Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops vērsim

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops dvīņiem

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops vēzim

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Horoskops svariem

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops strēlniekam

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops mežāzim

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops ūdensvīram

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

Horoskops zivīm

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nekā personīga

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Mārim Sprūdam labvēlīgos spriedumus pieņēmusī tiesnese nepiekrīt, ka pieļāvusi rupjas kļūdas

Mārim Sprūdam labvēlīgos spriedumus pieņēmusī tiesnese nepiekrīt, ka pieļāvusi rupjas kļūdas 4

Tieslietu padome pirmo reizi atzinusi, ka dažu tiesnešu lēmumi maksātnespējas lietās uzskatāmi par nelikumīgiem. Šeit jāuzsver, ka pārbaudes iniciatīva nāca no pašu tiesnešu vidus, jo iepriekš par žurnālistu stāstītajiem aizdomīgajiem spriedumiem padome nebija uztraukusies. Informācija tagad nodota prokuratūrai, kas pirms četriem līdzīgas nelikumības maksātnespējas procesos izmeklēja, bet nevienu lietu neierosināja.

"ABLV Bank" pašlikvidācijas uzraudzībai valdība pirks dārgus ārvalstu konsultantus

"ABLV Bank" pašlikvidācijas uzraudzībai valdība pirks dārgus ārvalstu konsultantus

“ABLV Bank” pašlikvidācijas uzraudzībā valsts pusē strādās dārgi ārvalstu konsultanti. “Nekā personīga” zināms, ka plānots piesaistīt līdz 20 cilvēku lielu komandu, tomēr vēl nav zināms, cik daudz eksperti darīs un cik miljonus tas prasīs no valsts budžeta. Premjers Māris Kučinskis uzsver, ka “ABLV Bank” kontrolēšanā ieguldītā nodokļu maksātāju nauda tiks atgūta, netieši norādot, ka bankā visdrīzāk atklāsies  iepriekš noslēpti netīras naudas  darījumi. Piesardzīgāks šādās prognozēs ir banku galvenais regulators. Izmaiņas notiks arī “ABLV Bank” likvidatoru rindās, viens no tiem darbu neturpinās.

Valdībai nākamgad budžets būs jāsamazina par 300 miljoniem eiro

Valdībai nākamgad budžets būs jāsamazina par 300 miljoniem eiro 10

Valdībai, kas veidos nākamā gada budžetu, būs jādomā, nevis par to, cik palielināt algas mediķiem, skolotājiem un tiesnešiem, bet kam tās varētu samazināt. Nākamgad tēriņi būs jāapgriež par 300 miljoniem eiro. Eiropas Komisija (EK) ir mainījusi kritērijus valstu budžetu uzraudzībā un Latvijas budžets tiem neatbilst. Valdība tērē pārāk daudz. Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola cer pārliecināt EK, ka Latvijai jāpiemēro izņēmuma statuss un jāļauj dzīvot pa vecam. Eksperti ir skeptiski, ka tas varētu izdoties.

"Noraujot OIK stopkrānu" Ašeradens paredz tiesvedības par 200-500 miljoniem eiro

"Noraujot OIK stopkrānu" Ašeradens paredz tiesvedības par 200-500 miljoniem eiro 18

Divas lietas, ko sola gandrīz visas partijas ir atņemt atbalsta maksājumus “Latvenergo” TEC 2 un rīkot padziļinātas pārbaudes uzņēmumos, kas pelna ar dārgās zaļās enerģijas ražošanu. Bet daži no partiju piedāvājumiem ir gluži fantastiski, solot piedzīt visu naudu, kas desmit gadu laikā samaksāta uzņēmējiem. 

Kukuļošanas skandālā notiesātā tiesnese Bērziņa par 900 eiro algu palīdzēs RD Satiksmes departamentam ar tiesvedības lietām

Kukuļošanas skandālā notiesātā tiesnese Bērziņa par 900 eiro algu palīdzēs RD Satiksmes departamentam ar tiesvedības lietām 14

Kukuļošanas skandālā notiesātā tiesnese Iveta Bērziņa par 900 eiro lielu algu palīdzēs Rīgas domes Satiksmes departamentam ar tiesvedības lietām. Bērziņu par vairāk nekā 40 000 liela kukuļa saņemšanu sodīja vien ar naudas sodu. Sodāmība viņai patlaban dzēsta. Pašvaldības departamentā, kas būvē un labo ceļus un tiltus Rīgā, bijusī tiesnese esot izraudzīta konkursa kārtībā. Pašvaldībai noderēšot Bērziņas ilgā pieredze tiesā. 

Verners Lūsis izkārtojis ministra Auguļa ģimenei jaunu 30 000 eiro vērtu auto

Verners Lūsis izkārtojis ministra Auguļa ģimenei jaunu 30 000 eiro vērtu auto 40

Šā gada sākumā karjera “Latvijas dzelzceļa” struktūrās aprāvās Verneram Lūsim, jo Polijas prokuratūra viņu tur aizdomās par nodokļu mahinācijām. Darbu dzelzceļā Lūsis ieguva pēc tam, kad par Satiksmes ministru kļuva Uldis Augulis. Taču šis nav vienīgais notikums, kas saista Auguli un Lūsi. “Nekā Personīga” rīcībā ir informācija, ka Lūsis pirms diviem gadiem izkārtojis ministra ģimenei jaunu 30 000 eiro vērtu automašīnu. Ministra deklarācijā šis darījums neparādās.

Valsts policijā par draudiem dzīvībai Bunkus aprakstījis situāciju uz ceļa, kad motobraucējs, iespējams, piedraudējis ar ieroci

Valsts policijā par draudiem dzīvībai Bunkus aprakstījis situāciju uz ceļa, kad motobraucējs, iespējams, piedraudējis ar ieroci 7

Kā “Nekā Personīga” apstiprināja Iekšlietu ministrijā, Valsts policija varētu izsludināt atlīdzību par tādas informācijas sniegšanu, kas kalpotu par pamatu apsūdzības izvirzīšanai. Šāda prakse ir izplatīta arī citās valstīs, bet Latvijā līdz šim tā nekad nav tikusi piemērota. Policija uzskata, ka šādas iespējas izmantošana varētu būtiski palīdzēt atsevišķu smagu vai sevišķi smagu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā arī Latvijā. 

Policija joprojām neveiksmīgi cenšas noskaidrot, kurš pirms astoņiem gadiem nošāva Daugavpils vicemēru

Policija joprojām neveiksmīgi cenšas noskaidrot, kurš pirms astoņiem gadiem nošāva Daugavpils vicemēru 3

2010. gadā 16. aprīlī dienas vidū pašā pilsētas centrā tika nošauts Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs. Drīz pēc tam policija izveido slepkavas fotorobotu, Andreja Pumpura skvērā tiek atrasts slepkavības ierocis. Bet astoņus gadus pēc Daugavpils vicemēra Grigorija Ņemcova slepkavības joprojām nav atklāti ne slepkavības pasūtītāji, ne izpildītāji.

Tiesu izpildītāja izsolē atklājas shēma, kā lēti tikt pie labiem auto

Tiesu izpildītāja izsolē atklājas shēma, kā lēti tikt pie labiem auto 8

Pagājušā gadā parādu dēļ bizness apstājās ilggadējam “Renault” un “Dacia” tirgotājam SIA “Euro-Auto”. Uzņēmumu tagad izpārdod. Šonedēļ tiesu izpildītāja izsolē nonāca automašīnas, kas bija palikušas autosalonā pēc tā slēgšanas. Gribētāju bija daudz, jo izsoles sākuma cenas bija četras piecas  reizes zemākas, nekā to tirgus vērtība. Tomēr izsoles dalībnieki palika vīlušies. Mašīnu pārdošana izrādījās shēma, kuras rezultātā tās, visticamāk, par sākuma cenu nonāks ar bankrotējošā uzņēmuma vadību saistītu uzņēmumu īpašumā.