Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Pasaules čempionāts motokrosā

Jonasam otrā vieta Nīderlandes posmā, latvietis tuvojas čempiontitulam

Latvijas šī brīža labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass no “Red Bull KTM Factory Racing” komandas svētdien Nīderlandē izcīnīja otro vietu pasaules čempionāta (PČ) priekšpēdējā, 18.posmā, taču viņam nedaudz pietrūka, lai jau pirms pēdējā posma kļūtu par planētas čempionu.

Jonasam Meksikas posmā mazliet pietrūkst līdz goda pjedestālam

Talantīgais latviešu motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien Meksikā izcīnīja ceturto vietu pasaules čempionāta ceturtā posma sacensībās MX2 klasē. Jonass, kurš pārstāv “Red Bull KTM Factory Racing” komandu, pirmajā braucienā bija piektais, bet otrajā finišēja otrais, divu braucienu summā ieņemot ceturto vietu.

Jonasam teicams otrais brauciens un piektā vieta PČ Itālijas posmā

Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien guva desmito un otro vietu braucienos Itālijā notiekošā pasaules čempionāta 12.posmā MX2 klasē, kas summā viņam ļāva izcīnīt piekto pozīciju un nostiprināties kopvērtējuma trešajā vietā.

Jonass par aizvadīto posmu Francijā: Izdevās veikt divus stabilus braucienus

Aizvadītajā nedēļas nogalē Francijā norisinājās šīs sezonas 10. pasaules čempionāta posms motokrosā. MX2 klasē Latviju, kā ierasts, pārstāvēja Pauls Jonass un Roberts Justs, bet MXGP klasē startēja Toms Macuks – diemžēl ne tas labākais posms mūsu sportistiem. Savukārt Eiropas čempionāta EMX250 klasē Kārlis Sabulis uzrādīja ļoti pārliecinošu sniegumu, izcīnot 8.vietu.

Jonasam ceturtā vieta pasaules čempionāta posmā Francijā

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien guva ceturto vietu Francijā notiekošajā pasaules čempionāta desmitajā posmā MX2 klasē. Latvietis abos braucienos finišēja piektais, bet summā bija par pozīciju augstāk.

Jonasam divi kritieni un ceturtā vieta Meksikā

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien Meksikā piedzīvoja divus kritienus un samierinājās ar ceturto vietu pasaules čempionāta sezonas piektajā posmā MX2 klasē. Jonass abos braucienos finišēja ceturtais un šo vietu ieņēma arī summā.