Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Nelaimes gadījums

Traģēdija Piņķos: traktors-zāles pļāvējs "sakapā" pļavā aizmigušu vīrieti

Traģēdija Piņķos: traktors-zāles pļāvējs "sakapā" pļavā aizmigušu vīrieti 6

Traģisks un vienlaikus pārsteidzošs negadījums otrdien atklājies Piņķos, kad dzīvību zaudēja kāds teju 70 gadus vecs vīrietis. Aizmidzis, guļot zaļumiem aizaugušā pļavā, cilvēks bija nepamanāms traktora vadītājam, kas teritorijā pļāva zāli. Vīrietis tika sabraukts un gāja bojā notikuma vietā, taču nevienam no apkārtējiem joprojām nav skaidrs, kāpēc viņš vispār atradies svešajā īpašumā.

Daugavpils pusē, rokot aku, mirst divi vīrieši

Daugavpils pusē, rokot aku, mirst divi vīrieši

Par biedējošo atgadījumu Daugavpils pusē klejo dažādas versijas, un, lai noteiktu bojāgājušo vīriešu nāves iemeslu, nepieciešamas nedēļām ilgas ekspertīzes, taču policijas pārstāvji saka, ka, visticamāk, abi nāvējoši saindējušies ar ogļskābo gāzi.

Cilvēki neapdomīgi riskē, šķērsojot dzelzceļu

Cilvēki neapdomīgi riskē, šķērsojot dzelzceļu

Šā gada pirmajos piecos mēnešos Latvijā negadījumi uz dzelzceļa prasījuši jau septiņu cilvēku dzīvības, bet vēl trīs cilvēki guvuši traumas – tā liecina VAS “Latvijas dzelzceļš” dati (LDz). Tikmēr pērn reģistrēti 30 dzelzceļa negadījumi – no tiem 70% bija letāli.

"Rīgas ūdens" strādnieks darba laikā gandrīz noslīkst akā

"Rīgas ūdens" strādnieks darba laikā gandrīz noslīkst akā

Nekas īpašs nav noticis, saka uzņēmuma “Rīgas ūdens” pārstāvji par situāciju, kad brīvdienās, remontējot ūdensvadu, gandrīz noslīka viņu darbinieks. Vīrietis tika atdzīvināts, taču paralēli elpceļu kritiskajam stāvoklim viņš guvis arī smagus ķermeņa ievainojumus.