Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Oligarhu lieta

Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidenti

Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidenti 24

Šonedēļ Rīgas centrā notika svinības par godu galvenajam “Rīdzenes sarunu” vaininiekam, uzņēmējam Ainaram Šleseram. Ekspremjeri, eksprezidenti, esošie un bijušie biznesa partneri pulcējās Rīgas viesnīcā uz vērienīgu pieņemšanu. 

Prokurors Leja: Strīķes apgalvojumi par manu saistīšanu ar mafiju ir absolūti nemotivēts apzīmējums

Prokurors Leja: Strīķes apgalvojumi par manu saistīšanu ar mafiju ir absolūti nemotivēts apzīmējums 2

Bijušās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieces Jutas Strīķes paskaidrojumi “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijai bija ļoti vispārīgi, bet manis saistīšana ar mafiju ir absolūti nemotivēts apzīmējums, tāpat kā lielākā daļa pārējo komisijai adresēto izteikumu, teica “oligarhu lietas” uzraugošais prokurors Māris Leja.

Bijušais DP priekšnieka vietnieks "oligarhu lietas" izmeklēšanā, iespējams, izpaudis neizpaužamas ziņas Šlesera sabiedrotajam

Bijušais DP priekšnieka vietnieks "oligarhu lietas" izmeklēšanā, iespējams, izpaudis neizpaužamas ziņas Šlesera sabiedrotajam

Bijušais Drošības policijas (DP) priekšnieka vietnieks Juris Leitietis 4. janvārī bijis uzaicināts uz tā sauktās “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdi Saeimā, jo viņš lietas izmeklēšanas laikā, iespējams, izpaudis neizpaužamas ziņas Krišjānim Peteram, kurš bija tuvs “oligarhu lietas” centrālās personas Aināra Šlesera sabiedrotais, raksta žurnāls “Ir”.