Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 16. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

NBA

Bertāns pieticīgs “Spurs” zaudējumā NBA pārbaudes spēlē

Bertāns pieticīgs "Spurs" zaudējumā NBA pārbaudes spēlē

Latvijas izlases basketbolists Dāvis Bertāns otrdien guva divus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārbaudes spēlē, kamēr viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” savā laukumā ar 98:103 (29:30, 27:25, 29:22, 13:26) piekāpās Orlando “Magic”.

Traumatiskais Embīds tiek pie milzīga līguma ar ”76ers”

Traumatiskais Embīds tiek pie milzīga līguma ar ''76ers"

Traumatiskais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Filadelfijas “76ers” centrs Žoels Embīds pagarinās līgumu uz pieciem gadiem par 148 miljoniem dolāru (124 miljoniem eiro), kas ir maksimālais, kāds viņam pienācās.

Mazā fane aicina Porziņģa komandas biedru uz randiņu pēc 14 gadiem

Mazā fane aicina Porziņģa komandas biedru uz randiņu pēc 14 gadiem

Pirmdien, Ņujorkā ”Madison Square Garden” pēc aizvadītās NBA pirmssezonas spēles starp Ņujorkas ”Knicks” un Hjūstonas ”Rockets”, Porziņģa komandas biedrs Villijs Ernangomezs nofotogrāfējās kopā ar savu mazo līdzjutēju, kura aicināja basketbolistu uz randiņu.

Porziņģis atkal iedzīvojies savainojumā, tikmēr Bertānam 10 punkti “Spurs” uzvarā

Porziņģis atkal iedzīvojies savainojumā, tikmēr Bertānam 10 punkti "Spurs" uzvarā

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis svētdien iedzīvojās nelielā savainojumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē, kamēr “Knicks” izbraukumā ar 83:117 (24:36, 17:23, 21:24, 21:34) piekāpās Bruklinas “Nets”, bet cits latvietis Dāvis Bertāns iemeta desmit punktus “Spurs” uzvarā.

NBA ģenerālmenedžeri uzskata Porziņģi par ceturto labāko ārzemju spēlētāju

NBA ģenerālmenedžeri uzskata Porziņģi par ceturto labāko ārzemju spēlētāju

Nacionālās basketbola asociācijas ģenerālmenedžeri ikgadējā aptaujā paredz veiksmīgu sezonu latviešu zvaigznei Kristapam Porziņģim. Ģenerālmenedžeri prognozē, ka no Porziņģa sagaidāms otrais lielākais progress līgā, kā arī uzskata, ka Ņujorkas “Knicks” kluba zvaigzne ir ceturtais labākais ārzemju spēlētājs.

Porziņģis: Esmu atgriezies ar “tīru” galvu un gatavs līdera lomai

Porziņģis: Esmu atgriezies ar "tīru" galvu un gatavs līdera lomai

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis pirmdien, sākot gatavošanos jaunajai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonai, Ņujorkas “Knicks” komandas mediju dienā žurnālistiem uzsvēra, ka komandā atgriezies ar “tīru” galvu un ir gatavs uzņemties līdera lomu.