Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

oligarhu sarunas

Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidenti

Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidenti 24

Šonedēļ Rīgas centrā notika svinības par godu galvenajam “Rīdzenes sarunu” vaininiekam, uzņēmējam Ainaram Šleseram. Ekspremjeri, eksprezidenti, esošie un bijušie biznesa partneri pulcējās Rīgas viesnīcā uz vērienīgu pieņemšanu. 

Prokurors Leja: Strīķes apgalvojumi par manu saistīšanu ar mafiju ir absolūti nemotivēts apzīmējums

Prokurors Leja: Strīķes apgalvojumi par manu saistīšanu ar mafiju ir absolūti nemotivēts apzīmējums 2

Bijušās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieces Jutas Strīķes paskaidrojumi “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijai bija ļoti vispārīgi, bet manis saistīšana ar mafiju ir absolūti nemotivēts apzīmējums, tāpat kā lielākā daļa pārējo komisijai adresēto izteikumu, teica “oligarhu lietas” uzraugošais prokurors Māris Leja.

Bijušais DP priekšnieka vietnieks "oligarhu lietas" izmeklēšanā, iespējams, izpaudis neizpaužamas ziņas Šlesera sabiedrotajam

Bijušais DP priekšnieka vietnieks "oligarhu lietas" izmeklēšanā, iespējams, izpaudis neizpaužamas ziņas Šlesera sabiedrotajam

Bijušais Drošības policijas (DP) priekšnieka vietnieks Juris Leitietis 4. janvārī bijis uzaicināts uz tā sauktās “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdi Saeimā, jo viņš lietas izmeklēšanas laikā, iespējams, izpaudis neizpaužamas ziņas Krišjānim Peteram, kurš bija tuvs “oligarhu lietas” centrālās personas Aināra Šlesera sabiedrotais, raksta žurnāls “Ir”.

Lembergs un Šķēle Saeimas komisijā liedzas, ka būtu pirkuši laikrakstu "Diena"

Lembergs un Šķēle Saeimas komisijā liedzas, ka būtu pirkuši laikrakstu "Diena" 9

“Nē, nezinu”, “neatceros”, “tā nav taisnība” – tās bija, šķiet, populārākās atbildes, kas šodien izskanēja tā dēvētajā oligarhu lietas izmeklēšanas komisijā Saeimā. Uz tās sēdi bija aicināti divi no trim tā dēvētajiem oligarhiem – Andris Šķēle un Aivars Lembergs, kā arī vēl divi uzņēmēji, kuri bijuši saistīti ar ekonomiskās krīzes pilnbriedā notikušo savulaik ietekmīgā laikraksta “Diena” pārdošanas darījumu. Viņi visi, kā jau ierasts, jebkādus likumpārkāpumus noliedza.

Zatlers: "Rīdzenes" sarunas ir autentiskas; Šleseram KNAB bijis informators

Zatlers: "Rīdzenes" sarunas ir autentiskas; Šleseram KNAB bijis informators 2

Oligarhu lietā noklausītās sarunas viesnīcā “Rīdzene” ir autentiskas, turklāt toreizējais politiķis Ainārs Šlesers apgalvojis, ka viņam Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) ir informators, šodien “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijā paziņoja eksprezidents Valdis Zatlers.

Priekšsēdētāja "Oligarhu lietas" izmeklējošajai komisijai joprojām netiek pie slepenajiem materiāliem KNAB

Priekšsēdētāja "Oligarhu lietas" izmeklējošajai komisijai joprojām netiek pie slepenajiem materiāliem KNAB

Ir palikuši tikai divi mēneši līdz tā dēvētās oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas darbības beigām. Pusgada laikā deputāti apņēmās noskaidrot, cik kvalitatīvs bijis tiesībsargu izmeklēšanas darbs un vai notikusi valsts sagrābšana. Lai iepazītos ar slepeniem KNAB dokumentiem, deputāti lūdza pielaidi valsts noslēpumam. Šobrīd to ir saņēmuši visi, izņemot komisijas vadītāju Ingunu Sudrabu.