Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Pasaule

FOTO: Amerikā kronēta skaistākā sieviete

FOTO: Amerikā kronēta skaistākā sieviete

Svētdienas vakarā Amerikā norisinājās pasaulē zināmākais skaistumkonkurss Miss Amerika. Šo titulu, Miss Amerika 2017, ieguva 21 gadu vecā Savija Šīlda.

Ko Tu darītu, ja uzzinātu, ka dzīvnieki plāno valdīt pār pasauli?

Ko Tu darītu, ja uzzinātu, ka dzīvnieki plāno valdīt pār pasauli? 2

Pateicoties internetam, cilvēkiem ir iespēja redzēt lietas, kuras agrāk bija pilnīgi neiedomājamas un cilvēkiem nereti nesaprotamas. Labs piemērs tam ir versijas par dzīvnieku slepeno dzīvi, neskatoties uz to, vai interneta dzīlēs uzietā informācija ir patiesa vai vienkārši ir amizanta interpretācija par lietām.

FOTO: visu laiku greznākās un ietekmīgākās pasaules kleitas!

FOTO: visu laiku greznākās un ietekmīgākās pasaules kleitas!

Tas ir pārsteidzoši, kā modes industrija var izmainīties nelielā laika posmā. No krāšņām, kuplām kleitām līdz pasakaini skaistām mežģīnēm. Mode dzīvos mūžam, tas nu ir skaidrs. To pašu varam teikt arī par slavenību kleitām, kas ir iegājušas nu jau vēsturē. 

Piecas ēnas puses, iemīloties ārzemniekā!

Piecas ēnas puses, iemīloties ārzemniekā! 2

Internacionālai mīlestībai ir arī savas ēnas puses. Vai tas nebūtu lieliski, iemīlēties romantiskākajā pilsētā Parīzē? Ir dažādi mīlas romāni, kuri beigušies ar īstu princešu kāzām, bet ir arī cita pasaule un realitāte, kas var nebūt tik spoža.

Modē bahilas! Vai pasaule tiešām jūk prātā?

Modē bahilas! Vai pasaule tiešām jūk prātā? 1

Nopelniem bagātais modes dizainers Maikls Kors ir radījis īpaši stilīgu kolekciju, par kuru runā ne tikai Ņujorka, bet arī visa pasaule. Maikls mūs visus ir pārsteidzis ar kolosālu apģērbu un apavu kolekciju.

Lai tavā dzīvē ienāk mīlestība

Lai tavā dzīvē ienāk mīlestība

Pirms daudziem gadiem no latviešu estrādes skatuves tika dziedātas divas pilnīgi pretrunīgas dziesmas. Šarmantais Ingus Pētersons aicināja paļauties uz Likteni un klāstīja: ”Nav mīla jāmeklē, tā atnāks pati…,” bet grupa ”Sīpoli” mācīja, ka mīla neatnāks, ja ”tu mājās saldi krāc…”. Kā lai cilvēks tiek gudrs? Ja esi noilgojusies pēc mīlestības un siltām attiecībām, Skaties.lv/Sievietei ieteikums – iet zelta vidusceļu. Galvenais nosacījums – mīli pati, tad arī viss notiks….

Video, kas liek aizdomāties, - kas notiktu, ja neeksistētu nauda!?

Video, kas liek aizdomāties, - kas notiktu, ja neeksistētu nauda!? 1

Alans Vatss ir slavens britu filozofs, kura balss ar viņa uzrunām izmantota daudzos materiālos, runājot par iedvesmu. Turpmāk redzams video, kurā, fonā rādot pasaules piedāvātās iespējas, viņš stāsta par atgadījumu iz dzīves, ar kuru, iespējams, iedvesmojis vairākus simtus studentu darīt to, kas viņiem patiešām patīk.

FOTO: perfekti notverti kadri!

FOTO: perfekti notverti kadri!

Mēs dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, kurā ikkatrs no mums var iejusties operatora un fotogrāfa lomā, atliek vien no kabatas izvilkt savu viedierīci un gatavs! Dažreiz, lai “noķertu” ideālu kadru, nepieciešama pacietība un/vai arī… veiksme. Lūk, daži piemēri, kuri tapuši, visticamāk, ar diezgan lielu veiksmes piesitienu.