Piektdiena, 24. septembris

Agris, Agrita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Olimpiskās spēles

Latvijas Olimpiskā komiteja aicina pieteikties dalībai Olimpiskajā mēnesī

Latvijas Olimpiskā komiteja aicina pieteikties dalībai Olimpiskajā mēnesī

Kā katru gadu Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) aicina izglītības iestādes un pašvaldības pieteikties dalībai Olimpiskajā mēnesī 2021, kas šoreiz tiks uzsākts LOK dzimšanas dienā 23.aprīlī un noslēgsies ar iecienīto Vislatvijas vingrojumu 21. maijā, turklāt sporta un veselību veicinošas aktivitātes tiks izvērstas vesela mēneša garumā.  Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos tradicionāli ir ”Mēs esam #SPORTIŅĀ”.

SOK viceprezidents: Tokijas olimpiāde notiks ar vai bez Covid-19

SOK viceprezidents: Tokijas olimpiāde notiks ar vai bez Covid-19

Neatkarīgi no tā, kāda pasaulē būs situācija ar Covid-19 izplatību, Tokijas olimpiāde notiks iepriekš plānotajā laikā, pirmdien sarunā ar ziņu aģentūru AFP teica Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) viceprezidents Džons Koatess.

Radeviča aizvien nav atsaukusies aicinājumam atdot valdības piešķirto olimpisko prēmiju 30 000 eiro apmērā

Radeviča aizvien nav atsaukusies aicinājumam atdot valdības piešķirto olimpisko prēmiju 30 000 eiro apmērā 2

Bijusī tāllēcēja Ineta Radeviča aizvien nav atsaukusies Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) aicinājumam atdot valdības piešķirto olimpisko prēmiju 30 000 eiro apmērā, kas tika izmaksāta par iegūtu ceturto vietu 2012. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Londonā, bet tagad anulēta, jo sportiste tika diskvalificēta pozitīva dopinga testa dēļ.