Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Horoskops aunam

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops vērsim

Viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Iespējams, tie ir tavas uzdrīkstēšanās un atklātības augļi.

Horoskops dvīņiem

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie bijušās simpātijas vai arī pazudusī avs atgriezīsies savā aplokā, bet nu jau ar svaigu skatu un pieredzi.

Horoskops vēzim

Tava spēja sarunāt, vienoties un apvārdot izpestīs tevi no neveiklas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops lauvai

Aizdomīgums, bailes un fobijas atkāpsies pragmatisma priekšā. Pieaugs tava autoritāte un ietekme. Zināms, ja esi sajutis drošu pamatu zem kājām, būs grūti apstāties.

Horoskops jaunavai

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi izteikšanās talanti un oratora spējas uzsprāgs kā pavasara pumpuri. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops svariem

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

Horoskops skorpionam

Ar darba devējiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzrauties uz kritiku.

Horoskops strēlniekam

Situācijās uz pieļaujamā robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops mežāzim

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops ūdensvīram

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops zivīm

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna darba diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Norvēģija

Norvēģijas karaļpārim šogad ir apaļa jubileja – 80!

Norvēģijas karaļpārim šogad ir apaļa jubileja – 80!

Norvēģijas karalim Haraldam un karalienei Sonjai abiem šogad aprit 80 gadu, un viņi izvēlējušies savu apaļo jubileju svinēt kopā divu dienu garumā, lai gan karaļa dzimšanas diena bija februārī, bet karalienes gaidāma jūlijā.

Norvēģijā arestētā zvejas kuģa lietā Latvija cer rast risinājumu diplomātiskā ceļā

Norvēģijā arestētā zvejas kuģa lietā Latvija cer rast risinājumu diplomātiskā ceļā

Norvēģijā arestētā sniega krabju zvejas kuģa no Latvijas lietā mūsu valsts cer rast risinājumu diplomātiskā ceļā. Iespējama arī starptautiska tiesvedība. Tas izskanēja Saeimas Ārlietu komisijas 16. februāra sēdē, kurā Norvēģijā arestētā Latvijas zvejas kuģa jautājumu deputāti pārrunāja ar Zemkopības ministrijas (ZM), Ārlietu ministrijas (ĀM) un Eiropas Savienības (ES) Krabju zvejas asociācijas pārstāvjiem.

Uztura bagātinātāju izplatītāji zvana un piedāvā izmēģināt bezmaksas zivju eļļu, vēlāk "piestāda" rēķinu!

Uztura bagātinātāju izplatītāji zvana un piedāvā izmēģināt bezmaksas zivju eļļu, vēlāk "piestāda" rēķinu! 6

Daudzi Latvijas iedzīvotāji saņēmuši zvanus no kādas kompānijas, kas piedāvā cilvēkiem bez maksas izmēģināt uztura bagātinātāju – zivju eļļu. Bet, kā jau pierasts, par brīvu ir tikai siers peļu slazdā. Pēc skatītājas teiktā, ja piekritīsi pamēģināt kapsulas, tiks atsūtīti divi iepakojumi, viens – bezmaksas, otrs – ar pievienotu rēķinu!

Iereibis norvēģis izģērbjas bārā un ar kāju izsit bāra durvju stiklu

Iereibis norvēģis izģērbjas bārā un ar kāju izsit bāra durvju stiklu

30. oktobra naktī pie Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbiniekiem patrulēšanas laikā vērsās kāds vīrietis, kurš pastāstīja, ka strādā bārā, kur pirms neilga laika ienācis vīrietis un nopircis alkoholu. Bāra apmeklētājs pēc alkohola lietošanas pēkšņi sācis izģērbties, pieskrējis pie bāra durvīm un ar kājas spērienu izsitis durvju stiklu.

Dzimuma maiņa bērniem – Norvēģijā to atļauj likums

Dzimuma maiņa bērniem – Norvēģijā to atļauj likums

Norvēģija ir kļuvusi par otro valsti pasaulē, kas ar likumu atļāvusi pašidentificēties jeb sev noteikt dzimumu arī bērniem, ja tam piekrīt viņa vecāki. Šādu iespēju izmantojuši jau vairāk nekā 250 pieaugušie, kā arī deviņi bērni, kas jūtas piedzimuši nepareizajā bioloģiskajā ķermenī. Norvēģijas sabiedrībā pret šo likumu nav bijušas asas iebildes, to drīzāk dēvē par izrāvienu cilvēktiesību jomā.