Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Normunds Rutulis

Ar Rutuļa piedzīvojumiem Sočos TV3 startē slavenību šovs "Zvaigznes ceļo"

Ar Rutuļa piedzīvojumiem Sočos TV3 startē slavenību šovs "Zvaigznes ceļo" 6

Piektdienas, 10. janvāra, vakarā TV3 ar jaunu sezonu atgriezās slavenību šovs ”Zvaigzne ceļo”, kura ietvaros kopā ar Latvijā populārām personībām televīzijas skatītājiem būs iespēja iepazīt sešas dažādas valstis. Atklāšanas raidījuma galvenais varonis bija dziedātājs Normunds Rutulis, kurš bija devies ceļojumā uz Sočiem.

TV3 atgriežas slavenību šovs “Zvaigznes ceļo”

TV3 atgriežas slavenību šovs “Zvaigznes ceļo” 1

No 10. janvāra piektdienās kanālā TV3 sāksies šova ”Zvaigznes ceļo” jaunā sezona, kurā sešu sēriju garumā Latvijā iemīļotas un cienītas personības dosies piedzīvojumos uz sešām dažādām valstīm.

Populāri latviešu mūziķi vienojas kopīgā Ziemassvētku hitā

Populāri latviešu mūziķi vienojas kopīgā Ziemassvētku hitā 6

Muzikālu dāvanu Ziemassvētku gaidās sarūpējuši Latvijā pazīstami un iemīļoti mūziķi, kuri apvienojuši spēkus jaunā dziesmā ”Reiz Ziemassvētkos…”. Jaunais singls ir priekšvēstnesis koncertu sērijai, kas tiks atklāta nākamnedēļ.

TV3 šovā "Dziesmu duelis" piedzīvoti īpaši jestri mirkļi

TV3 šovā "Dziesmu duelis" piedzīvoti īpaši jestri mirkļi

Cilvēki dzied gan priekos, gan darbā, gan atpūtā. Šova ”Dziesmu duelis” trešajā raidījumā spēju būt brīvam un atraisītam, dziedot nestandarta apstākļos, pārbaudīja pieredzējušais skatuves mākslinieks Normunds Rutulis.

Latvijā garākajā Gaismas ceļā iedegs 7000 sveču

Latvijā garākajā Gaismas ceļā iedegs 7000 sveču 1

Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienā 18. novembrī Jūrmalā tradicionāli tiks veidots garākais un senākais Gaismas ceļš Latvijā. Svētku vakarā Raiņa ielā, pie Kauguru kultūras nama, notiks grupas Credo koncerts un uguņošana, informē Jūrmalas pilsētas dome.

Dzintaru koncertzālē pēc 10 dienām satiksies Latvijas popmūzikas zieds!

Dzintaru koncertzālē pēc 10 dienām satiksies Latvijas popmūzikas zieds!

Augusta pēdējā nedēļas nogalē Dzintaru koncertzālē populārās mūzikas festivāla Bigbank Latvijas pērles ietvaros izskanēs koncerts Duetu pērles. Tas būs turpinājums iepriekšējā festivāla koncertam Romantiskie dueti, paplašinot to ārpus romantikas robežām un atskaņojot gan latviešu mūzikas klasiskos duetus, gan jaunākos hitus.

Kanāls 2 vasaras saulgriežus ieskandinās ar latviešu mūziku un precību šovu

Kanāls 2 vasaras saulgriežus ieskandinās ar latviešu mūziku un precību šovu

Saulgriežu svētki ir īstais laiks, lai kārtīgi izdziedātos un izdejotos pie iemīļotu latviešu mākslinieku dziesmām. Kanāls 2 Līgo vakaru piedāvā pavadīt, klausoties Normunda Rutuļa samtainajā balsī un baudot iemīļotu latviešu autoru dziesmas. Savukārt Jāņu vakarā būs iespējams redzēt Credo 40 gadu jubilejas koncertu. Kanāls 2 nav piemirsis arī par latviešu tradīcijām – 23. jūnijā būs iespējams sekot līdzi mīlestības zieda meklējumiem šova Precos ar svešinieku! visās sērijās.

LNT Sieviešu dienā dāvina Normunda Rutuļa koncertu

LNT Sieviešu dienā dāvina Normunda Rutuļa koncertu

8. martā tiks atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena un par godu šiem svētkiem LNT dāvina daiļā dzimuma pārstāvēm Normunda Rutuļa koncertu Vēstule meitenei. Pavadiet vakaru romantiskās noskaņās kopā ar mīļoto vīrieti, baudot skaistas un melodiskas latviešu dziesmas! Skatieties koncertu Vēstule meitenei 8. martā plkst. 21:10 kanālā LNT un TVPlay!