Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 25. aprīlis

Līksma, Bārbala

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Pieaugs tava emocionalitāte jebkuras problēmas risinājumu meklējumos. Meklē otru viedokli vai neatkarīgu skatu uz katru daudzmaz nopietnu jautājumu, jo pieļautās kļūdas var atsaukties uz tavu reputāciju.

Horoskops vērsim

Tevī modīsies interese un nepieciešamība pēc savas veselības un labsajūtas uzlabošanas. Neeksperimentē ar nepārbaudītām metodēm vai medikamentiem. Atmosfēra ģimenē būs ļoti nestabila, bet sevi pie tā nevaino.

Horoskops dvīņiem

Saprašanās ar citiem cilvēkiem šodien būs apgrūtinoša, jo tavas domas būs orientētas uz pagātnē piedzīvoto. Pievērsies tikai šodien un šobrīd aktuālām problēmām darbā vai personīgajā dzīvē un daudz nedomā, kas varētu notikt nākotnē.

Horoskops vēzim

Galvenā šodienas nodarbe būs komunikācija, sakaru uzturēšana ar tiem, kas tālumā. Vēlams apciemot kādus vecākus ģimenes locekļus un viņu labā nokārtot kādus saimnieciskus vai sadzīviskus jautājumus.

Horoskops lauvai

Notiekošā vadība šodien vieglītēm slīdēs ārā no tava tvēriena. Būsi atkarīgā un pakļautā pozīcijā attiecībā prec citiem ar ko tev būs grūti samierināties. Tāpēc vari kļūt kašķīgs, visu noliedzošs, un tavi joki kļūs īpaši sarkastiski.

Horoskops jaunavai

Nebūtiskie ierobežojumi nespēs tevī iznīdēt saskarsmes un runātprieku. Pat viedokļu atšķirība tikai piemetīs garšvielas un radīs patīkamu uzbudinājumu. Vakarpusi ieplāno, lai varētu doties ārā no mājas un tiktos ar draugiem.

Horoskops svariem

Šodien būs sakāpināta pienākuma un atbildības sajūta. Vairāk to izjutīsi pret savu ģimeni un tuviniekiem nekā pret sevi pašu. Sadzīves darbu kontekstā šodien nāktos nodrošināties no neuzmanības un paviršības kļūdām.

Horoskops skorpionam

Šodien nāksies pieskaņoties apkārtējo vajadzībām. Intuitīvi vairo intensīvas komunikācijas un kopā būšanas iespējas. Partneru noskaņojums var ļoti ietekmēt tavu sajūtu un veselību.

Horoskops strēlniekam

Pievērsies lietišķām sarunām, un citiem organizatoriskiem jautājumiem, kuri tev šodien dos vēlamos rezultātus. Labvēlīgs laiks, lai kārtotu attiecības ar vecākiem ģimenes locekļiem.

Horoskops mežāzim

Šodien katram tavam solim ir konkrēts mērķis un aprēķins, kāpēc tas vispār būtu sperams. Lietišķi orientētā domāšana kā galveno vienmēr izvirzīs tavu paša izdevīgumu, drošību un labsajūtu.

Horoskops ūdensvīram

Nodomu revīzija nāks par labu tavas finansiālās situācijas stabilizēšanai. Nevilcinies atsacīties no nerealizējamiem plāniem. Veselais saprāts un pragmatiskā uztvere palīdzēs nesapīties ideālisma valgos.

Horoskops zivīm

Šodiena drīzāk veicinās ideālismu un tā aizsegā zels un plauks sasteigti risinājumi un secinājumi. Neuzsāc nevienu nopietnu izskaidrošanos, bet pievērsies tikai pašu aktuālāko tēmu izpētei.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nekā personīga

Uzņēmums ar vienu darbinieku no "LDz" saņem 800 000 eiro 

Uzņēmums ar vienu darbinieku no "LDz" saņem 800 000 eiro  18

Pagājušajā gadā Latvijas aizsardzības budžets pirmo reizi pārsniedza 2% no tautsaimniecības, tuvojoties 600 miljoniem eiro. Lielāki tēriņi ir ne tikai tehnikas iegādei un karavīru algām, bet arī infrastruktūrai. Valdība uzdeva valsts drošības stiprināšanā ieguldīt arī ”Latvijas dzelzceļam” (LDz). Dzelzceļš to arī izdarījis, aptuveni 800 000 eiro bez loģiska skaidrojuma izpludinot caur reāli nestrādājošu uzņēmumu.

Par krāpšanu apsūdzētais uzņēmējs Tamužs no "KPV LV" frakcijas vadītāja Zakatistova konsultācijas esot saņēmis saistībā ar atkritumu biznesu

Par krāpšanu apsūdzētais uzņēmējs Tamužs no "KPV LV" frakcijas vadītāja Zakatistova konsultācijas esot saņēmis saistībā ar atkritumu biznesu 13

“KPV LV” frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs pagaidām atturas prognozēt, vai viņš noliks deputāta mandātu pēc Saeimas balsojuma par viņa izdošanu kriminālvajāšanai. Deputātu drīzumā apsūdzēs par krāpšanu un, izņemot JKP, kas vēl domā, pārējās koalīcijas partijas solījušas nelikt šķēršļus tiesībsargu darbam.

Rīgas apgabaltiesa uzskata, ka "Saskaņai" draudzīgais Isārijs Finbergs izdara spiedienu uz tiesu

Rīgas apgabaltiesa uzskata, ka "Saskaņai" draudzīgais Isārijs Finbergs izdara spiedienu uz tiesu 6

Rīgas apgabaltiesa apvainojumus tiesnešiem par korupciju un tirgošanos ar ietekmi ir nosaukusi par spiedienu uz tiesu un uzskata, ka publikāciju sērijai divu mēnešu garumā lielākajā krievu valodā iznākošajā avīzē “Segodņa” un ar to saistītajos portālos ir bijis mērķis ietekmēt tiesu darbu un panākt sev labvēlīgu spriedumu. “Nekā personīga” izdevās uzzināt, ka iespējamais spiediena izdarītājs ir uzņēmējs, “Saskaņai” draudzīgais Isārijs Finbergs.

Rīgas Centrāltirgus 200 000 eiro mediju iepirkumu pārbaudīs IUB

Rīgas Centrāltirgus 200 000 eiro mediju iepirkumu pārbaudīs IUB 3

Neraugoties uz skaļajiem skandāliem, Nils Ušakovs (S) var rēķināties ar uzticamu viņa vēlētāju daļu, kas maijā viņu, visticamāk, iebalsos Eiropas Parlamentā (EP). Lielākajā daļā krieviski rakstošo un raidošo mediju Ušakovs tiek attēlots kā politiskās cīņas upuris, bet skandāli izpelnās daudz mazāku vērību nekā citos Latvijas medijos.

"Olainfarm" lieta: VID rotē izmeklētāju; prokuratūra izmeklēšanu nodod ENAP

"Olainfarm" lieta: VID rotē izmeklētāju; prokuratūra izmeklēšanu nodod ENAP

“Moneyval” rekomendāciju ieviešana un naudas atmazgāšanas apkarošana šogad ir arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) prioritāte. Tādēļ tas stiprinās savu Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pārvaldi, kur no citām struktūrām tiks pārcelti 15 VID darbinieki. Viena no pirmajām aizrotēta izmeklētāja, kas pirms mēneša sāka kriminālprocesu par iespējamu naudas atmazgāšanu farmācijas uzņēmumā ”Olainfarm”.

Gandrīz visu “Rīgas namu pārvaldnieka” iecirkņu vadītāju amatos strādā "Saskaņas" biedri

Gandrīz visu “Rīgas namu pārvaldnieka” iecirkņu vadītāju amatos strādā "Saskaņas" biedri 17

Uzņēmums ”Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) saimnieko Rīgas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās. Tā kapitāldaļu turētājs un tiešais pārraugs ir Rīgas mērs Nils Ušakovs. Nekā personīga vairākkārt stāstījis kā pirms vēlēšanām pašvaldības māju liftos izlīmētas “Saskaņas” reklāmas, kā māju iekšpagalmos rīkoti “Saskaņas” aģitācijas pasākumi. Uzņēmumā pieņemti darbā saskaņas biedri, slēgti dīvaini līgumi.

Motoklubs, kur trenējies Ulda Auguļa dēls, saņem reklāmas līgumus no "LDz" meitas kompānijām

Motoklubs, kur trenējies Ulda Auguļa dēls, saņem reklāmas līgumus no "LDz" meitas kompānijām 25

Jaunais ministrs no JKP, Tālis Linkaits pirmajās darba nedēļās pieprasījis atskaites no padotajām iestādēm un uzņēmumiem. Kā tie ZZS ministra Ulda Auguļa laikā tērējuši valsts budžeta un pašu pelnīto naudu. Linkaits Nekā personīga apliecina, ka pat viņam nācies saņemt vairākus atteikumus, jo Latvijas dzelzceļa struktūrā strādājošie uzņēmumi aizbildinājušies, ka šādu informāciju ministram dot nevar. 

Vai "Saskaņa" koalīcijas saglabāšanai Rīgas mēra krēslu gatava atdot "Gods kalpot Rīgai"?

Vai "Saskaņa" koalīcijas saglabāšanai Rīgas mēra krēslu gatava atdot "Gods kalpot Rīgai"? 4

Rīgas domes otrais cilvēks Andris Ameriks, sākoties “Rīgas satiksmes” skandālam, atkāpās. Mērs tikmēr rīkoja atbalsta piketus sev un atkāpties negrasījās, lai gan “Rīgas satiksme” ir tiešā viņa uzraudzībā. Monolītajā koalīcijā bija uzradušās plaisas. Ušakova uzticības balsojumā “Gods kalpo Rīgai” deputāti nekāpa tribīnē aizstāvēt mēru, nepievienojās aplausiem sēdes beigās.

Par dažiem simtiem eiro sola apmānīt VID un tūkstošiem lielus nodokļu parādus norakstīt uz fiktīvām amatpersonām

Par dažiem simtiem eiro sola apmānīt VID un tūkstošiem lielus nodokļu parādus norakstīt uz fiktīvām amatpersonām 1

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) kontrole ir tik bezzobaina, ka nav jābaidās parādos nonākušus uzņēmumus pārrakstīt uz fiktīvām amatpersonām. Tā apgalvo ēnu ekonomikas darboņi, kas palīdzību izvairīties no nodokļiem piedāvā sludinājumu portālos. Portāla “ss.lv” biznesa sludinājumu sadaļā starp piedāvājumiem pirkt vai pārdot firmas ar PVN reģistrāciju atrodami vairāki desmiti piedāvājumu par grūtībās nonākušu uzņēmumu pārņemšanu.

Latvijas Banka daļēji izolē Rimšēviču no informācijas aprites

Latvijas Banka daļēji izolē Rimšēviču no informācijas aprites 3

Pirms gada Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam lietā par ceturtdaļmiljona eiro kukuļa pieņemšanu no ”Trasta komercbankas” akcionāriem tika noteikti četri drošības līdzekļi. Viņam bija jāiemaksā drošības nauda 100 000 eiro apmērā. Izbraukt no valsts viņš var tikai ar tiesībsargu atļauju un nedrīkst tuvoties konkrētām personām. Viņam tika noteikts arī liegums pildīt Latvijas Bankas prezidenta amata pienākumus. Rimšēvičs un Eiropas Centrālā Banka liegumu strādāt apstrīdēja Eiropas Savienības tiesā.