Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Osta

OFAC: Ventspils brīvostai noteikto sankciju atcelšana kļuva iespējama pēc Latvijas valdības aktīvas rīcības

OFAC: Ventspils brīvostai noteikto sankciju atcelšana kļuva iespējama pēc Latvijas valdības aktīvas rīcības 2

Ventspils brīvostai noteiktās ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) sankcijas tika atceltas pēc tam, kad Ventspils mērs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”) atkāpās no brīvostas valdes un Latvijas valdība veica darbības, lai pārtrauktu Lemberga ietekmi ostā, izriet no ASV Finanšu ministrijas paziņojuma presei.

Partiju cīņu dēļ Rīgas brīvosta palikusi bez politiskās vadības

Partiju cīņu dēļ Rīgas brīvosta palikusi bez politiskās vadības

Politiskās domstarpības paralizējušas Rīgas brīvostas valdes darbu. Koalīcijas neesamība Rīgas domē paretinājusi pašvaldības pārstāvju rindas valdē, un tā spiesta strādāt nepilnā sastāvā. Savukārt ministriju deleģētie valsts pārstāvji ilgstoši nespēj vienoties par to, ko virzīt valdes priekšsēdētāja vietnieka amatam.

Rīgā pietauvojas Vācijas bruņoto spēku zemūdene un kuģis

Rīgā pietauvojas Vācijas bruņoto spēku zemūdene un kuģis 11

Piektdien Rīgas Pasažieru ostā pietauvojusies Vācijas bruņoto spēku zemūdene ”U33” un kuģis ”Fehrmann”, tādējādi apliecinot Vācijas klātbūtni reģionā un stiprinot Latvijas un Vācijas divpusējo sadarbību aizsardzības jomā, informē Ārlietu ministrija.

Liepājas ostā manīts delfīns

Liepājas ostā manīts delfīns 30

Liepājas ostas ūdeņos ceturtdienas rītā novērots peldam delfīns, liecina Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) publicētā informācija sociālajos tīklos.

Rīgas dome vēlas iegādāties vairākus "smaku degunus"

Rīgas dome vēlas iegādāties vairākus "smaku degunus" 1

Par diskomfortu raisošajām smakām, kas nāk no pārkraušanas termināļiem Rīgas ostas teritorijā, Valsts vides dienests (VVD) šogad saņēmis aptuveni 60 sūdzību no Sarkandaugavas, Mīlgrāvja, Vecmīlgrāvja un Bolderājas iedzīvotājiem.