Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Nelaime

"100 cilvēku uz ielas! Ilgāk gaidīt nevaram!" Pēc ugunsgrēka Rīgas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus neapskaust

"100 cilvēku uz ielas! Ilgāk gaidīt nevaram!" Pēc ugunsgrēka Rīgas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus neapskaust 2

Rīdzinieki no Bajāru ielas 16. nama nonākuši neapskaužamā situācijā: pēc ugunsgrēka, kas 25. jūlijā plosīja māju, izdegusi autostāvvieta, elektrokomunikācijas, kā rezultātā nav siltā ūdens un elektrības. Iedzīvotāji pieprasa apsaimniekotājam ”Civinity” un mājas apdrošinātājam ”Ergo” rīkoties, jo jau trešo nedēļu teju 50 dzīvokļu iemītnieki, tostarp ģimenes ar maziem bērniem, spiesti mitināties kur nu kurais.

Gulbenes novadā ezerā noslīcis cilvēks

Gulbenes novadā ezerā noslīcis cilvēks

Ceturtdien Gulbenes novada Stradu pagastā glābēji no ezera izcēluši noslīkušu cilvēku, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Kocēnu pagastā liesmas atņem ģimenei pajumti

Kocēnu pagastā liesmas atņem ģimenei pajumti

Postošs ugunsgrēks Kocēnu pagastā otrdienas, 27. februāra, vakarā atņēmis kādas ģimenes privātmāju. Tikai rīta pusē glābējiem izdevās apdzēst liesmas, atklājot skarbo realitāti.

Ogrē liesmas noposta privātmāju

Ogrē liesmas noposta privātmāju

Sestdien, 20. janvārī, ap pulksten 13.00 Ogrē, netālu no autoceļa Rīga-Daugavpils, kādā privātmājā izcēlās ugunsgrēks, informē “Degpunktā” reportieris.

13 veidi, kā princese Diāna pārkāpa karalisko protokolu

13 veidi, kā princese Diāna pārkāpa karalisko protokolu 1

Ir pagājuši jau 19 gadi kopš traģiskās avārijas Parīzē, kur dzīvību zaudēja iemīļotā princese Diāna. Viņa bija sieviete ar stingru raksturu un nebaidījās paust savu viedokli. Ir apkopoti 13 veidi, kā princese Diāna pārkāpa karalisko protokolu.