Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 13. decembris

Lūcija, Veldze

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai ieraudzītu visus darījumu juridiskos zemūdens akmeņus un, galvenais, lai saprastu, kur ir apslēptas sprādzienbīstamās mīnas, nāksies ķerties klāt pie faktu, ciparu, numuru, vēstuļu un dokumentu revīzijas. Ne pārāk interesanti, bet lietderīgi.

Horoskops vērsim

Tu šodien arī varētu nobeigt kādu savas karjeras posmu. Vismaz iekšēji būs tam nobriedis un pat gatavs samierināties ar izmaiņām savā finansiālajā nodrošinājumā. Tas nav izmisuma solis, bet gan brieduma rādītājs.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari izrādīt izlēmību un cietu rīcību, ar kuru parasti nelutini savus apkārtējos. Lēmumi var skart finanses un svētku pavadīšanas grafiku. Tā būs laba zīme, kura norādīs uz tavu izaugsmi un spēju mainīties.

Horoskops vēzim

Esi atvērts dažādu ziņu un informācijas saņemšanai un arī sagremošanai. Iespējams, tavi bērni vai citi tuvi cilvēki tev pavēstīs par došanos tālumā vai neatkarīgā dzīvē. Viss atkarīgs no tavas reakcijas.

Horoskops lauvai

Uzņēmējdarbības pasaulē vēl var paspēt noslēgt šī gada pēdējos darījumus vai iztirgot savus darinājumus. Padosies visi darbi, kur vajadzīga līdzsvara izjūta un koordinācija.

Horoskops jaunavai

Šodienas priecīgā vēsts ir tāda, ka enerģija un dzīvības spēki pieaug, tāpēc nebūs pamatojuma attaisnoties un sūkstīties par nespēju visu skrejamo apskriet. Meklē ticamus argumentus savai nekā nedarīšanas sajūtai.

Horoskops svariem

Attiecībās šodien ir ieteicams paņemt pauzi. Jādod atelpa gan sev, gan draugam mīļotajam. Izmanto šos atšķirtības brīžus, lai parevidētu savā galvā un sirdī notiekošo.

Horoskops skorpionam

Diezgan radikālas pārmaiņas var pāršalkt tavu ligzdu. Tev būs sajūta, ka notiekošajam nav pietiekoša seguma vai pamatojuma. Neraizējies tev būs daudz laika, lai pārdomātu un izanalizētu notikušo.

Horoskops strēlniekam

Nesteidzies jau dzīvot rītdienā, jo apstākļi tevi piespiedīs atgriezties pie nenobeigtajiem darbiem, piespiedīs pārstrādāt plānus un budžetus. Labāk brīvprātīgi un apzinīgi nobeidz šo darba gadu un negaidi rakstveida rīkojumus.

Horoskops mežāzim

Šodien var gadīties lielā kārtošanas diena tavā darbavietā, kad krēsli un galdi tiek spodrināti, lai tajos sēdinātu jaunus censoņus un izpalīgus. Iespēju robežās turies no šīs etīdes pa gabalu un izvairies no jebkādu papīru parakstīšanas.

Horoskops ūdensvīram

Pienākuši pēdējie metri līdz finišam, kad ar visu varu un sparu jācenšas nobeigt darījumi, sastrādāt solīto, uzzīmēt bildi vai salabot krānu un miers. Jaunos darbos gan neiesaisties ne praktiskā, ne solījumu veidā.

Horoskops zivīm

Partneri var izvirzīt tādus noteikumus, kurus pat vispārdrošākajos sapņos vai murgos, neesi spējīgs izpildīt. Šodien tev kategoriski aizliegts nodarboties ar jebkādām naudas operācijām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ogre

Turīgs uzņēmējs Ogrē bloķē piekļuvi Daugavas krastam

Turīgs uzņēmējs Ogrē bloķē piekļuvi Daugavas krastam 21

Ogrē kāds privātīpašnieks uzbūvējis žogu līdz pašam Daugavas krastam, liedzot kājāmgājējiem pārvietoties pa tauvas joslu. Kaimiņi norāda, ka namā dzīvo ietekmīgs uzņēmējs, kurš atrodams arī Latvijas miljonāru sarakstā.

Ogres iedzīvotājus biedē sieviete, kura dodoties pastaigās gan sev, gan sunim uz purna uzvelk gāzmaskas

Ogres iedzīvotājus biedē sieviete, kura dodoties pastaigās gan sev, gan sunim uz purna uzvelk gāzmaskas 15

Spocīgs tēls ar suni blakus un kuriem abiem uzvilktas gāzmaskas, respiratori. Staigāšana peldcepurē un peldbrillēs, regulāra, arī ziemas laikā, kāpņu telpas logu atvēršana, lai pamatīgi vēdinātu ieeju ēkā. Ikdiena Ogrē, Bērzu alejā, kurā atrodas daudzstāvu dzīvojamais nams ar iemītnieci, kura ar savu izskatu un darbībām nobaidījusi ne vienu vien kaimiņu.

"Viņu dūra ar nazi kā tādu gaļas gabalu" - Ogrē uz ielas notikušās slepkavības aculieciniece stāsta par redzēto

"Viņu dūra ar nazi kā tādu gaļas gabalu" - Ogrē uz ielas notikušās slepkavības aculieciniece stāsta par redzēto 2

Ogres kriminālpolicija pirmdienas vakarā aizturēja vīrieti, kurš aukstasinīgi noslepkavoja savu kaimiņu. 28 gadus vecais vīrietis izmantoja aptuveni 30 centimetrus garu virtuves nazi, ar kuru vairākkārt caurdūra savu upuri, līdz tas vairs nekustējās. Cenšoties aizstāvēt savu dēlu, tika sadurta arī 73 gadus veca sieviete, kuru nogādāja slimnīcā ar vairākām durtām brūcēm galvā un kaklā. Konflikts esot izcēlies meitenes dēļ. 

"Sadales tīkli" Ogres novadā gatavojas izcirst kokus, iedzīvotāji pret to protestē

"Sadales tīkli" Ogres novadā gatavojas izcirst kokus, iedzīvotāji pret to protestē 1

Ogres novadā ir ceļa posms, pa kuru no Ogres var aizbraukt uz nelieku ciematu ar nosaukumu Jugla. Ceļš, kopš pašas izveides nekad nav bijis ar asfalta segumu, tā malā esošās mājas no putekļiem sargā krūmi, koki. Ja vēl līdz šim māju iedzīvotāji kaut kā samierinās ar putekļu mākoņiem, jo viņus pasargā zaļoksne, tad ziņa, ka “Sadales tīkli” tos gatavojas zāģēt nost, ne vienam vien raisa domas par sūdu dakšas ņemšanu rokās.

Policisti Ogrē "iztraucē" vīrieša ballīti ar divām sievietēm - iznācis no atskurbtuves viņš atriebībā izdauza posteņa logu

Policisti Ogrē "iztraucē" vīrieša ballīti ar divām sievietēm - iznācis no atskurbtuves viņš atriebībā izdauza posteņa logu 3

Istabiņa sociālajā namā, pēc pašvaldības domām, tiek piešķirta kā pretimnākšana tiem sabiedrības locekļiem, kuriem ir grūti pašiem sev nodrošināt komfortablus dzīvošanas apstākļus, taču – arī šī pretimnākšana esot jānopelna. Viens no Ogres sociālā nama iemītniekiem istabiņu, visticamāk, zaudēs – svētdienas naktī saceltā jampadrača dēļ viņam nāksies meklēt jaunu mājvietu.