Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Horoskops vērsim

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Horoskops dvīņiem

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai lej gaužas asaras - arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo partneru lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Horoskops lauvai

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem tiešajiem pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Horoskops jaunavai

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Horoskops svariem

Pienākumu sajūta liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti kā arī akli neuzticies vadības paziņojumiem.

Horoskops skorpionam

Šodien vari uzdurties kādai jaunai un slepenai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Horoskops strēlniekam

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Horoskops mežāzim

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem.

Horoskops ūdensvīram

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas elektriķa prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Horoskops zivīm

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Olimpiskās spēles

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Palīdzēsim latviešu snovbordistam Tomam Petrusevičam tikt uz Olimpiskajām spēlēm

Palīdzēsim latviešu snovbordistam Tomam Petrusevičam tikt uz Olimpiskajām spēlēm

No šodienas tiek atklāta Toma Petruseviča, viena no Latvijas labākajiem snovbordistiem, pūļa finansēšanas jeb crowdfunding akcija, kur ikviens var ziedot nelielas naudas summas projekta mērķim. Sportists aicina palīdzēt sasniegt viņa mērķi – doties uz Ziemas Olimpiskajām spēlēm Korejā 2018. gadā, un lai kvalificētos ir nepieciešams finansējums dalībai Pasaules kausos un Pasaules čempionātā.

Skaistā Virdžinija Radži saka NĒ olimpiskajām spēlēm Romā

Skaistā Virdžinija Radži saka NĒ olimpiskajām spēlēm Romā

Jūnijā par Romas mēru ievēlētā Virdžinija Radži, kura pārstāv populistisko opozīcijas partiju Piecu zvaigžņu kustība, trešdien pavēstīja, ka neatbalsta pilsētas pretendēšanu uz 2024.gada vasaras olimpisko spēļu rīkošanu.

VIDEO: kas notiek mūsu hokeja pasaulē?

LNT Ziņu TOP 10 VIDEO: kas notiek mūsu hokeja pasaulē?

Tieši pirms nedēļas šajā laikā Latvijas hokeja izlase cīnījās ar Vāciju, lai iekļūtu arī nākamajās olimpiskajās spēlēs. Zaudējām un neiekļuvām. Sāpīgi, bet, iespējams, arī likumsakarīgi, jo hokeju pēdējā laikā piemeklē skandāls pēc skandāla un no vienām nedienām nonākam nākamajās. Tā kā hokejs ir gandrīz vai vienīgais sporta veids, kas apvieno mūsu sabiedrību, jo spēlēs Latvijas vārdu skaļi skandē visi, neatkarīgi no tautības, dzimuma vai vecuma, mūsu sporta lietu eksperts Edgars Barbaks devās noskaidrot, kas notiek mūsu hokeja pasaulē? Vai tā ir tāda, kā “melnā strīpa”, vai tomēr esam nonākuši uz lēna sabrukuma un panīkuma ceļa?

Latvijas paraolimpieši dodas uz Riodežaneiro

Latvijas paraolimpieši dodas uz Riodežaneiro

Šorīt plkst.7.30 ceļu uz Riodežaneiro paraolimpiskajām spēlēm sāka teju visi Latvijas paraolimpiskās izlases dalībnieki, pastāstīja Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Latvijas sportistu medaļu likteņi – mērķtiecīga valsts sporta politika vai tomēr nejaušību virkne?

Latvijas sportistu medaļu likteņi - mērķtiecīga valsts sporta politika vai tomēr nejaušību virkne?

Tikko aizvadīto Rio vasaras olimpisko spēļu statistika liecina, ka Brazīlijā pie medaļām tika 10 valstis, kurām līdz šim tas nekad nebija izdevies, toties Latvijas olimpiešiem nācās palikt bešā, lai arī starp sportistiem netrūka tā saukto “cerību” – pavisam noteikti tās bija pirmās olimpiskās spēles, kurās kopš neatkarības atjaunošanas augstāk par ceturto vietu mūsējiem pakāpties neizdevās.

VIDEO: muzikāla parodija par ASV peldētāju Raienu Lohti un viņa melošanu Rio

VIDEO: muzikāla parodija par ASV peldētāju Raienu Lohti un viņa melošanu Rio

Interneta jokdari izveidojuši muzikālu parodiju par ASV peldētāju Raienu Lohti, kuram kopā ar komandas biedriem Riodežaneiro uzbruka, taču, kā vēlāk atklājās – Lohte meloja. Jokdari paņirgājās par Lohti, piedēvējot viņu par ”Piedzērušo, pašpārliecināto puiku” (Drunk, Frat Boy) .