Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Nelegālie imiganti

Lai pasargātos no bēgļiem, tālbraucējšoferis auto apkarina ar cūkgaļu

Lai pasargātos no bēgļiem, tālbraucējšoferis auto apkarina ar cūkgaļu 6

Kāds vācu tālbraucējšoferis izdomājis visnotaļ savdabīgu metodi kā “atkauties” no nelegālajiem imigrantiem, kuri parasti cenšas paslēpties kādā no smagajām automašīnām Kalē apkaimē, lai šādā veidā nokļūtu līdz Lielbritānijai. Proti, viņš savu smago automašīnu apkāris ar cūkgaļas gabaliem, kas, viņaprāt, varētu atbaidīt imigrantus.

FOTO: Austrijā ieradušies tūkstošiem nelegālo imigrantu

FOTO: Austrijā ieradušies tūkstošiem nelegālo imigrantu

Austrijā no Ungārijas ieradušies tūkstošiem nelegālo imigrantu. Lai cīnītos ar haosu un spriedzi, ko Budapeštā ir radījis imigrantu pieplūdums, Ungārijas valdība nolēma viņus izvest no valsts ar autobusiem.

Deputātu trūkuma dēļ Saeima neskata bēgļu jautājumu

Deputātu trūkuma dēļ Saeima neskata bēgļu jautājumu 1

Saeimas ārkārtas sesijas sēdē deputāti šodien kvoruma trūkuma dēļ līdz galam neizskatīja opozīcijas partiju un nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL-TB/LNNK) iesniegto lēmumprojektu uzdot Ministru kabinetam sniegt skaidrojumus bēgļu jautājumu.

Latvijā šogad aizturēti jau 150 nelegālie imigranti

Latvijā šogad aizturēti jau 150 nelegālie imigranti

Ceturtdien, 8. jūlijā, Daugavpils pārvaldes robežsargi Sventes pagasta tuvumā aizturēja desmit Vjetnamas pilsoņus un četrus viņu pārvadātājus. Veicot imigrācijas kontroli uz autoceļa Sventes pagasta tuvumā Daugavpils novadā, robežsargi pārbaudei apturēja trīs vieglās automašīnas ar Krievijas reģistrācijas numuriem, kuras vadīja Krievijas pilsoņi.

Mums piedāvāja braukt uz Brazīliju vai kļūt par baltajiem vergiem Amerikā, bēgļu gaitas atminas Vīķe-Freiberga

Mums piedāvāja braukt uz Brazīliju vai kļūt par baltajiem vergiem Amerikā, bēgļu gaitas atminas Vīķe-Freiberga 6

Diskutējot par bēgļu uzņemšanu, daļa sabiedrības ir aizmirsusi latviešu likteni dažādos vēstures posmos. Tā norāda bijusī prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, kura pati piedzīvojusi bēgļu gaitas. Viņa arī velk paralēles starp Āfrikas bēgļu bojāeju Vidusjūrā un simtiem Latvijas iedzīvotāju, kuri, nesasniedzot Zviedrijas krastus, noslīka Baltijas jūrā.

Cilvēku kontrabandisti savā reklāmā izmanto Tallink kuģa attēlu

Cilvēku kontrabandisti savā reklāmā izmanto Tallink kuģa attēlu

Cilvēku kontrabandisti, kas transportē nelegālos imigrantus pār Vidusjūru, izveidojuši Facebook lapu, kurā sola nodrošināt ērtu ceļojumu no Ziemeļāfrikas uz Eiropu, kā ilustrāciju izmantojot Igaunijas kuģniecības Tallink kuģa Silja Serenade attēlu, ziņo Igaunijas sabiedriskā raidorganizācija ERR.

Latvijai kopā ar citām ES valsītm var nākties uzņemt Āfrikas valstu nelegālos imigrantus

Latvijai kopā ar citām ES valsītm var nākties uzņemt Āfrikas valstu nelegālos imigrantus 1

Latvijai kopā ar citām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, iespējams, var nākties uzņemt Āfrikas valstu nelegālos imigrantus, kuru arvien pieaugošais apjoms jau līdz izmisumam novedis Itāliju. Katru nedēļu Itāliju sasniedz laivas ar nabadzīgo valstu bēgļiem, un rīt Eiropadome spriedīs, vai arī pārējām ES dalībvalstīm vajadzētu solidarizēties ar Itāliju šī spiediena mazināšanai. 

Latvijā strauji pieaug nelegālo imigrantu skaits, robežsargiem sāk trūkt naudas viņu deportācijai

Latvijā strauji pieaug nelegālo imigrantu skaits, robežsargiem sāk trūkt naudas viņu deportācijai

Latvijā vēlas iekļūt arvien vairāk nelegālo imigrantu. Daļu pārtver uz valsts robežas, taču arvien vairāk nelegālo iebraucēju aiztur valsts iekšienē, un tieši šie ieceļotāji rada arvien lielākus izdevumus. Ja trūkst pierādījumu tam, no kuras valsts imigrants ieradies, to var nākties deportēt līdz pat mītnes zemei, un pērn šīs izmaksas sasniegušas vairākus simtus tūkstošus eiro.