Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

NEPLP

"Radio PIK" pārsūdzēs NEPLP lēmumu par apraides tiesību anulēšanu

"Radio PIK" pārsūdzēs NEPLP lēmumu par apraides tiesību anulēšanu

Uzskatot, ka Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmums anulēt apraides tiesības bija nepamatots, radio programmas “Radio PIK” elektroniskais plašsaziņas līdzeklis SIA “Pikal un partneri” plāno to pārsūdzēt, aģentūrai LETA norādīja uzņēmuma īpašnieks Juris Žuravļovs.

Krievija nosaka sankcijas ES struktūru un dalībvalstu amatpersonām, tostarp NEPLP priekšsēdētājam un VVC vadītājam

Krievija nosaka sankcijas ES struktūru un dalībvalstu amatpersonām, tostarp NEPLP priekšsēdētājam un VVC vadītājam 9

Krievijas Ārlietu ministrija piektdien pavēstīja, ka nosaka sankcijas vairākām Eiropas Savienības (ES) struktūru un dalībvalstu amatpersonām, tai skaitā arī diviem Latvijas pārstāvjiem – Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājam Ivaram Āboliņam un Valsts valodas centra direktoram Mārim Baltiņam, liedzot viņiem turpmāk iebraukt Krievijā.

Vadims Baraņņiks palīdz glābt sankcijām pakļauto Krievijas televīzijas kanālu biznesu

Vadims Baraņņiks palīdz glābt sankcijām pakļauto Krievijas televīzijas kanālu biznesu 16

Uzņēmums “Tet”, kura kontrolpakete pieder valstij, pārtraucis Pirmā Baltijas kanāla jeb PBK, ”NTV Mir” un ”Ren TV Baltija” retranslēšanu. Lai arī pēdējos piecus gadus “Tet” vadība apgalvoja, ka tieši šāds solis radītu būtisku robu biznesā un nokaitinātu klientus. Šāda radikāla soļa iemesls – ar kanāliem saistītais uzņēmējs Krievijā iekļauts Eiropas sankciju sarakstā. Tikmēr bijušais “saskaņietis” un Rīgas vicemērs Vadims Baraņņiks nolēmis palīdzēt glābt sankcijām pakļauto Krievijas televīzijas kanālu biznesu Latvijā.

NEPLP aicinās "RT" programmas aizliegt visā ES

NEPLP aicinās "RT" programmas aizliegt visā ES 3

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aizliegusi Latvijā translēt ietekmīgākā Kremļa propagandas kanāla “RT”, kas iepriekš bija zināms kā “Russia Today”, grupas programmas. Lēmums saistīts ar medija īpašnieka atrašanos Eiropas Savienības (ES) sankciju sarakstā.

Latvijā aizliedz Kremļa propagandas kanālu "RT"

Latvijā aizliedz Kremļa propagandas kanālu "RT" 6

Ievērojot Eiropas Savienības (ES) Padomes noteiktās sankcijas, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nolēmusi aizliegt Latvijā izplatīt septiņas “RT”, kas iepriekš bija zināms kā “Russia Today”, grupas programmas, mudinot tā rīkoties arī citām Eiropas Savienības (ES) valstīm.

No nākamā gada LTV7 vairs neraidīs mazākumtautību saturu

No nākamā gada LTV7 vairs neraidīs mazākumtautību saturu 2

No nākamā gada 1. janvāra televīzijas kanālā LTV7 vairs netiks pārraidīts mazākumtautību saturs, piektdien tiešsaistes diskusijā par sabiedrisko mediju nākotni atklāja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājs Ivars Āboliņš.