Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 25. marts

Māra, Mārīte, Marita

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien vari uzvesties ļoti egocentriski un pat nemēģināsi to noslēpt. Materiālo problēmu un kritisko jautājumu apspriešanā radīsies vēlēšanās noķert kaut ko aizejošu vai nokavētu un tas var izraisīt starpgadījumus,

Horoskops vērsim

Juridisko un ģimenes biznesa jautājumu risināšanu jāatliek vismaz uz trim nedēļām. Nesteidzies likt savus parakstus uz dokumentiem, ar kuru saturu neesi pietiekami iepazinies. Īpaši koncentrējies, parakstot finanšu dokumentus.

Horoskops dvīņiem

Pa galvu, pa kaklu izdarītos darbus var nākties pārdarīt un sasteigtie lēmumi, var novest pie skaidrošanās. Priekšnieki šodien būs īgni, tāpēc pašam uzprasīties nebūtu visai saprātīga rīcība.

Horoskops vēzim

Šodien darbi tevi iedzīs stūrī. Nedrīksti ļauties panikai un tās izraisītām nekoordinētām darbībām. Ja spēsi sagrupēties un mācēsi pateikt nevaru, viss nokārtosies ātrāk, kā spēji iedomāties.

Horoskops lauvai

Nāksies aizstāvēt savu viedokli samērā agresīvā formā, jo tavi oponenti arī nebūs nekādi cukurgailīši. Mēģinot tevi ievilkt dažādās aizkulišu cīņās, tiks provocēts tavs pašlepnums.

Horoskops jaunavai

Tieši pateicoties tuviniekiem sparosies un sasniegsi kaut kādus vērā ņemamus vai materiāli taustāmus rezultātus. Viņi tevi mudinās un uzkurinās vai nu ar uzslavām vai pārmetumiem.

Horoskops svariem

Komunikācijā ar saviem darba partneriem, nepieļauj situāciju, ka vēl kāda trešā puse iejaucas problēmas risināšanā. Nedrīksti profesionālajā sfērā ievilkt savus tuviniekus. Sasteigtie lēmumi, pildot darba pienākumus, var novest pie nepatīkamām atskaitīšanās procedūrām.

Horoskops skorpionam

Šodien savu uzmanību un rūpes jāmācās sadalīt starp profesionālo un personīgo. Sapņi un vēlmes attiecībā uz panteriem var piedzīvot realizāciju, ja tu papūlēsies un nevis sēdēsi un gaidīsi brīnumus un sapņu fejas.

Horoskops strēlniekam

Koncentrējies uz ilgtermiņa plāniem un uzraksti to savu pienākumu sarakstu, ar kuriem tev būs jārēķinās vismaz vairākus mēnešus uz priekšu. Šī nodarbe tev palīdzēs atbrīvoties no nevajadzīgajiem un liekajiem soļiem, kuri apēd lielu daļu no tava laika.

Horoskops mežāzim

Pārspīlētās bažas par finansēm mudinās tevi sasteigt darbu nodošanu. Pavirši izdarītos darbus var nākties pārdarīt. Tas var izraisīt starpgadījumus, kuru sekas tevi var izslēgt no aprites pat vairāku nedēļu garumā.

Horoskops ūdensvīram

Ļoti praktisku un fundamentālu darbību nevajadzētu aizstāt ar pārspīlētu rosīšanos un došanos darījuma braucienos. Visus aktuālos jautājumus vajag kārtot virtuālā vidē un ar telekomunikāciju starpniecību.

Horoskops zivīm

Visas darbības, arī tās, ārpus darba laika un paša priekam, vainagosies ar vērā ņemamiem izdevumiem. Vispār šodien nevienam neko nevajadzētu pierādīt. Nevēlamo informāciju nesadzirdēs neviens no sarunā iesaistītajiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ogre

"Aizsūtot mājās, riskēja ar dzīvību!" Pēc Ogres slimnīcas apmeklējuma sirmgalve piedzīvo "murgu"

"Aizsūtot mājās, riskēja ar dzīvību!" Pēc Ogres slimnīcas apmeklējuma sirmgalve piedzīvo "murgu" 8

Neatliekamā medicīniskā palīdzība Ogres rajona slimnīcā nogādā sirmgalvi, kura sūdzas par spēcīgām sāpēm vēderā, biežu urinēšanu ar asiņošanu. Ogres dakteri izraksta sievieti no slimnīcas tās pašas dienas vakarā, raksturojot veselības stāvokli kā ”relatīvi apmierinošu”, taču pēc pavisam īsa laika sirmgalve ar vēl spēcīgākām sāpēm tiek nogādāta slimnīcā Rīgā, kur ārstējas divus mēnešus.

Ogre iemirdzas tūkstošu lampiņu virtenēs

Ogre iemirdzas tūkstošu lampiņu virtenēs 2

Gaidot Ziemassvētkus un arī gadumiju, Ogrē ar tūkstošu lampiņu virtenēm izdaiļota pilsētas centrālā gājēju promenāde. Daudzi vietējie to jau nodēvējuši par pašu krāšņāko rotājumu kompozīciju.

“Nu maisam gals ir vaļā!” Iespējams, ka sešpadsmit gadus vecais zēns, kuram Ogres deju skolotājs rakstīja seksuālus piedāvājumus, nav vienīgais

“Nu maisam gals ir vaļā!” Iespējams, ka sešpadsmit gadus vecais zēns, kuram Ogres deju skolotājs rakstīja seksuālus piedāvājumus, nav vienīgais 2

Pirms vairākām nedēļām “Bez Tabu” vēstīja par kādu deju skolotāju no Ogres, par kuru, tiekoties ar raidījumu, pastāsta nepilngadīga zēna māte. Tas notiek pēc tam, kad atklājas, ka pasniedzējs viņas dēlam rakstveidā ir izteicis seksuālus piedāvājumus. Pēc sižeta tiek saņemtas ziņas, ka skolotājs, iespējams, šādus piedāvājumus izteicis arī citiem pusaudžiem.

Ogrē invalīds bez kājām spiests dzīvot bez ūdens un nepiemērotā mājvietā. Pašvaldība palīdzību atsaka

Ogrē invalīds bez kājām spiests dzīvot bez ūdens un nepiemērotā mājvietā. Pašvaldība palīdzību atsaka 65

Bez ūdens, bez naudas, lai nopirktu zāles, nerunājot par malkas sagādi, lai tad, kad sāksies aukstais laiks, būtu iespējams sasildīties. Ikdienas situācijas apraksts, kuru “Bez Tabu” sniedz Ogrē dzīvojošie par ģimeni, kurā ir māte un dēls. Abi ir maznodrošinātie, papildus nelaime tāda, ka dēls ir pirmās grupas invalīds bez kājām.

Turīgs uzņēmējs Ogrē bloķē piekļuvi Daugavas krastam

Turīgs uzņēmējs Ogrē bloķē piekļuvi Daugavas krastam 22

Ogrē kāds privātīpašnieks uzbūvējis žogu līdz pašam Daugavas krastam, liedzot kājāmgājējiem pārvietoties pa tauvas joslu. Kaimiņi norāda, ka namā dzīvo ietekmīgs uzņēmējs, kurš atrodams arī Latvijas miljonāru sarakstā.

Ogres iedzīvotājus biedē sieviete, kura dodoties pastaigās gan sev, gan sunim uz purna uzvelk gāzmaskas

Ogres iedzīvotājus biedē sieviete, kura dodoties pastaigās gan sev, gan sunim uz purna uzvelk gāzmaskas 15

Spocīgs tēls ar suni blakus un kuriem abiem uzvilktas gāzmaskas, respiratori. Staigāšana peldcepurē un peldbrillēs, regulāra, arī ziemas laikā, kāpņu telpas logu atvēršana, lai pamatīgi vēdinātu ieeju ēkā. Ikdiena Ogrē, Bērzu alejā, kurā atrodas daudzstāvu dzīvojamais nams ar iemītnieci, kura ar savu izskatu un darbībām nobaidījusi ne vienu vien kaimiņu.

"Viņu dūra ar nazi kā tādu gaļas gabalu" - Ogrē uz ielas notikušās slepkavības aculieciniece stāsta par redzēto

"Viņu dūra ar nazi kā tādu gaļas gabalu" - Ogrē uz ielas notikušās slepkavības aculieciniece stāsta par redzēto 2

Ogres kriminālpolicija pirmdienas vakarā aizturēja vīrieti, kurš aukstasinīgi noslepkavoja savu kaimiņu. 28 gadus vecais vīrietis izmantoja aptuveni 30 centimetrus garu virtuves nazi, ar kuru vairākkārt caurdūra savu upuri, līdz tas vairs nekustējās. Cenšoties aizstāvēt savu dēlu, tika sadurta arī 73 gadus veca sieviete, kuru nogādāja slimnīcā ar vairākām durtām brūcēm galvā un kaklā. Konflikts esot izcēlies meitenes dēļ. 

"Sadales tīkli" Ogres novadā gatavojas izcirst kokus, iedzīvotāji pret to protestē

"Sadales tīkli" Ogres novadā gatavojas izcirst kokus, iedzīvotāji pret to protestē 1

Ogres novadā ir ceļa posms, pa kuru no Ogres var aizbraukt uz nelieku ciematu ar nosaukumu Jugla. Ceļš, kopš pašas izveides nekad nav bijis ar asfalta segumu, tā malā esošās mājas no putekļiem sargā krūmi, koki. Ja vēl līdz šim māju iedzīvotāji kaut kā samierinās ar putekļu mākoņiem, jo viņus pasargā zaļoksne, tad ziņa, ka “Sadales tīkli” tos gatavojas zāģēt nost, ne vienam vien raisa domas par sūdu dakšas ņemšanu rokās.

Ogres pilsētas iedzīvotāji izmisumā. Pilsētā uzsāktie ielu remonta darbi apdraud gan viņu bērnus, gan īpašumus

Ogres pilsētas iedzīvotāji izmisumā. Pilsētā uzsāktie ielu remonta darbi apdraud gan viņu bērnus, gan īpašumus 9

Lielceļa huligāni, kuri apdraud bērnus, autovadītāji, kuri nereti izbraukā piemājas zālienus, nemitīga auto plūsma no rītiem un vakaros uz ielas, kur divi auto normāli nevar samainīties, jo brauktuve ir ļoti šaura. Sekas Ogres pilsētā uzsāktajiem ielu remonta darbiem, kuras klusu privātmāju rajonu pārvērtušas līdz nepazīšanai.