Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Pagalms

Jēkabpilī naktī nodegušie "golfiņi": apšauba policijas īssavienojuma versiju

Jēkabpilī naktī nodegušie "golfiņi": apšauba policijas īssavienojuma versiju 7

Šoruden Jēkabpilī, Nameja ielā, pēc pusnakts aizdegās automašīna, liesmas izpostīja arī blakus novietoto spēkratu. Kamēr Valsts policija secinājusi, ka pie vainas ir īssavienojums, daļa apkaimē dzīvojošo jēkabpiliešu šādu likumsargu secinājumu apšauba, uzskatot, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana.

"Uzvedas kā varenākais karalis!" Jēkabpilī policists "uzkundzējies" pār koplietošanas stāvvietām, nesmādē arī "parkošanos" uz ietves

"Uzvedas kā varenākais karalis!" Jēkabpilī policists "uzkundzējies" pār koplietošanas stāvvietām, nesmādē arī "parkošanos" uz ietves 15

Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa likumsargs Ivars Čevers “uzkundzējies” pār blakus daudzdzīvokļu mājām esošajām autostāvvietām, ziņo kaimiņu dzīvokļa saimniece. Lai gan likumsarga ģimenes iecienīto (tuvāko viņa dzīvokļa logiem) “kabatu” ar dažām auto novietnēm iekšpagalmā var izmantot ikviens, redzot, ka tajā spēkratus novieto citi, policists sparīgi aizrāda. Ārpus darba laika, izmantojot dienesta stāvokli, mācījis, kā “pareizi” būtu lietojamas koplietošanas autostāvvietas. Nesen pēc tam, kad policists vēlu vakarā kaimiņam lūdzis pārdzīt automašīnu no šīs “kabatas”, bet likumsarga pieprasījums ticis noraidīts, mitekļa durvis nosmērētas ar smacīgu vielu. Dzīvokļa īpašniece tajā vaino policistu, jo arī iepriekš pēc konfliktiem par konkrētajām stāvvietām īpašums esot, piemēram, apmētāts ar olām. Kā iemūžināts aculiecinieku fotoattēlos, citkārt policists pat gaišā dienas laikā nekautrējas novietot dienesta automašīnu un ģimenes spēkratu uz ietves, lai būtu pēc iespējas tuvāk savai kāpņu telpai, ja viņa iecienītā “kabata” ir aizņemta.

"Visu esmu iekārtojusi pati!" Zviedriete izrāda savu sapņu māju

"Visu esmu iekārtojusi pati!" Zviedriete izrāda savu sapņu māju

Mājas iekārtošana ir īpašs process – katram cilvēkam vide, kuru sauc par mājām, ir gan svarīga, gan ļoti personiska. Izvērtējot dažādu pasaules valstu paradumus, iekārtojot dzīvesvietu, ir skaidrs, ka prioritātes ir dažādas. Piemēram, Zviedrijas pilsētas Elmhultas iedzīvotāja Sesīlija stāsta, ka Zviedrijā cilvēki īpašu uzmanību, iekārtojot savu dzīves telpu, pievērš detaļām.

Sods pēc soda! Invalīds regulāri iekrīt policijas nagos, lai gan auto atstāj pie savas kāpņutelpas

Sods pēc soda! Invalīds regulāri iekrīt policijas nagos, lai gan auto atstāj pie savas kāpņutelpas 14

Vakaros pēc darba dienas beigām daļai iedzīvotāju rodas satraukums, jau iedomājoties par to, ka atkal jāatrod vieta, kur novietot automašīnu. Tad nu braukājam ap kvartālu un meklējam, kur atstāt savu spēkratu. Tiesa, daļa no dzīvojamo māju stāvvietām ir atjaunotas, pat ierīkotas katram dzīvokļa īpašniekam, tomēr vēl aizvien ir mājas, kur tādas ekstras nav. Līdzīga situācija ir galvaspilsētas esošajā Iļģuciema rajonā, kur dzīvo Sergejs.

Nikns suns? Diez vai!

Nikns suns? Diez vai!

Nav zināms, kas par psiholoģisko traumu ir šim bērnam, bet rādās, ka pat no suņa, kurš neizsakāmi grib dauzīties, viņa ir ļoti bail.

Bez tabu žurnālists mūk no suņa

Bez tabu žurnālists mūk no suņa 4

Pavisam nesagatavotu suns pārsteidz TV3 raidījuma Bez tabu žurnālistu, kas kādā privātmājas pagalmā devās intervēt tās saimniekus.