Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Organizētā noziedzība

Zagļu banda ielaužas bērnunamā un nozog seifu

Zagļu banda ielaužas bērnunamā un nozog seifu

Maija sākumā Rīgas Ziemeļu iecirknis saņēma informāciju, ka kādā bērnu namā Mežaparkā notikusi zādzība. Policisti noskaidroja, ka, uzlaužot kabineta durvis, nozagts seifs ar vairākām pasēm, 200 eiro, kā arī dažādi dokumenti.

Aptur grupējumu, kas nodarbojās ar gaļas un pārtikas eļļas realizāciju

Aptur grupējumu, kas nodarbojās ar gaļas un pārtikas eļļas realizāciju

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvaldes amatpersonas 2015. gada martā, veicot 30 kratīšanas, apturēja noziedzīga grupējuma darbību, kas izvairījās no nodokļu nomaksas, kā arī veica noziedzīgi iegūto finanšu līdzekļu legalizēšanu lielos apmēros. Apturētais noziedzīgais grupējums nodarbojās ar gaļas un pārtikas eļļas iepirkšanu no Eiropas Savienības (ES) valstīm.

Bitcoin – virtuālā nauda un organizētās noziedzības aizsegs?

Bitcoin – virtuālā nauda un organizētās noziedzības aizsegs? 6

Reti kurš datorlietotājs nebūs dzirdējis par jaunu vīrusu, kas nošifrē visus failus. To atkodēšana ir par maksu, un ne jau eiro vai dolāros, bet virtuālās pasaules naudā – Bitcoin. Lai gan šo ”naudu” pasaulē pieņem ne viens vien uzņēmums, arī Latvijas airBaltic, tā ir nauda, kas nepatīk nevienai valdībai un bankai.

Vācijā uzdarbojas itāļu mafija un lietuviešu bandas

Vācijā uzdarbojas itāļu mafija un lietuviešu bandas

Vācijā aktivizējusies organizētā noziedzība, savu ietekmi valstī vairojot gan itāļu mafijai, gan citu starptautisko noziedznieku, tostarp lietuviešu un turku bandām, liecina atklātībai nodotais Vācijas valdības ziņojums.