Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Nikolajs Puzikovs

FOTO: dziedošais policists Puzikovs laiskojas Maļorkā

FOTO: dziedošais policists Puzikovs laiskojas Maļorkā 1

Pēc vairāku izrāžu nospēlēšanas Rūdolfa Blaumaņa leģendārā uzveduma ”Skroderdienas Silmačos” aktieru sastāvā atvaļinājumu nopelnījis dziedošais policists Nikolajs Puzikovs. Skatuves mākslinieks kopš nedēļas sākuma atpūšas īstas vasaras saules pielietajā Maļorkā.

Puzikovs izdevis “vasaras saulaināko dziesmu un video”

Puzikovs izdevis “vasaras saulaināko dziesmu un video” 6

Latviešu deju mūzikas tandēms – dīdžejs un producents Dween un dziedātājs Nikolajs Puzikovs – savus klausītājus iepazīstina ar aktuālāko jaunumu – dziesmas Ceļojums (Pacel rokas gaisā) video, informē Mikrofona ieraksti, kas ierakstu raksturo kā ”saulainu, dzīvespriecīgu un vieglu skaņdarbu”, bet video piedalās daudz skaistu meiteņu.

Kā Izklausies redzēts zvaigzne Elza Rozentāle un dziedātājs Nikolajs Puzikovs uzvedas pie galda!?

Kā Izklausies redzēts zvaigzne Elza Rozentāle un dziedātājs Nikolajs Puzikovs uzvedas pie galda!?

Galda kultūra nav tikai tā uzklāšana un atbilstošu piederumu izvēle. Būtiski ir izvēlēties īstās glāzes. Īpaši, ja pasākums ir vērienīgs un piedāvāta tiek liela dzērienu izvēle. Pārbaudīt savas zināšanas glāžu kultūrā raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi aicināja divus mūziķus – spēcīgās balss īpašnieci, kabarē dziedātāju un šova Izklausies redzēts zvaigzni Elzu Rozentāli un dziedošo policistu Nikolaju Puzikovu.