Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vismazāk jau vēlēsies ar kādu dalīties savā pārdzīvojumu pasaulē. Savu emociju sastrēgumu krustvārdu mīklas risināsi tikai par vienu tēmu – par darbiņu, un varbūt nedaudz arī par aizvainojumu.

Horoskops vērsim

Viss būs un kļūs skaidrs un saprotams. Situācijas būs nepārprotamas un pratīs tik vien kā racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Kritīsi nožēlu uzplūdos gan par izdarīto, gan nedarīto.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir labvēlīgs laiks, lai pievērstos darījumu, lietu un attiecību formālai sakārtošanai. Saved kārtībā līgumus ar īpašumu saimniekiem un pakalpojumu sniedzējiem, vienojies ar banku vai kredītiestādi par tev labvēlīgiem noteikumiem uz šo gadu.

Horoskops vēzim

Varētu būt laba atslodzes diena – ne ķermeņa priekiem, bet gan mentāliem procesiem. Intelektuālā darba intensitāte paņems visus tavus spēkus, tāpēc saliec punktus un komatus, un ar mierīgu sirdi pievērsies dailes jautājumiem.

Horoskops lauvai

Ar dusmu bultām šaudīsies visos iespējamos virzienos, bet tas nemazinās tavu autoritāti vai ietekmi tajās sfērās, kur risināsies laušanās par ietekmi. Zināms, ja esi aizsvilies, grūti atdzist, tomēr nepārvērt savu darbu elles katlā.

Horoskops jaunavai

Varbūt jutīsies norūpējies par savu veselību vai sadzīviskām problēmām mājās. Tām nav pamata, pagaidām esi vesels kā rutks, bet gatavojoties gripas uznācienam, ķiploku un ingvera kūre nenāks par sliktu.

Horoskops svariem

Sevi vajag palutināt un palaist savus grožus vaļīgāk. Ilgstošais sasprindzinājums var paraut vaļā kādu slikto ieradumu – meklēsi ieganstu kā atļauju.Bet atslābināties var arī citādos veidos.

Horoskops skorpionam

Tevi šodien mocīs sirdsapziņas pārmetumi, ka varēji izdarīt smukāk, gudrāk, sirsnīgāk. Saņem sevi rokās un apzinies, ka rīkojies atbilstoši apstākļiem. Bet tagad ir cita diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops strēlniekam

Romantikas baltajās kupenās dauzoties, prāts ņems virsroku un visu laiku mudinās atcerēties un salīdzināt kā bija, kā ir un kā varētu būt. Šodien aizmiršanās un ļaušanās instinktiem nesanāks.

Horoskops mežāzim

Lielais uzrāviens, ar kuru uzsāksi dienu, kaut kā ātri vien izplēnēs. Pašam par lielu sarūgtinājumu un aizkaitinājumu, pasīvi vērosi notiekošo. Katra diena nav piemērota sacensības gara demonstrēšanai, tāpēc atslābinies.

Horoskops ūdensvīram

Sasniegumi tevi var apreibināt. Izbaudi savu mazo triumfu, tikai nezaudē modrību. Tiem, kas aizdomīgi tevi iztaujā, nedod piekļuvi svarīgai informācijai vai profesionālajiem jaunumiem.

Horoskops zivīm

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo nesenie notikumi var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mīļāka kopā būšana rīt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Norvēģija

Norvēģijā sākušies vērienīgie NATO manevri "Trident Juncture"

Norvēģijā sākušies vērienīgie NATO manevri "Trident Juncture"

Norvēģijā sākušies NATO manevri, kas tiek dēvēti par alianses vērienīgākajām militārajām mācībām kopš Aukstā kara beigām. Tajās piedalās arī karavīri no Zviedrijas un Somijas, kas nav NATO dalībvalstis. No Latvijas devušies 40 mūsu bruņoto spēku pārstāvji.

Andris Kivičs sajūsmināts par Norvēģijas fjordiem un atklāj, kur ceļojuma laikā tērējis naudu

Andris Kivičs sajūsmināts par Norvēģijas fjordiem un atklāj, kur ceļojuma laikā tērējis naudu 1

Dziedātājs Andris Kivičs kopā ar sievu un abām meitiņām piecas dienas pavadījis, apskatot Norvēģijas fjordus. Vērojot dabas skaistumu, spēku, Andris sapratis, cik niecīgs ir cilvēks, salīdzinot ar dabas vareno spēku. Runājot par finansēm, mākslinieks paziņo, ka ceļojumos nauda nav jāskaita, bet, ja ir slikti ar finansēm, uz Norvēģiju nav ko braukt. Pats Andris daudz strādā, tāpēc var atļauties neskaitīt līdzekļus.

Latvijā viesojas Norvēģijas kroņprincis un kroņprincese

Latvijā viesojas Norvēģijas kroņprincis un kroņprincese

Latvijā pirmdien, 23. aprīlī, ieradušies karaliski viesi – Norvēģijas kroņprincis Hokons un kroņprincese Mete Mārita. Valsts prezidenta kancelejas izplatītajā paziņojumā minēts, ka Norvēģijas karaļnama oficiālā vizīte Latvijā ir apliecinājums abu valstu ciešajai sadarbībai, kam ir gan politiska, gan simboliska nozīme.

Norvēģijas karaļpārim šogad ir apaļa jubileja – 80!

Norvēģijas karaļpārim šogad ir apaļa jubileja – 80!

Norvēģijas karalim Haraldam un karalienei Sonjai abiem šogad aprit 80 gadu, un viņi izvēlējušies savu apaļo jubileju svinēt kopā divu dienu garumā, lai gan karaļa dzimšanas diena bija februārī, bet karalienes gaidāma jūlijā.