Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

NBS

Turpināsies valsts aizsardzības spēju stiprināšana iedzīvotāju drošībai

Turpināsies valsts aizsardzības spēju stiprināšana iedzīvotāju drošībai 2

Aizsardzības nozares ieguldījums ir ne vien kaujas spēju attīstībā un stiprināšanā, bet arī ekonomiskās aktivitātes pieaugumā reģionos, atbalstā vietējiem uzņēmumiem, nacionālās militārās industrijas un zinātnes attīstībā, kā arī sabiedrības izglītošanā. 2021. gada aizsardzības budžets ir apliecinājums ilgtermiņa valsts aizsardzības spēju stiprināšanai, no kā ieguvēji būs gan sabiedrība, gan ekonomika.

Tiešsaistē notiks Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra svētku koncerts

Tiešsaistē notiks Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra svētku koncerts

Trešdien, 18.novembrī, par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienai, tiešsaistē būs skatāms Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestra svētku koncerts – dzimšanas dienas dāvana, kurā kanēs latviešu akadēmiskā un populārā mūzik, informēja Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamentā.

Bruņotie spēki Ādažos piedāvā 1000 vakances

Bruņotie spēki Ādažos piedāvā 1000 vakances 1

Nacionālie bruņotie spēki (NBS), pateicoties izaugsmei un modernizācijai, palielinājuši iespēju uzņemt savās rindās arvien vairāk cilvēku un pašlaik Sauszemes spēku Mehanizētajā kājinieku brigādē Ādažos Latvijas pilsoņiem ir pieejamas  līdz pat 1000 darbavietas, informēja NBS.

Kurzemē notiek pretgaisa aizsardzības mācības "Baltic Zenith"

Kurzemē notiek pretgaisa aizsardzības mācības "Baltic Zenith"

No 1. līdz 20. jūnijam Nīcas novadā poligonā “Jūrmalciems” un Pāvilostas novada, Vērgales pagastā poligonā “Šķēde” notiek militārās mācības “Baltic Zenith 2020/Tobruq Arrows 2020”. To laikā Latvijas un sabiedroto karavīri pilnveido iemaņas kaujas šaušanā pa gaisa mērķiem.