Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Nodokļu izkrāpšana

Aptur grupējumu, kas no valsts izkrāpis vairāk nekā pusmiljonu eiro

Aptur grupējumu, kas no valsts izkrāpis vairāk nekā pusmiljonu eiro

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvaldes izmeklētāji, veicot vairāk nekā 30 kratīšanas, Rīgā apturēja kādas organizētas personu grupas darbību, kas laikā no 2014. gada janvāra līdz šā gada maijam izvairījās no nodokļu nomaksas un legalizēja noziedzīgi iegūtus līdzekļus lielā apmērā, nodarot zaudējumus valsts budžetam vairāk nekā pusmiljona eiro apmērā.

LRA pieprasa skandāliem apvītā VID vadības atlaišanu

LRA pieprasa skandāliem apvītā VID vadības atlaišanu 5

Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakcijas sēdē pieņemts lēmums aicināt finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu un Ministru prezidentu Māri Kučinski atbrīvot no amata visu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadību, izsludinot atklātu konkursu uz iestādes vadības amata vietām, atklāj LRA frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš.

Trīs miljonu izkrāpēji iepriekš bija rūpīgi izpētījuši policijas darba metodes, stāsta Čerņeckis

Trīs miljonu izkrāpēji iepriekš bija rūpīgi izpētījuši policijas darba metodes, stāsta Čerņeckis

“Šīs personas bija izanalizējušas darba metodes, ar kādām strādā policija, un lika to lietā. Grāmatveži tika instruēti, kā jārunā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbiniekiem – kā runāt, kā uzvesties, uz kuriem jautājumiem neatbildēt, bet aizbildināties, lai mākslīgi vilcinātu laiku,” tā, runājot par nodokļu krāpšanās shēmu, kuras rezultātā pazuduši trīs miljoni eiro, pauž VID ģenerāldirektora vietnieks noziedzības apkarošanas jomā Kaspars Čerņeckis.

Stāvvietā pie CSDD valda 90. gadu kārtība; saimnieko īpaši ''ieredzēts'' uzņēmums

Stāvvietā pie CSDD valda 90. gadu kārtība; saimnieko īpaši ''ieredzēts'' uzņēmums 1

Pēdējo gadu laikā gandrīz visas Rīgas centra autostāvvietas modernizētas un aprīkotas ar mūsdienīgiem maksas automātiem. Dažos norēķināties var pat ar kredītkartēm. Pie Centrāltirgus maksāšanas kārtība palikusi kā deviņdesmitajos. Stāvvietu uzrauga vīri zaļās vestēs, iekasē 1,50 pa stundu. Tāda pati sistēma valda Antenas ielā pie Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD).

Aizdomas, ka Stradiņa slimnīcas mediķi, veicot klīniskos pētījumus,  izvairās no nodokļu maksāšanas

Aizdomas, ka Stradiņa slimnīcas mediķi, veicot klīniskos pētījumus, izvairās no nodokļu maksāšanas

Vai tiešām Paula Stradiņa slimnīcas mediķi mēdz izvairīties no nodokļiem, veicot savus klīniskos pētījumus? Tā liek domāt dokumenti, ko saņēmusi TV3 ziņu redakcija. Tomēr paši dokumentos minētie jebkādus pārmetumu kategoriski noraida. Viņuprāt, šādu uzbrukumu iemesls ir pelnošās zinātnes rūpalu pārcelt no valsts slimnīcas privātās rokās.

Gan Bei nebūs pēdējais atklātais gadījums nodokļu krāpšanas jomā, paziņo Reirs

Gan Bei nebūs pēdējais atklātais gadījums nodokļu krāpšanas jomā, paziņo Reirs

Restorānu tīkla Gan Bei lieta nebūs pēdējais atklātais skaļais gadījums nodokļu krāpšanas jomā, pauda finanšu ministrs Jānis Reirs (V). Šodien iepazīstoties ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) līdz šim paveikto ēnu ekonomikas apkarošanā, finanšu ministrs aicināja VID ģenerāldirektori Ināru Pētersoni aktīvi turpināt darbu šajā jomā, jo īpaši pievēršot uzmanību sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu sektoram.

VID atklāj nekaunīgu krāpšanos zobārstniecības nozarē

VID atklāj nekaunīgu krāpšanos zobārstniecības nozarē 7

Valsts ieņēmumu dienests (VID) konstatējis nekaunīgu izvairīšanos no nodokļiem zobārstniecības nozarē. Zobārstniecības nozarei VID nogaidīšanas laiku bija devis pērn oktobrī un novembrī, bet tagad turpinās nodokļu maksāšanas pārbaudes. Šobrīd tam ir pateicīgs laiks, jo iedzīvotāji grib saņemt nodokļa pārmaksu par zobārstniecības izdevumiem.

Pērn VID  apturējis 20 000 uzņēmumu darbību; lielākais nodokļu maksātājs Statoil

Pērn VID apturējis 20 000 uzņēmumu darbību; lielākais nodokļu maksātājs Statoil

Pērn valsts budžetā vislielākās summas nodokļos samaksājuši ārvalstu degvielas tirdzniecības uzņēmumi –  Statoil, Neste un Orlen. Gan VID, gan Finanšu ministrija atzīst, ka pelēkā ekonomika valstī aizvien ir milzu problēma, un jau drīz Valsts ieņēmumu dienests sola ķerties klāt interneta veikalu pārbaudēm.

Čerņeckis: Iepriekš Gan bei, iespējams, bijis ''jumts''

Čerņeckis: Iepriekš Gan bei, iespējams, bijis ''jumts''

“Mēs zinājām, ka krāpšanās ar kases aparātiem notiek ilgi, bet nevarējām iegūt pietiekoši daudz pierādījumu, lai rīkotos,” LNT raidījumā Dombura studija atzina Valsts Ieņēmumu dienesta (VID)  augstākā amatpersona noziedzības apkarošanas jomā Kaspars Čerņeckis.