Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Padomi

Padomi, kas noderēs, gatavojoties dārza ballītei

Padomi, kas noderēs, gatavojoties dārza ballītei 2

Vasara ir īstais laiks, lai baudītu patīkamu atpūtu kopā ar saviem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem. Viens no populārākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem vasarā ir dārza ballīšu rīkošana. Ja arī Jums patīk šāda veida ballītes un labprāt aicinātu pie sevis ciemos draugus un tuviniekus, tad ir laikus japadomā par to, lai šī ballīte būtu izdevusies, un viesiem tā patiktu. Raksta turpinājumā būs minēti daži vērtīgi padomi, kas noderēs, ja vēlēsieties uzrīkot neaizmirstamu dārza ballīti.

Vecmeitu ballītes organizēšanas ABC

Vecmeitu ballītes organizēšanas ABC 2

Vecmeitu ballīte ir liels notikums gan topošajai sievai, gan arī viņas draudzenēm. Tā ir diena, kad visām meitenēm satikties un pavadīt dienu pozitīvā un patīkamā gaisotnē. Ko un kā darīt? Kādi ir labākie vecmeitu ballītes uzdevumi? Lasi un uzzini noderīgus padomus šajā rakstā!

Kā izvēlēties virtuves iekārtas vai moduļus?

Kā izvēlēties virtuves iekārtas vai moduļus?

Esat nolēmis mainīt virtuves mēbeles, bet nezināt, ko izvēlēties esošo mēbeļu vietā? Tad esat nonācis pareizajā vietā – šajā rakstā pastāstīsim, kādas priekšrocības sniedz virtuves iekārtas un moduļi un kā atrast piemērotāko risinājumu savai virtuvei!

Ko dāvināt bērniņam raudzībās?

Ko dāvināt bērniņam raudzībās?

Bērniņa ienākšana ģimenē ir ļoti patīkams notikums, par ko priecājas gan jaunie vecāki un pārējie ģimenes locekļi, gan arī draugi. Protams, bērniņa ienākšanai ģimenē ir laikus jāsagatavojas, lai mazajam nekā netrūktu. Ir lietas, ko nepieciešams iegādāties uzreiz, ir lietas, ko var iegādāties nedaudz vēlāk. Nereti ir tā, ka tieši raudzībās jaundzimušais saņem nepieciešamās lietas un vecākiem par to iegādi vairs nav jāuztraucas.

Kādas moto riepas izvēlēties?

Kādas moto riepas izvēlēties?

Cik dažādi motocikli, tik dažādas motociklu riepas, tāpēc, pirms dodies meklēt piemērotākos apavus savam spēkratam, iepazīsties ar šajā rakstā esošo informāciju – tā tev lieti noderēs!

DĀRZA INSTRUMENTI, KURUS TEV VAJAG, BET TU VĒL TO NEZINI

DĀRZA INSTRUMENTI, KURUS TEV VAJAG, BET TU VĒL TO NEZINI

Kuram sevis cienošam dārza entuziastam vai pagalma apsaimniekotājam, nav lāpstas un grābekļa? Protams, šo fundamentālo rīku nekad nav par daudz (pat visvienkāršākie dārza instrumenti mēdz būt ļoti dažādi – gan kvalitātes, gan paredzētā pielietojuma ziņā), tāpēc ja vēlies papildināt savu arsenālu ar labiem dārza instrumentiem, dari to. Tomēr šoreiz stāsts būs par darba rīkiem, kas nav tik atpazīstami kā iepriekš minētie. Mūsuprāt, tiem jākļūst tik pat populāriem, jo šo rīku sniegtais atvieglojums ikdienas darbos ir nenovērtējams!

Brīnumainā bērzu sula: kas tajā veselīgs un cik daudz jāizdzer

Brīnumainā bērzu sula: kas tajā veselīgs un cik daudz jāizdzer 2

Īpaši vērtīgi produkti ar organismu spēcinošām īpašībām mūsdienās pieejami cauru gadu teju katrā veikalā – ingvers, kanēlis, čia sēklas, godži ogas, aļģu produkti, kurkuma un daudzi citi. Taču bagātīgajā klāstā nereti piemirstam, ka arī Latvijas dabā katrā gadalaikā ir sastopamas veltes, kas attīra un spēcina organismu.

Kā uzturs palīdz uzveikt slimības un vairo veselību

Kā uzturs palīdz uzveikt slimības un vairo veselību

Sen, sen filozofs Platons esot teicis, ka draugi ir dārgi, bet patiesība dārgāka par visu. Cilvēkiem ir jāzina patiesība par uzturu un tad pašiem ir jāizvēlas starp slimību un veselību, taču slēpt informāciju par iespēju ar pārtiku uzveikt slimības, aizbildinoties, ka šī patiesība var sagraut tautsaimniecību un medicīnas biznesu, ir noziedzīgi.

Padomi par vīnu, ko derētu zināt visiem

Padomi par vīnu, ko derētu zināt visiem

Ja runa ir par vīnu, tad tev nav jābūt someljē jeb vīnzinim, lai atstātu labu iespaidu. Neatkarīgi no tā, vai ieplānots vīna vakars kopā ar draugiem, vai tas jāpasniedz īpašās svētku vakariņās, vari atstāt pieredzējuša vīnziņa iespaidu, pārzinot vien dažus, vienkāršus padomus.

Kā mainījusies apgaismojuma nozīme, iespējas un funkcijas mūsdienās

Kā mainījusies apgaismojuma nozīme, iespējas un funkcijas mūsdienās

Ja ir kas tāds, kas noteikti nepieciešams katrās mājās, tad tie ir gaismas slēdži un elektrības rozetes. Un, lai gan tie parasti ir neliela izmēra, taču spēj atstāt lielu iespaidu. Mēs visi nenogurdināmi rūpējamies par tīrību un kārtību savā mājoklī, tomēr ne vienmēr varam pasargāt elektrības slēdžu paneļus – tie nolietojas, pamazām tiek saskrāpēti un izbalē.

Četri Latvijā brīvi lietojami žesti, kas var aizvainot biznesa partnerus ārzemēs

Četri Latvijā brīvi lietojami žesti, kas var aizvainot biznesa partnerus ārzemēs

Viens no uzņēmuma konkurētspējas stiprināšanas veidiem ir semināri un konferences, kur darbinieki var paaugstināt savu kvalifikāciju un nodibināt jaunus darījumu kontaktus. Starptautiski pasākumi pulcē uzņēmējus no visas pasaules, komandējuma laikā ļaujot iepazīt arī dažādas mentalitātes un kultūras. Lai uz jauniepazīto personu atstātu labu pirmo iespaidu, būtiski ir apzināties atsevišķu žestu nozīmi atšķirīgās kultūrās, lai neapzināti neaizvainotu sarunu partneri.

Kādi ir tavi apģērba kopšanas paradumi?

Kādi ir tavi apģērba kopšanas paradumi?

Mums katram ir savi apģērba kopšanas paradumi – vieni no mums veļu mazgā ar rokām, daži to uztic darīt veļas mašīnai, savukārt vēl citi veļas žāvētāju izmanto tikai segas pārvalku un dvieļu žāvēšanai. Lai noskaidrotu, kādi ir Latvijas sabiedrības apģērba kopšanas paradumi, “Electrolux Latvia” veica pētījumu un aptaujāja 505 respondentus visā Latvijā vecuma grupā no 18 līdz 64 gadiem. Kādi ir tavi apģērba kopšanas paradumi?