Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Notriec gājēju

Autovadītājs Rīgā notriec omīti un viņas mazbērnus

Autovadītājs Rīgā notriec omīti un viņas mazbērnus 12

Ceturtdien, 14. novembrī, neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi saņēmuši izsaukumu uz Mārupes un Ojāra Vācieša ielas krustojumu Rīgā, kur kādas vieglās automašīnas vadītājs bija uzbraucis seniorei, kura stūmusi bērnu ratiņus.

Skrēja pāri vairākām joslām - Ulmaņa gatvē traģiskā negadījumā dzīvību zaudē vīrietis

Skrēja pāri vairākām joslām - Ulmaņa gatvē traģiskā negadījumā dzīvību zaudē vīrietis 6

Ceturtdien ceļa posmā, kur Kārļa Ulmaņa gatve kļūst par Jūrmalas šoseju, atrasts kāda vīrieša līķis. Autovadītājs, kas nebija pamanījis tumšo stāvu ielas vidū, cilvēku nāvējoši notrieca un pēc negadījuma sagaidīja policiju. Kriminālprocesa ietvaros joprojām trūkst pierādījumu, tāpēc likumsargi aicina atsaukties notikušā aculieciniekus.

"Esmu šokā, kāpēc ar mani nesazinājās!" Māte vairākas stundas meklē dēlu, līdz uzzina, ka viņš nonācis reanimācijā

"Esmu šokā, kāpēc ar mani nesazinājās!" Māte vairākas stundas meklē dēlu, līdz uzzina, ka viņš nonācis reanimācijā 31

Pirmdien, 14. oktobrī, Rīgā, Gramzdas ielā, notriekts jauns puisis. Šoferis notikuma vietā apgalvoja, ka braucis ar ātrumu, kas nav lielāks par 30 kilometriem stundā. Tomēr cietušā tuvinieki apšauba autovadītāja teikto, un vairāki incidenta apstākļi liek domāt, ka šoferis traucies ar ātrumu, kas bijis krietni virs atļautā.

"Viņa nekustējās" - avārijas dēļ starp diviem auto tiek iespiesta nepilngadīga meitene

"Viņa nekustējās" - avārijas dēļ starp diviem auto tiek iespiesta nepilngadīga meitene 2

Kāda jauniete Rīgā, Biķernieku ielā, apstākļu sakritības dēļ iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Nepilngadīgā meitene stāvēja ceļa malā, bet tikmēr blakus krustojumā spēcīgi sadūrās divas automašīnas. Viena no tām tika nogrūsta no ceļa un uztriecās virsū gājējai. Automašīnas vadītāja stāsta, ka neko nevarēja darīt lietas labā, jo viņas spēkrats vairs nav bijis kontrolējams.