Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Horoskops aunam

Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Horoskops vērsim

Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pa savam.

Horoskops dvīņiem

Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Horoskops vēzim

Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Horoskops lauvai

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Horoskops jaunavai

Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Horoskops svariem

Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskie čati vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Horoskops skorpionam

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Horoskops strēlniekam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim.

Horoskops mežāzim

Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Horoskops ūdensvīram

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Horoskops zivīm

Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nodokļi

No 1. janvāra par laimestiem iekasēs nodokli

No 1. janvāra par laimestiem iekasēs nodokli 37

Jaunais gads pārmaiņas ieviesīs arī loteriju cienītājiem. Arvien vairāk cilvēku pērk loterijas biļetes un piedalās izlozēs. Aptuvenās aplēses lecina, ka ik gadu Latvijā tiek laimēti ap 60 miljoniem eiro.

Tiesa atzīst, ka VID “Dobeles dzirnavnieka” auditā manipulējis ar datiem

Tiesa atzīst, ka VID "Dobeles dzirnavnieka" auditā manipulējis ar datiem 2

Pēc pusotra mēneša Administratīvā apgabaltiesa apelācijas instancē izskatīs strīdu starp “Dobeles dzirnavnieku” un Valsts ieņēmumu dienestu. VID vairākus uzņēmuma 2012., 2013 un 2014. gada darījumus atzinis par fiktīviem, liekot maksāt vairāk nekā pusotru miljonu eiro. 

Valsts budžetā izveidojies liels pārpalikums, taču uz gada beigām atlikti ievērojami tēriņi

Valsts budžetā izveidojies liels pārpalikums, taču uz gada beigām atlikti ievērojami tēriņi 8

Līdz ar negaidīti straujo ekonomikas izaugsmi, valsts budžetā šogad iekasēts krietni vairāk nodokļu, un plānotā deficīta vietā pašlaik ir liels pārpalikums. Gadu pabeigt ar bezdeficīta budžetu Finanšu ministrija gan neplāno – tieši uz gada beigām atlikti lieli tēriņi. Un valsts budžeta atslēgu turētāja, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, sola, ka dzīru ministrijās nebūšot.

Valdība atbalsta pašvaldību prasības nodokļu sadalīšanā

Valdība atbalsta pašvaldību prasības nodokļu sadalīšanā

Pašvaldības nodokļos 2018. gadā saņems gandrīz piekto daļu valsts budžeta ieņēmumu. Par to pirmdien, 2. oktobrī, ministri vienojās ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS), atbalstot tās prasību nodokļos saņemt vairāk salīdzinājumā ar valdības sākotnējo piedāvājumu.