Pirmdiena, 20. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ogre

"Pret pensionāru tā nav cilvēcīgi!" Kļūdaini pieskaita sev 20 "kubus" ūdens, apsaimniekotājs ar pārrēķinu tielējas

"Pret pensionāru tā nav cilvēcīgi!" Kļūdaini pieskaita sev 20 "kubus" ūdens, apsaimniekotājs ar pārrēķinu tielējas 12

Kungs gados, fiksējot ūdens skaitītāja rādījumu, nejauši kļūdījies – pierakstījis patēriņam klāt 20 kubikmetrus ūdens, kurus nav patērējis. Pēc skaitītāju rādījumu nodošanas apsaimniekotājs izraksta rēķinu par milzu summu. Norādot uz cilvēcīgo kļūmi, pārrēķinu atsakās veikt, tāpēc vīrietis, nesagaidot cerēto atsaucību no apsaimniekotāja, izmisumā vēršas pēc palīdzības “Bez Tabu”.

Ģirģens: "Necietīšu amatpersonas melus!" Arī ministru neatstāj vienaldzīgu Ogres pašvaldības kārtībsargu "nelegālās pusdienas"

Ģirģens: "Necietīšu amatpersonas melus!" Arī ministru neatstāj vienaldzīgu Ogres pašvaldības kārtībsargu "nelegālās pusdienas" 5

Ogres novada pašvaldība, kamēr veic dienesta pārbaudi, atstādinājusi no amata Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieku Uģi Ulmani un Ēriku Diču, kurus “Bez Tabu” pieķēra pārkāpjam Covid-19 ierobežojumus kafejnīcā Ogrē. Vēlāk Ulmanis taisnojās raidījumam, ka kafejnīcā bija ieradušies nevis lai neatļauti pusdienotu pie galdiem, bet gan lai veiktu slepenu operāciju – atmaskotu citus pārkāpējus. Šādu taisnošanos ļoti kritiski vērtē gan pašvaldībā, gan iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, kuru raidījuma “Bez Tabu” atklātais neatstāja vienaldzīgu. Viņš veica pārrunas ar pašvaldības vadību, lūdzot neatstāt bez ievērības pārkāpumus.

Meliem īsas kājas! Sapinoties melos, Ogres policijas vadība atzīst pārkāpumu un nožēlo

Meliem īsas kājas! Sapinoties melos, Ogres policijas vadība atzīst pārkāpumu un nožēlo 46

Pēc tam, kad “Bez Tabu” izgaismoja epidemioloģisko prasību neievērošanu kafejnīcā “Rush Cafe” Ogrē, kur to pulkā, kuri neatļauti pusdienoja pie galdiem, tika pieķerta arī Ogres novada pašvaldības policijas vadība – Uģis Ulmanis un Ēriks Dičs -, vietvaras galvenie kārtībsargi nākuši klājā ar paziņojumu, ka nožēlo savu rīcību. Pārkāpuma atzīšana apstiprina, ka policijas vadība sapinusies melos, jo pēc pieķeršanas, cenšoties glābties no negoda, taisnojās, ka, ieturot maltīti pie galda, veikuši specoperāciju nolūkā atklāt pārkāpumus kafejnīcā.

Ogres slimnīcas vadītāja pieļāvums par jaunā tipa Covid-19 vīrusu neapstiprinās

Ogres slimnīcas vadītāja pieļāvums par jaunā tipa Covid-19 vīrusu neapstiprinās

Vakcinēšanās pret Covid-19 Latvijā no šodienas notiek jau 16 ārstniecības iestādēs. Viena no četrām, kur šodien sākta mediķu vakcinēšana, ir Ogres rajona slimnīca. Tiesa, Ogre ziņu virsrakstos nonākusi cita iemesla dēļ – viltus ziņu izplatījis slimnīcas vadītājs Dainis Širovs, jo viņam šķietot, ka slimnīcā izplatījies jaunais – īpaši lipīgais – vīrusa paveids. Oficiāli avoti to uzreiz noraidīja.

Ogrē jaunietis sūrojas-māte izmetusi no mājām, mātei "līdz brošai" dēla "parazitēšana"

Ogrē jaunietis sūrojas-māte izmetusi no mājām, mātei "līdz brošai" dēla "parazitēšana" 41

Jaunietis no Ogres vērsies raidījumā “Bez Tabu”, vainojot māti cietsirdībā – tuvākā radiniece viņu esot izmetusi no mājām, deklarētās dzīvesvietas. Tikmēr māte norāda, ka dēls ilgstoši dzīvojis “uz kakla”, kas apgrūtina ikdienu, jo mājās nākas arī kopt seniori. Ģimenes strīds, kuru, pēc jaunieša domām, var atrisināt žurnālistu iesaiste, ir pārāk ciets rieksts likumsargiem, kuri ne reizi vien iesaistījušies, lai censtos samierināt tuviniekus, kuri nostājušies uz “kara takas”.

"Dzīvokļos jūkam prātā!" Ogres dome uzsauc basketbola grozu; bumbas spēle pie logiem gadiem dzen izmisumā

"Dzīvokļos jūkam prātā!" Ogres dome uzsauc basketbola grozu; bumbas spēle pie logiem gadiem dzen izmisumā 17

Bariņš ogrēniešu no Bērzu alejas 8. daudzdzīvokļu nama, kuri apvienojušies aktīvistu biedrībā ar skanīgu nosaukumu “Bērzu alejas 8 lustīgie kaimiņi” 2014. gadā par Ogres novada pašvaldības līdzekļiem, nesaskaņojot ar kaimiņiem no blakus nama, pie šīs kaimiņu mājas uzslēja basketbola grozu. Jau gadiem ilgi bumbas driblēšana, dauzīšana pret mājas sienu tracina šī nama iedzīvotājus. Izrādās, ka pašvaldības uzsauktā basketbola groza izvietošanas vietas izvēle neatbilst vairākiem pašvaldības saistošajiem noteikumiem. Projekts arī paredzēja grozu izvietot citviet, prom no dzīvojamiem namiem, kur bumbas spēle nevienu netraucētu. Spītējot nebūšanām, pašvaldība ilgstoši nav rīkojusies, tāpēc iedzīvotāji vērsās raidījumā “Bez Tabu”.