Pirmdiena, 18. oktobris

Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Olga Rajecka

Olgai Rajeckai jauna dziesma pavasarīgās noskaņās

Olgai Rajeckai jauna dziesma pavasarīgās noskaņās

Ar jaunu dziesmu savus talanta cienītājus iepriecinājusi pašmāju estrādes leģenda Olga Rajecka – pie klausītājiem devies pavasarīgs singls “Lai top”, kas tapis sadarbībā ar mūzikas producentu Ingaru Viļumu.

Madars Apse apbur TV3 vakariņu šova viesus

Madars Apse apbur TV3 vakariņu šova viesus 41

Trešdienas, 18. novembra, pievakarē TV3 skatītāju novērtējumam tika piedāvāts izklaidējošā kulinārijas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais raidījums, un tajā roku ēst gatavošanā iemēģināja pasaulslavenais ielu skeiteris Madars Apse.

Olga Rajecka izsaka savu viedokli par ''X Faktoru''

Olga Rajecka izsaka savu viedokli par ''X Faktoru'' 70

”X Faktora” pusfinālā dziedātājas Olgas Rajeckas izpildīto hitu ”Svētku diena” dziedāja Elīna Gluzunova. Skaties.lv sazinājās ar latviešu estrādes dīvu, lai uzzinātu viņas domas par šovu.

Foto: kā populāri latvieši svin valsts svētkus

Foto: kā populāri latvieši svin valsts svētkus 4

18. novembrī tiek svinēta Latvijas proklamēšanas 101. gada diena, un svētku gaisotne šajā laikā valda arī sociālajos tīklos, kur ļaudis naski dalās ar patriotiskām bildēm un vēlējumiem Latvijai un tautiešiem.

Koši foto: kā Latvijas slavenības bauda zelta rudeni

Koši foto: kā Latvijas slavenības bauda zelta rudeni 1

Oktobrī, kad dabā visā krāšņumā iestājies zelta rudens, ļaudis sociālos tīklus pārpludinājuši ar krāšņiem kadriem. Arī sabiedrībā pazīstami cilvēki, kuri aktīvi dokumentē savas gaitas virtuālajā vidē, nav izņēmums. Skaties.lv apkopojis kadrus, kā zelta rudeni bauda vietējās zvaigznes.