Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Pārtika

Sapuvušie gurķi

Sūdzību dēlis Sapuvušie gurķi 1

“Līvānos, “Maxima” veikalā, ieraudziju pārdošanā lauku gurķīšus. Īsti nesaprotu, ko “Maxima” domā ar šo sapuvušo dārzeņu realizēšanu, tie domāti cilvēkiem vai lopiem?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Kristīne.

Brīnumbode Ķeipenē

Sūdzību dēlis Brīnumbode Ķeipenē 11

“Pieļauju domu, ka sūdzību par veikaliem un to precēm ir ļoti daudz. Arī mūsu pagastā ir “Lats” veikals, kur ļoti bieži “iegrābjamies” uz sabojātiem, pat sapuvušiem, produktiem,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jūlija.

Rīsi ar tārpu

Sūdzību dēlis Rīsi ar tārpu 2

“Nopirku “Dobeles dzirnavnieka” rīsus, uzliku vārīties, sāku ēst un pamanīju, ka – šeku reku rīsos ir savāda veida tārps,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Roberts.

Tā ir pircēju maldināšana!

Sūdzību dēlis Tā ir pircēju maldināšana! 13

“Ja veikala “Maxima” akciju bukletā ir prece, šo preci “e-BARBORA” nevar pasūtīt, jo nav! Dažreiz vispār nav ielikta, citreiz rakstīts, ka diemžēl beigusies, kaut veikalos prece ir pieejama!” par iespējamu pircēju maldināšanu Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Skaidrīte.

Pārtika veikalā "Rimi"...

Sūdzību dēlis Pārtika veikalā "Rimi"... 45

“1.jūlijā biju “Rimi” veikalā, kas atrodas tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” un pamanīju ko šādu,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Roberts, klāt pievienojot fotoattēlu.

Aizstāj pārtiku, paēd elpojot: "Austrumu gudro" lietuviešu  tievēšanas "brīnumlīdzeklis"- inhalators, kas radot sāta sajūtu

Aizstāj pārtiku, paēd elpojot: "Austrumu gudro" lietuviešu tievēšanas "brīnumlīdzeklis"- inhalators, kas radot sāta sajūtu 2

Lietuvā reģistrēta firma, reklamējoties kā Austrumu filozofijas un tradīciju pārzinātāji, internetā tirgo inhalatorus, vitamīnu plāksterus un citus produktus, kuru lietošana, kā apgalvo tirgotājs, ne vien palīdzot gādāt par labu veselību un mundru garu, bet arī mazinot apetīti un pat rosinot sāta sajūtu, tādējādi ļaujot izvairīties no pārtikas patērēšanas, kas sekmējot tievēšanu.