Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Pašvaldības policija

"Glābēja darba vieta nekad nebūs kā ofiss!" Jūrmalā bez saskaņojuma izvietotas glābēju būdiņas

"Glābēja darba vieta nekad nebūs kā ofiss!" Jūrmalā bez saskaņojuma izvietotas glābēju būdiņas 46

Raidījumā “Bez Tabu” vērsies jūrmalnieks, kurš ļoti vēlas saglabāt anonimitāti, jo strādā vietējā pašvaldībā un baidās no jelkādām represijām. Jūrmalas pilsētas dome ar vieglu roku ļāvusi pludmalē izvietot vairākas glābēju mobilās stacijas, turklāt tas viss darīts, nesaskaņojot ar vietējo būvvaldi, Valsts vides dienestu, kā arī bez nodošanas ekspluatācijā. Tomēr, kā novēroja “Bez Tabu”, šeit jau strādā cilvēki.

Kaimiņš Inčukalna pusē bloķē piekļuvi pensionāru īpašumam

Kaimiņš Inčukalna pusē bloķē piekļuvi pensionāru īpašumam 31

”Baižkalnu” mājas Inčukalna novadā atrodas A2 šosejas Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža tiešā tuvumā. Tieši no šosejas visērtāk var nokļūt īpašumā, kur dzīvo trīs paaudžu ģimene. Saspīlējums attiecībās ar kaimiņiem novedis pie tā, ka nu viņu īpašumam bloķēta piebrauktuve no minētās šosejas.

Pandēmijas laikā policijas darbiniece aicina pievienoties braucienam pasažierus no citām mājsaimniecībām!

Pandēmijas laikā policijas darbiniece aicina pievienoties braucienam pasažierus no citām mājsaimniecībām! 45

Šobrīd vienā mašīnā var sēsties pasažieri tikai no vienas mājsaimniecības. Tomēr Facebook.com grupā “Līdzbraucēji” joprojām gana aktīvi tiek meklēti gan šoferīši, gan arī kompanjoni garākiem ceļa posmiem – lai brauciens jautrāks! Bez Tabu skatītājs Emīls pamanījis, ka te savu piedāvājumu ievietojusi arī Rīgas pašvaldības policijas darbiniece. Tas licis aizdomāties!

"Visu laiku rej!" Lielvārdes iedzīvotāji nespēj sadzīvot ar kaimiņienes suņiem, dzīvnieku saimniece pārmetumiem nepiekrīt

"Visu laiku rej!" Lielvārdes iedzīvotāji nespēj sadzīvot ar kaimiņienes suņiem, dzīvnieku saimniece pārmetumiem nepiekrīt 21

Lielvārdes iedzīvotāja Žaklīna dzīvnieku patversmē nostrādājusi astoņus gadus. Tajā laikā arī pati izlēmusi par labu adopcijai, atverot savas mājas durvis četriem suņiem. Jau piecus gadus kopā ar četrkājainajiem draugiem dzīvo Lielvārdes daudzdzīvokļu mājā. Stāsta, ka kaimiņiem nekad neesot bijušas pretenzijas pret suņiem, tieši pretēji – kaimiņu bērni vienmēr ar tiem spēlējušies, tomēr viss mainījies martā, kad Žaklīna saņēmusi pirmo “sveicienu” no pašvaldības policijas.

"Ja noķertu, sadotu pa seju!" Balvu "spoks" huligāns notverts? Iedzīvotāji ziņo par jauniem nedarbiem

"Ja noķertu, sadotu pa seju!" Balvu "spoks" huligāns notverts? Iedzīvotāji ziņo par jauniem nedarbiem 1

Biedē gājējus, izlec uz brauktuves priekšā automašīnām, pārsteidzot šoferus un izraisot bīstamas situācijas satiksmē – par šādiem un citiem Balvu “spoka” nedarbiem “Bez Tabu” stāstīja oktobra vidū. Balvu novada pašvaldības policisti pat ārpus darba laika uzņēmās misiju “nomedīt” spoku līdz zīmīgai dienai – Halovīnam. Visu svēto nakts priekšvakarā “Bez Tabu” atkārtoti ziņo no Balviem, kādus nedarbus spoks vēl sastrādājis, vai beidzot nebēdnis noķerts.