Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Nekā personīga 10. sezona

Krievija izmantos vairāk nekā 4000 vagonu, lai pārvietotu militāro tehniku uz Latvijas pierobežu

Krievija izmantos vairāk nekā 4000 vagonu, lai pārvietotu militāro tehniku uz Latvijas pierobežu

Šis gads aizsardzības nozarē sākās ar pozitīvu ziņu par strauju naudas pieplūdumu. Līdz tam Latviju pat Igaunija bija nodēvējusi par vājāko posmu Baltijā. Tomēr gada noslēgums Latvijas ekonomikai nav spīdošs – attīstība krīt, tāpat samazinās ienākumu prognozes arī nākamajiem gadiem. Tāpēc valdība veikusi pārrēķinus un Aizsardzības ministrijai atņēmusi 24 miljonus eiro, vēsta raidījums “Nekā personīga”. Tajā pašā laikā Krievija un Baltkrievija nākamgad ieplānojusi plašas militāras mācības Latvijas pierobežā.

KNAB priekšnieka vietnieks Roze piepelnās kā instruktors autoskolā; KNAB neiebilst

KNAB priekšnieka vietnieks Roze piepelnās kā instruktors autoskolā; KNAB neiebilst 2

Nākamnedēļ Valsts kancelejas priekšnieks premjeram Mārim Kučinskim, sniegs priekšlikumus, kas būtu maināms KNAB priekšnieka atlasē. Iepriekšējais konkurss beidzās bez rezultāta un neviens no 10 pretendentiem netika pat tālāk par 1.kārtu. Arī līdzšinējais vadītājs Jaroslavs Streļčenoks ne. Galveno korupcijas apkarotāju plānots meklēt arī starp ierindas tiesnešiem, prokuroriem, drošības policijas virsniekiem, kuri iepriekš specifisko prasību dēļ konkursā piedalīties nevarēja. Taču, lai viņi uz šo amatu pretendētu, ir jāgroza likums.

“Saskaņai” un tās palīgorganizācijām ziedojušas maksātnespējīgas personas

"Saskaņai" un tās palīgorganizācijām ziedojušas maksātnespējīgas personas 11

Partijai “Saskaņa” arī pagājušais – starpvēlēšanu gads – bija ražens. Ziedojumos tā saņēma 76 000 eiro, biedra naudās 27 000 eiro. Ražīgs gads bija arī “Saskaņas” satelītorganizācijām. Partijas birojā reģistrētā Nila Ušakova bijušās dzīvesbiedres Jeļenas Ušakovas jauniešu organizācijai “Young.lv” ziedotāji sametuši 70 000 eiro, bet organizācijai, kas rīko Uzvaras dienas svinības, “9.maijs.lv” – 149 000 eiro .

Eiropas Cilvēktiesību tiesā vērsusies Latvijas Gaisa satiksmes atlaistā arodbiedrības līdere

Eiropas Cilvēktiesību tiesā vērsusies Latvijas Gaisa satiksmes atlaistā arodbiedrības līdere 1

Kāda Eiropas Cilvēktiesību tiesas lieta atklāj neglaimojošu informāciju par metodēm, ar kādām darbojusies valsts uzņēmuma Latvijas Gaisa satiksme vadība. Aviodispečeru arodbiedrība vērsās Satiksmes ministrijā, sūdzoties par nepilnībām darba organizācijā un līdzekļu šķērdēšanā. Trauksmes celšana pavērsās pret pašu arodbiedrības līderi. Viņu no darba atbrīvoja – turklāt darba devējs viņu apmeloja un piespieda veikt garīgās veselības pārbaudi. Tiesas Latvijā šos apstākļus neņēma vērā. Tās lēma, ka par arodbiedrības vārdā rakstītu sūdzību cilvēku var no darba atlaist.

Notāres Ināras Dobbermanes kļūdas dēļ radušies materiālie zaudējumi jāpierāda tiesā

Notāres Ināras Dobbermanes kļūdas dēļ radušies materiālie zaudējumi jāpierāda tiesā

Pirms nepilna gada Nekā personīga vēstīja, ka ar viltota testamenta palīdzību izkrāpts dzīvoklis Rīgā. Īpašums nebūtu nonācis blēžu rokās, ja notārs nebūtu viltoto testamentu apliecinājis kā īstu. Visas notāru kļūdas ir apdrošinātas par iespaidīgām summām. Taču ne visos gadījumos apdrošināšana strādā. Lai saņemtu materiālos zaudējumus, cietušajiem ir jāiet uz tiesu un notāra kļūda jāpierāda.

Igaunijas VID izmeklē nodokļu izkrāpšanu darījumos ar zeltu. Aizdomās turēts arī miljonārs no Latvijas – Gombergs

Igaunijas VID izmeklē nodokļu izkrāpšanu darījumos ar zeltu. Aizdomās turēts arī miljonārs no Latvijas - Gombergs 1

Latvija pēdējo gadu laikā bija kļuvusi par lielu zelta eksportētāju. Izvestas 11 tonnas zelta 160 miljonu eiro vērtībā. Uzņēmumu, kas ar to nodarbojās, nebija daudz. Pāris desmitu. Viens no lielākajiem zelta eksportētājiem bija miljonāram Jevgēņijam Gombergam piederoša firma. Plašākai sabiedrībai Gombergs kļuva pazīstams ar skulptūru atjaunošanu un uzstādīšanu Pēterim I, Armitstedam un Barklajam de Tolli. Latvijā VID nav pretenziju pret viņu. Igaunijā gan.

Sadosiet piparus? Šlesers taisnojas par sava šofera ”palaidnībām”

Sadosiet piparus? Šlesers taisnojas par sava šofera ''palaidnībām''

Populārais pētnieciskās žurnālistikas raidījums Nekā personīga uzsācis jauno – desmito – sezonu kanālā TV3! Turklāt šogad arī aprit raidījuma deviņu gadu jubileja. Par godu tai Nekā personīga komanda dāvā skatītājiem iespēju atskatīties uz iepriekšējo sezonu spilgtākajiem sižetiem.

Kāpēc Jūs lejat kanniņā? Pēc NP sižeta 2008. gadā likvidē Elektronisko iepirkumu valsts aģentūru

Kāpēc Jūs lejat kanniņā? Pēc NP sižeta 2008. gadā likvidē Elektronisko iepirkumu valsts aģentūru 2

Īsi pēc jaunā mācību gada sākuma, 4. septembrī, populārais pētnieciskās žurnālistikas raidījums Nekā personīga uzsāka jauno – desmito – sezonu kanālā TV3! Turklāt šogad arī aprit raidījuma deviņu gadu jubileja. Par godu tai Nekā personīga komanda dāvā skatītājiem iespēju atskatīties uz iepriekšējo sezonu spilgtākajiem sižetiem.