Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops vērsim

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops dvīņiem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops vēzim

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops lauvai

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

Horoskops jaunavai

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops svariem

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops skorpionam

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops strēlniekam

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops mežāzim

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops zivīm

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nekā personīga

Rīgas plāns nodegušās vēsturiskās mājas Kalnciema ielā vietā paredz 12 stāvu augstceltni

Rīgas plāns nodegušās vēsturiskās mājas Kalnciema ielā vietā paredz 12 stāvu augstceltni 43

Pirms 105 gadiem būvētā jūgendstila dzīvojamā ēka Kalnciema ielā nepieder pašvaldībai. Taču dome, nenoskaidrojot aizdomīgā ugunsgrēka izcelsmi, rīkojās zibenīgi. Un nolēma graustu nojaukt. Turklāt par saviem līdzekļiem. Viss kvartāls, kur nams atrodas, pieder lielai Igaunijas nekustamo īpašumu firmai. Ugunsgrēks un nama straujā nojaukšana ir negaidīta veiksme īpašniekam, jo nodegušā grausta vietā varēs būvēt jaunbūvi un nebūs jāievēro vecās, kultūrvēsturiski nozīmīgās apbūves ierobežojumi. Jaunajā pilsētas plānā šajā kvartālā atļauts būvēt augstceltnes.

Saeima ļaus par kukuļņemšanu apsūdzētajam Rimšēvičam Latvijas Bankas prezidenta amatā palikt vēl gadu

Saeima ļaus par kukuļņemšanu apsūdzētajam Rimšēvičam Latvijas Bankas prezidenta amatā palikt vēl gadu 13

Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam jau desmit mēnešus ir liegts ierasties darbā bankā. Arī šķērsot Latvijas robežu viņš nedrīkst, tāpēc nevar apmeklēt Frankfurti, kur atrodas Eiropas Centrālā banka. Viņš tur ir padomes loceklis. Pildīt amata pienākumus viņam liegts, kamēr tiek izmeklēta krimināllieta par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu.

Jurašs: Gobzems ir jau izsmēlis savu iespēju izveidot valdību; premjera amatā vēlreiz jāizvirza Bordāns

Jurašs: Gobzems ir jau izsmēlis savu iespēju izveidot valdību; premjera amatā vēlreiz jāizvirza Bordāns 12

“Mūsu viedoklis ir tāds, ka Gobzema kungs ir jau izsmēlis savu iespēju izveidot valdību, un šobrīd, es domāju, ka vārds ir jāsaka Valsts prezidentam. Mēs uzskatām, ka vairs nav iespējams kopā nākt un runāt, un veidot,” tā intervijā “Nekā personīga” atzina Jaunās konservatīvās partijas (JKP) valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Jurašs.

Tiesa neatjauno amatā bijušo prokurori Diānu Bebri-Konrādi un nesamaksā negūto algu 35 000 eiro

Tiesa neatjauno amatā bijušo prokurori Diānu Bebri-Konrādi un nesamaksā negūto algu 35 000 eiro 5

Pēc vairākkārtējas pārcelšanas šonedēļ beidzot kļuva zināms spriedums pirmās prokurores lietā, kura no darba atbrīvota zaudētas reputācijas dēļ. Diāna Bebre-Konrāde savulaik centās slēpt pēdas viņas auto izraisītai avārijai un ceļu satiksmes negadījuma vietā uzvedās necienīgi. Bebri-Konrādi par notikušo disciplināri nesodīja, jo lietā iestājās noilgums.

Dzintars: Valstī izveidojusies varas krīze

Dzintars: Valstī izveidojusies varas krīze 14

Šonedēļ beidzās arī Alda Gobzema (“KPV LV”) mēģinājums veidot valdību. Jau sākotnēji vairāki no sarunu partneriem jaunā politiķa izredzes nevērtēja augstu. Bet nākamajam, ko prezidents nominēs premjera amatam, panākt vienošanos starp partijām varētu būt vēl grūtāk.

Pabriks: Man ir pamats uzskatīt, ka Gobzemam nebūs pielaides valsts noslēpumam

Pabriks: Man ir pamats uzskatīt, ka Gobzemam nebūs pielaides valsts noslēpumam 56

“Man ir grūti komentēt nākamos Valsts prezidenta soļus, jo es biju pārsteigts par prezidenta pirmajiem diviem soļiem. Domāju, ka mēs lēnām tuvojamies politiskam haosam, jo tiek pieņemti lēmumi, kuriem nav pamatojuma vai tas nav dots,” tā intervijā TV3 raidījumam pauda partiju apvienības “Attīstībai/Par!” (AP) premjera amata kandidāts Artis Pabriks, kritizējot pašreizējo valdības veidošanas gaitu. 

Leģendārā ģenerāļa Kureļa ziņnesis atceras, kā vācieši likvidējuši latviešu centienus izveidot pašiem savu armiju

Leģendārā ģenerāļa Kureļa ziņnesis atceras, kā vācieši likvidējuši latviešu centienus izveidot pašiem savu armiju 2

Šajās dienās pirms 74 gadiem, īsi pirms Otrā pasaules kara noslēguma, Latvijā paslepus norisinājās kādi mūsu valsts vēsturē nozīmīgi notikumi. Rīgā Konstantīna Čakstes vadībā pagrīdē bija izveidota Latvijas centrālā padome. Tā mēģināja cīnīties par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Radās ģenerāļa Jāņa Kureļa grupa, kas slēpās Kurzemes mežos un gaidīja brīdi, kad līdzīgi kā pirms Pirmā pasaules kara, izdosies piedzīvot Latvijas valsts atjaunošanu. 

"Rīgas satiksmes" parādi tuvojas 300 miljoniem

"Rīgas satiksmes" parādi tuvojas 300 miljoniem 43

Šonedēļ Rīgas dome nobalsoja par 22 miljonu papildu dotāciju “Rīgas satiksmei”. Līdz ar to uzņēmums šogad pilsētai izmaksā 123 miljonus. Nākamgad dotācija pieaugs vēl vairāk. Papildu algām un degvielai uzņēmumam būs vairāk jāmaksā arī bankām.

Jaunajā valdībā varētu būt arī Kols, Parādnieks un Čudars

Jaunajā valdībā varētu būt arī Kols, Parādnieks un Čudars 15

Daļa iespējamo Jāņa Bordāna (JKP) valdības ministru jau ir zināmi, tomēr divas no potenciālajām koalīcijas partijām aizvien nav devušas skaidru atbildi. “Nekā personīga” noskaidroja, ka Bordāna komandā varētu būt arī Rihards Kols, Imants Parādnieks un Raimonds Čudars.

Jaunās konservatīvās partijas ceturtais lielākais ziedotājs attīsta LNG termināļa projektu Skultes ostā

Jaunās konservatīvās partijas ceturtais lielākais ziedotājs attīsta LNG termināļa projektu Skultes ostā 34

Lai aģitētu vēlētājus un vāktu ziedojumus, maijā Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis Jānis Bordāns kopā ar partijas biedru Gati Eglīti devās uz ASV. Partijas mājaslapā publicēta ziņa, ka politiķiem no Latvijas notika tikšanās ASV Kongresā un domnīcās, kā arī apmeklēts Amerikas Latviešu Apvienības kongress Vašingtonā.

IDB sācis kriminālprocesu par mākslīgu atalgojuma celšanu Salaspils policijas iecirknī, viltojot dienesta dokumentus

IDB sācis kriminālprocesu par mākslīgu atalgojuma celšanu Salaspils policijas iecirknī, viltojot dienesta dokumentus 15

Pirms diviem gadiem Valsts policijā (VP) tika īstenota algu reforma, kam vajadzēja atjaunot krīzes laikā nogriezto samaksu un motivēt pieredzējušos likumsargus palikt dienestā.Vienlaikus ar solīto atalgojuma pieaugumu ieviesa stingrākas prasības kriminālpolicijas darbiniekiem. Tas nozīmēja, ka retais vairs varēja piepelnīties citur.