Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

NMPD

Dzērumos autovadītājs notriec sirmgalvi un pamet ceļa malā

Dzērumos autovadītājs notriec sirmgalvi un pamet ceļa malā

Kāds automašīnas “Saab” vadītājs Ķekavas pusē notrieca pensijas vecuma gājēju un pameta asiņojošo sievieti ceļa malā. Cietusī lieciniekiem stāstīja, ka vadītājs pat neizsauca mediķus, pirms nozuda. Policija uzsāka apkaimes pārmeklēšanu, cenšoties vainīgo atrast, informē TV3 raidījums “Degpunktā”.

Rīgā krustojumā avarē motocikls un NMPD automašīna

Rīgā krustojumā avarē motocikls un NMPD automašīna 2

Sadursmi ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) transportu 31. oktobrī piedzīvoja motociklists Rīgā, Brīvības un Tallinas ielas krustojumā. Cietušajam šī situācija izvērtās kā laime nelaimē. Palīdzību pēc avārijas viņam sniedza mediķi no negadījumā iesaistītā busiņa, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Ķengaragā taisnā ceļa posmā notikusi savāda automašīnu avārija

Ķengaragā taisnā ceļa posmā notikusi savāda automašīnu avārija 1

26. oktobra agrā pēcpusdienā Ķengaragā, Rušonu ielā, taisnā ceļa posmā netālu no krustojuma ar Prūšu ielu notikusi savāda avārija. Lai arī automobiļi nav stipri bojāti, notikuma vietā ieradušies gandrīz visi operatīvie dienesti. Šajā sadursmē “Ford” automašīnas vadītājs gan guvis traumas, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Purvciemā neuzmanības dēļ kāds pensionārs pakļūst zem trolejbusa

Purvciemā neuzmanības dēļ kāds pensionārs pakļūst zem trolejbusa 1

Purvciemā uz gājēju pārējas notriekts cilvēks – šāds izsaukums pusdienlaikā atskanēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) dežūrdaļā. Vaidavas ielā, krustojumā ar Dzelzavas ielu, kāds steidzīgs pensionārs nepamanīja tuvojošos trolejbusu un centās šķērsot ceļu tam priekšā, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Rīgā ugunsgrēkā izglābti trīs cilvēki

Rīgā ugunsgrēkā izglābti trīs cilvēki

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 63 izsaukumus, no kuriem 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 41 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi, portālu Skaties.lv informēja VUGD.

RAKUS bijušajā NMPD dienesta garāžā veidos pacientu "šķirošanas" punktu

RAKUS bijušajā NMPD dienesta garāžā veidos pacientu "šķirošanas" punktu 6

Latvijas lielākajā slimnīcā (RAKUS) Covid-19 pacientiem domātās gultas jau aizpildītas par 85%. Šonedēļ uz citu slimnieku rēķina slimnīcas kapacitāte tiks palielināta vēl par 80 vietām. Tādējādi slimnīcas rezerves būs izsmeltas. Ierobežotā skaitā ir arī plaušu ventilatori, un notiek darbs pie tā saukto lauka hospitāļu izveidi.

Pavļuts komentē emocionālo vārdu apmaiņu ar Cipuli

Pavļuts komentē emocionālo vārdu apmaiņu ar Cipuli 28

Sociālajos tīklos ievietota saruna starp veselības ministru Danielu Pavļutu (AP) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītāju Lieni Cipuli, kas norisinājusies visai augstos toņos. 18. oktobra rītā TV3 raidījumam “900 sekundes” Veselības ministrs komentēja notikušo.

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku 2

Kāda pensionāre Elejā guvusi ievainojumus ugunsgrēkā, kas izcēlās plkst. 00.30. Versijas par liesmu izcelšanos atšķiras – pati cietusī apgalvo, ka dzīvoklī paši no sevis aizdegās vadi, savukārt kaimiņi ziņo, ka sieviete dzērumā apzināti pielaidusi uguni drēbju kaudzei un tad nogūlusies tai blakus, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Vīrietis dodas pie bijušās dzīvesbiedres un sarīko jandāliņu

Vīrietis dodas pie bijušās dzīvesbiedres un sarīko jandāliņu

Ķekavā Valsts policijas darbinieki devušies pie kāda nepiekāpīga vīrieša, kurš nolēmis doties vizīte pie savas bijušās dzīvesbiedres. Vīrietis jau iepriekš bija ko sastrādājis, jo viņam ar tiesas lēmumu bija liegts tuvoties sievietes dzīvesvietai, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Platones pagastā traģiskā nelaimes gadījumā iet bojā autovadītājs

Platones pagastā traģiskā nelaimes gadījumā iet bojā autovadītājs

Smagā avārijā Jelgavas pusē gājis bojā vīrietis, kas devās izbraucienā kopa ar savu sievu. Vietējie izsaka līdzjūtību un veido ziedu pušķi traģiskās avārijas vietā. Pagaidām nav skaidrs, kāpēc vadītājs ietriecās kokā, bet apkaimes iedzīvotāji izsaka versiju, ka automašīnai priekšā izskrējis meža zvērs, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

NMPD prioritāte būs tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

NMPD prioritāte būs tikai dzīvībai kritiski izsaukumi 37

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta Ārkārtas vadības grupa lēmusi no 6. oktobra vēl stingrāk šķirot uz ārkārtas tālruni 113 saņemtos zvanus.