Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Palīdzība

"Dzīvoklī bijuši arī astoņi grādi!" Seniore Rīgā salst, "Bez Tabu" uzbur Ziemassvētku brīnumu - "atdzīvina" radiatorus

"Dzīvoklī bijuši arī astoņi grādi!" Seniore Rīgā salst, "Bez Tabu" uzbur Ziemassvētku brīnumu - "atdzīvina" radiatorus 5

Sirmgalve dzīvoklī Rīgā salst, jo decembra vidū nav apkures. Rīdziniece sūkstās, ka ilgstoši nedz apsaimniekotājs, nedz kāds cits dienests nav spējis viņai palīdzēt atrisināt apkures problēmu. Brīnumainā kārtā pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās notiek teju Ziemassvētku brīnums – radiatori piesilda dzīvokli.

"Viņš te veido izgāztuvi!" Modra vecumdienas: dzīvoklī vāc atkritumus, pagalmā rok bedri. Kaimiņi izmisumā

"Viņš te veido izgāztuvi!" Modra vecumdienas: dzīvoklī vāc atkritumus, pagalmā rok bedri. Kaimiņi izmisumā 2

Sirmgalvis Rīgā, Maskavas ielā, pie daudzdzīvokļu nama ilgstoši rok bedri, kas jau ieguvusi iespaidīgu apjomu. Tāpat sirmais kungs vāc drazu no atkritumu konteineriem, ko stiepj uz pagrabu un savu dzīvokli. Kaimiņi sit pie trauksmes zvana, bažījoties par vīrieša veselo saprātu un sūdzoties par pārējo iedzīvotāju dzīves kvalitātes iedragāšanu.

"Kopīgiem spēkiem mums izdevās!" Atceļ fotoradara sodu par steigšanos uz dzemdībām, atrisinās ūdens sāga Daugavpilī

"Kopīgiem spēkiem mums izdevās!" Atceļ fotoradara sodu par steigšanos uz dzemdībām, atrisinās ūdens sāga Daugavpilī 4

Sagaidot “Bez Tabu” 20 gadu jubileju, ko 6. septembrī grandiozi ierībinās šovs “Bez Tabu svin 20”, raidījuma komanda uzsāk atkal satikšanās maratonu. Raidījuma komanda līdz pat jubilejas svētku kulminācijai atkārtoti ciemosies pie sižetu varoņiem, kuriem gadu gaitā palīdzēts atrisināt problēmas. Ar atbalstītāju “Ideju drukas” un veikalu tīkla “Elvi” sarūpētām dāvanām rubrikas “Kopā ar Tevi varam visu!” ietvaros kā pirmos “Bez Tabu” apciemoja Aispuru ģimeni no Rīgas un daugavpilieti Arti.

2018. gads, šausmas Vārvē: sirmgalve mēnešiem guļ izkārnījumos, aklais vīrs - nevarīgs

2018. gads, šausmas Vārvē: sirmgalve mēnešiem guļ izkārnījumos, aklais vīrs - nevarīgs

20 gadu laikā daudzi lūguši “Bez Tabu” palīdzību problēmsituācijās, kas samilzušas tiktāl, ka, kā šķitis stāstu varoņiem, var atrisināties, iesaistototies raidījumam, jo dienesti nav spējuši palīdzēt. Bez Tabu allaž meties sociālo problēmu risināšanā. Viens no atmiņā spilgtāk palikušajiem stāstiem no arhīva plaukta “palīdzība cilvēkiem”, viennozīmīgi, ir spraiga reportāža no Ventspils novada Vārves ciema, kur mēnešiem ilgi, ieslēgušies dzīvoklī, eksistēja kustēties nespējīga sirmgalve un viņas vīrs, akls vīrietis, kurš par sievu nesēja parūpēties.

Gailīšu pagasta iedzīvotāja ceļ trauksmi - pašvaldības darbiniece regulāri piesavinās lietas no humānās palīdzības kravām

Gailīšu pagasta iedzīvotāja ceļ trauksmi - pašvaldības darbiniece regulāri piesavinās lietas no humānās palīdzības kravām 4

“Bez Tabu” saņem aizdomu pilnu vēsti no Zemgales, precīzāk sakot, no Bauskas novada Gailīšu pagasta. Vietējā iedzīvotāja apsūdz kādu sievieti humānās palīdzības mantu piesavināšanā. Iesaistītas esot arī iespējamās ļaundares draudzenes. Izrādās, dāmas pirms ļaužu ierašanās izšķirojot mantas un labākas aizstiepjot uz sev zināmu vietu.

"56 eiro! Par ko?" Ātrās palīdzības rēķins sanikno trūcīgu ģimeni

"56 eiro! Par ko?" Ātrās palīdzības rēķins sanikno trūcīgu ģimeni 40

Pēc tam, kad bērns gūst traumu, ģimene izsauc neatliekamo medicīnisko palīdzību. Kā zibens no skaidrām debesīm ir vēlāk atsūtītais rēķins par izsaukumu, jo Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta piesaistīšanu traktē kā nepamatotu. Tā kā ģimenei trūcīgās statuss, rēķina apmaksa radīs būtisku robu budžetā.

"Paldies visiem ziedotājiem!" Ugunsgrēkā cietusī kuplā Veipu ģimenes māja tiks atjaunota

"Paldies visiem ziedotājiem!" Ugunsgrēkā cietusī kuplā Veipu ģimenes māja tiks atjaunota 4

Vēl dažas dienas atpakaļ raidījumā “Degpunktā” vēstīts par postošo ugunsnelaimi Valkas pievārtē, kur dievbijīgā Veipu ģimene – kopā deviņi cilvēki – palika bez pajumtes. Ir sagaidītas labas ziņas, kas noteikti iepriecinās ne tikai kuplo saimi, bet arī visus, kas juta līdzi un turēja īkšķus par cietušajiem. Visticamāk, jau tuvākajā laikā viņi atkal varēs dzīvot zem sava jumta.