Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Pārtikas un veterinārais dienests

"Tāds bardaks!" Nepieskatīti lopi bradā atkritumos; trauksmes zvans no bēdīgi slavenas saimniecības Latgalē

"Tāds bardaks!" Nepieskatīti lopi bradā atkritumos; trauksmes zvans no bēdīgi slavenas saimniecības Latgalē 33

Rubrikā “Toreiz un tagad” raidījums “Bez Tabu” jau kārtējo reizi apseko saimniecību Latgalē, Riebiņu pagastā, kur vairākkārt zvanījis trauksmes zvans par dzīvnieku labturības noteikumu neievērošanu. Šovasar raidījuma komanda saimniecībā fiksēja satraucošus skatus, ko Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD) vizītēs nav izdevies konstatēt.

"Skaidrs, ka laukus nemiglo ar jaunavu asarām!" Smagi saindējies suns; saimnieks brīdina par bīstamību

"Skaidrs, ka laukus nemiglo ar jaunavu asarām!" Smagi saindējies suns; saimnieks brīdina par bīstamību 51

Plašu rezonansi izraisījis Edija Majora ieraksts mikroblogošanas vietnē ”Twitter”, kurā viņš brīdina mājdzīvnieku īpašniekus netuvoties miglotiem labības laukiem, jo viņa suns saindējies ar ķimikālijām. Kamēr veterinārārsti cīnās par ķepaiņa dzīvību, lauksaimnieki vaino Ediju viltus ziņu izplatīšanā, norādot, ka pierādījumu Edija apgalvojumam nav.

"Mokāmies un ciešam zaudējumus gadiem!" Latgalē kaimiņu lopi klīst un posta sējumus; īpašuma saimnieki bezspēcīgi

"Mokāmies un ciešam zaudējumus gadiem!" Latgalē kaimiņu lopi klīst un posta sējumus; īpašuma saimnieki bezspēcīgi 1

Ģimene jau gadiem ilgi ir bezspēcīga pret kaimiņu klaiņojošajiem lopiem, kuri izbradā lauku un noēd sējumus. Lai pasargātu savu īpašumu un ražu Latgalē, Rugāju novadā, sūdzējušies, vērsušies pēc palīdzības pašvaldībā, Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) un citās iestādēs, tomēr lopi turpina postīt sējumus, dusmīgi ziņo ģimene.

Aizstāj pārtiku, paēd elpojot: "Austrumu gudro" lietuviešu  tievēšanas "brīnumlīdzeklis"- inhalators, kas radot sāta sajūtu

Aizstāj pārtiku, paēd elpojot: "Austrumu gudro" lietuviešu tievēšanas "brīnumlīdzeklis"- inhalators, kas radot sāta sajūtu 2

Lietuvā reģistrēta firma, reklamējoties kā Austrumu filozofijas un tradīciju pārzinātāji, internetā tirgo inhalatorus, vitamīnu plāksterus un citus produktus, kuru lietošana, kā apgalvo tirgotājs, ne vien palīdzot gādāt par labu veselību un mundru garu, bet arī mazinot apetīti un pat rosinot sāta sajūtu, tādējādi ļaujot izvairīties no pārtikas patērēšanas, kas sekmējot tievēšanu.

"Suns sakoda pastniecei seju!" Asiņaina pensijas piegāde Amatas pusē

"Suns sakoda pastniecei seju!" Asiņaina pensijas piegāde Amatas pusē 2

Vēl marta sākumā, kad lielu daļu Latvijas teritorijas klāja bieza sniega sega, “Latvijas pasta” darbiniece Amatas novada Skujenes pagastā izkāpj no automašīnas un brien uz kādu privātīpašumu, lai tur dzīvojošajam pensionāram nodotu pensiju. Tomēr brīdī, kad no ēkas iznāk ārā sirmgalvis, līdz ar viņu ārā izsprūk liela izmēra suns, kas uzklūp virsū pastniecei un iekož sejā.

Dzīvnieku mīļu uzmanību piesaistījis kāds interneta video! Kārtējās Ķīnas mokas vai noderīgs risinājums cīņai pret kaķa asajiem nagiem?

Dzīvnieku mīļu uzmanību piesaistījis kāds interneta video! Kārtējās Ķīnas mokas vai noderīgs risinājums cīņai pret kaķa asajiem nagiem? 6

Šķirstot jauniešu vidū popularitāti guvušo aplikāciju “Tik tok”, raidījuma “Bez Tabu” skatītāja Vikija pamanījusi video, kas viņu pamatīgi pārsteidzis! Viņu samulsinājuši mazie tumši pelēkie silikona gabaliņi, kas ir īpašas uzmavas kaķu nagiem. Līdzīgi kā mūsu skatītājai, rodas jautājums – vai kaķiem drīkst tādus līmēt? Vai tas netraucēs ievilkt nagus un kasīties?

"Visu laiku rej!" Lielvārdes iedzīvotāji nespēj sadzīvot ar kaimiņienes suņiem, dzīvnieku saimniece pārmetumiem nepiekrīt

"Visu laiku rej!" Lielvārdes iedzīvotāji nespēj sadzīvot ar kaimiņienes suņiem, dzīvnieku saimniece pārmetumiem nepiekrīt 21

Lielvārdes iedzīvotāja Žaklīna dzīvnieku patversmē nostrādājusi astoņus gadus. Tajā laikā arī pati izlēmusi par labu adopcijai, atverot savas mājas durvis četriem suņiem. Jau piecus gadus kopā ar četrkājainajiem draugiem dzīvo Lielvārdes daudzdzīvokļu mājā. Stāsta, ka kaimiņiem nekad neesot bijušas pretenzijas pret suņiem, tieši pretēji – kaimiņu bērni vienmēr ar tiem spēlējušies, tomēr viss mainījies martā, kad Žaklīna saņēmusi pirmo “sveicienu” no pašvaldības policijas.

Jelgavnieces punduršpicam uzbrūk kaimiņu haskijs! Aizdomās turētā suņa saimnieks notikušajam netic

Jelgavnieces punduršpicam uzbrūk kaimiņu haskijs! Aizdomās turētā suņa saimnieks notikušajam netic 32

Jelgavnieces Ievas draugs devies pastaigā pa iecienīto maršrutu kopā ar saviem suņiem – četrgadīgo suņu meiteni Odriju un tikai trīs mēnešus veco punduršpica kucēnu. Nenojauzdams neko sliktu, spēlējies ar vienu no suņiem, kad pēkšņi izdzirdējis mazā kucēna smilkstus. Pagriežot galvu, pavēries nepatīkams skats – mazajam kucēnam uzbrucis haskija šķirnes suns.

Jauncekulē dienu un nakti rej suņi, kaimiņi tuvu izmisumam

Jauncekulē dienu un nakti rej suņi, kaimiņi tuvu izmisumam

Pirms aptuveni trīs gadiem īpašumu dārzkopības kooperatīvā nopirka kāda ģimene, kas pavisam drīz uz turieni pārcēlās ar pieciem suņiem. Kā stāsta kaimiņi, kopš tā brīža par dzīvi klusumā varēja aizmirst.

"Dzīvnieku parkā kā šausmenē." Apmeklētāji ceļ trauksmi par apskates objektu Dundagā

"Dzīvnieku parkā kā šausmenē." Apmeklētāji ceļ trauksmi par apskates objektu Dundagā 37

Covid-19 laikā arvien vairāk ģimeņu dodas izbraucienos, aplūkojot dabas un tūrisma objektus tepat mūsu Latvijā. Viens no galamērķiem ir kāds dzīvnieku parks Kurzemē, kur apmeklētāji ne tikai apskatīja zvēriņus, bet arī pamanīja, ka – ne visi izskatās tik veseli un jauki. “Bez Tabu” par nebūšanām dzīvnieku parkā saņēma pat vairākas skatītāju vēstules.