta, bet tas ir "fufelis"!" "Grand Prix" izlozes rīkotāji nebeidz vilināt seniorus 6

“Bez Tabu” redakcija saņēmusi jau kārtējo sūdzību par uzņēmumu “RD Baltic”, kas gados vecākiem cilvēkiem piedāvā piedalīties “Grand Prix” izlozē ar iespaidīgām balvām. Lai palielinātu izredzes laimēt, cilvēkiem piedāvā iegādāties dažnedažādas preces. Ne vien senioru tuvinieki, bet arī patērētāju tiesību aizstāvji uzņēmuma mārketinga stratēģiju sauc par agresīvu. Kādas sirmgalves radinieks ir neizpratnē, kā uzņēmums uzzinājis datus par viņa tuvinieci, lai adresētu reklāmas materiālus tieši viņai.

"Nauda izkūpēja gaisā!" Ap 600 "uzmesto", parādā 123 tūkstošus: internetveikals pārsteidz ar krāpšanas vērienu

"Nauda izkūpēja gaisā!" Ap 600 "uzmesto", parādā 123 tūkstošus: internetveikals pārsteidz ar krāpšanas vērienu 4

Raidījums “Bez Tabu” nebeidz saņemt sūdzības par bēdīgi slaveno internetveikalu “Proffit.lv”, kura klienti, samaksājuši par preci jau sen, pirkumu aizvien nav saņēmuši. Valsts policijā informē, ka nesen aizturēti vairāki internetveikala un ar to saistīto firmu darboņi, pret kuriem ierosināts kriminālprocess par krāpšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Aptuveni 600 iesniegumu no apmānītiem klientiem, par nepiegādātām precēm iekasēti vairāk nekā 123 000 eiro – šādus krāpšanas apmērus aplēsuši likumsargi.

"30 eiro ir pārāk liels sods!" Autovadītāja nikna par "Cityparks Latvija" darba metodēm

"30 eiro ir pārāk liels sods!" Autovadītāja nikna par "Cityparks Latvija" darba metodēm 3

Laukumā pie veikala “Maxima” Mārupē stāvvietu jautājumus kontrolē uzņēmums “Cityparks Latvija”. Kā redzams gar laukumu novietotajās ceļazīmēs, pirmās 90 minūtes veikala apmeklētājiem ir bez maksas. Galvenais priekšnoteikums – reģistrēt automašīnas numura zīmi īpašajā automātā, kas atrodas iekšā veikalā. Un tieši saistībā ar šo darbību “Bez Tabu” skatītāja Ilona piedzīvo problēmas.