Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Nāve

Miris kanādiešu aktieris Kristofers Plamers

Miris kanādiešu aktieris Kristofers Plamers

ASV 91 gada vecumā miris kanādiešu aktieris Kristofers Plamers, kurš savas vairākas desmitgades ilgās karjeras laikā savulaik tēlojis ļoti populārajā filmā “Mūzikas skaņas”.

Rīgas kapsētās jāmaksā par to, kas citviet ir bez maksas

Rīgas kapsētās jāmaksā par to, kas citviet ir bez maksas 4

Zanda pirms diviem mēnešiem Rīgā, Matīsa kapos, apbedījusi sava jaunākā dēla Jura urnu ar pīšļiem. Urna ierakta vietā, kur atdusas viņas tēvs, vecmamma un tēva māsa. Par 70 centimetrus dziļo bedrīti nācies Rīgas domei maksāt 20 eiro, taču Zandu pārsteigusi vēl kāda pieprasītā maksa.

Krāslavas zvērīgā slepkavība: apsūdzēto brīvlaišana, tuvinieku sagrautās dzīves, tieslietu ministrs kritizē tiesu

Krāslavas zvērīgā slepkavība: apsūdzēto brīvlaišana, tuvinieku sagrautās dzīves, tieslietu ministrs kritizē tiesu 2

Rubrikas “Toreiz un tagad” ietvaros raidījums “Bez Tabu” atkārtoti tikās ar Krāslavā pirms gada zvērīgi līdz nāvei piekautā Andra Olehno māsu, kura, tāpat kā liela daļa sabiedrības, pauda sašutumu par Daugavpils tiesas lemto atbrīvot no apcietinājuma trīs apsūdzētos. Jau iepriekš iedzīvotāji bažījās, ka pagājušogad pirms apcietināšanas iespējamie vainīgie ietekmējuši vai varētu ietekmēt lieciniekus. Krāslavas slepkavības lieta, tiesvedība tajā piesaistījusi arī tieslietu ministra Jāņa Bordāna uzmanību. Raidījumu “Bez Tabu” Bordāns informēja, ka ieplānojis vizīti Daugavpils tiesā, lai uzklausītu argumentāciju par lēmumu atbrīvot apsūdzētos no apcietinājuma un pārrunātu ar Temīdas kalpiem veidus, kā turpmāk komunicēt ar sabiedrību. Viņaprāt, tiesai detalizētāk jāskaidro, kāpēc smagos noziegumos apsūdzētie tiek atbrīvoti no apcietinājuma. Bordāns pauda uzskatu, ka līdzšinējā tiesas komunikācija iedragā sabiedrības uzticību tiesai.

"Kā viņus apturēt?!" "Grand Prix" izlozes rīkotājs uzmācas pusotru gadu pēc nāves; apšaubāmi pievilina arī citus

"Kā viņus apturēt?!" "Grand Prix" izlozes rīkotājs uzmācas pusotru gadu pēc nāves; apšaubāmi pievilina arī citus 8

Preču tirgotājs un izložu rīkotājs “RD Baltic” pusotru gadu pēc jēkabpilietes nāves, sūtot krāsainas aploksnes ar reklāmas materiāliem, turpina nelaiķei piedāvāt iegādāties dažādas preces, tai skaitā veselības rokasgrāmatas, un tādējādi piedalīties izlozēs. Ar mirušās sievietes meitu Aeilitu, kura ir neizpratnē komersanta uzbāzību, “Bez Tabu” tiekas atkārtoti rubrikas “Toreiz un tagad” ietvaros. Sievieti uztrauc arī veids, kā uzņēmums ievilina savos nagos citus seniorus, kuri, piekrītot komersanta piedāvājumiem, viņasprāt, var bezjēdzīgi zaudēt lielu naudu.

Skaudri! Daudzu lopu mīklainā nāve saimniecībā Madonas novadā satrauc; vai apdraudēts viss ganāmpulks?

Skaudri! Daudzu lopu mīklainā nāve saimniecībā Madonas novadā satrauc; vai apdraudēts viss ganāmpulks? 31

“Bez Tabu” redakcijā iesūtīti fotoattēli, kuros iemūžināts satraucošs skats saimniecībā Madonas novadā – daudzi lopu līķi. Vairāku mēnešu periodā dzīvnieku mirstīgās atliekas konstatētas vairākkārt. Kamēr saimniecības īpašnieks rausta plecus, sakot, ka nezina, kāpēc govis mirst, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) rekomendē veikt analīzes laboratorijā, lai noskaidrotu, vai lopus nav piemeklējusi kāda slimība un vai dzīvie lopi arī nav apdraudēti.

Zaubes pusē aculiecinieks pamana bezpalīdzīgu zirgu, kas pamests likteņa varā

Zaubes pusē aculiecinieks pamana bezpalīdzīgu zirgu, kas pamests likteņa varā 7

Zaubes pagasta iedzīvotājs Jānis šokā par kaimiņu tīrumā ieraudzīto. Zirgs bezpalīdzīgi gulējis lauka vidū. Bijis redzams, ka izdzīvo pēdējos sava mūža mirkļus. Dzīvnieks gribējis piecelties, bet nav varējis. Ar kājām kārpījis zemi un, kustinot ausis, mēģinājis atgaiņāt kraukļus, kas bija sākuši zirgu knābāt.

"Sita arī gulošu!" Nežēlība mantojuma dēļ Rēzeknes pusē: smagi piekauts nelaiķes dzīvesbiedrs; vainotais mūk no atbildības

"Sita arī gulošu!" Nežēlība mantojuma dēļ Rēzeknes pusē: smagi piekauts nelaiķes dzīvesbiedrs; vainotais mūk no atbildības 59

Pēc sirmgalves nāves interesi par viņas īpašumu Rēzeknes novadā izrāda attāli radi. Nelaiķes civilvīrs stāsta, ka viens no radiniekiem esot ieradies mirušās īpašumā, kur pāris bija dzīvojis desmitgades un kur dzīvesbiedrs pēc īpašnieces nāves bija palicis dzīvot, un smagi piekāvis viņu. Pēc iznākšanas no slimnīcas sirmais kungs īpašumā vairs nevar iekļūt, to pārņēmuši attālie radinieki.

"Nāvējoši notrieca, otra vēl pārbrauca pāri!" Vidzemes šosejas posmā Pierīgā nedomā par gājējiem

"Nāvējoši notrieca, otra vēl pārbrauca pāri!" Vidzemes šosejas posmā Pierīgā nedomā par gājējiem

Inčukalna novada teritorijā gājēji ikdienu spiesti riskēt ar dzīvību, šķērsojot Vidzemes šoseju (A2). Šosejas šķērsošana posmā vairākkārt gājējiem beigusies letāli, stāsta iedzīvotāji. Viens šāds gadījums bija arī šā gada sākumā. Lai gan paši gājēji nereti ir bezatbildīgi, nelietojot atstarojošos elementus, apkaimes iedzīvotāji bezatbildībā vaino arī par drošas infrastruktūras nodrošināšanu atbildīgos, jo gadiem ilgi nav rasts risinājums drošai lielceļa šķērsošanai.

"Kas man atgriezīs skatu, kad pavadīju tēti?" Ceļā uz kapiem bedres pamatīgi sakrata nelaiķi

"Kas man atgriezīs skatu, kad pavadīju tēti?" Ceļā uz kapiem bedres pamatīgi sakrata nelaiķi 11

Balvu iedzīvotājas Ingūnas gads iesācies ar sērām – no dzīves aizgājis viņas tēvs. Ģimene izlēmusi, ka atvadīšanās no tēva notiks Viļakas katoļu baznīcā, pēc tam mirstīgās atliekas vestas uz kapiem. Ceļa stāvoklis līdz kapiem ir kritiskā stāvoklī, tāpēc ģimene vērsusies vietējā pašvaldībā, lai lūgtu pirms bēru dienas ceļu nogreiderēt. Tomēr dome lūgumu nav izpildījusi.

"Tas ir drausmīgi!" Traģēdijā sadega visa ģimene, sagrautos tuviniekus šokē policijas attieksme

"Tas ir drausmīgi!" Traģēdijā sadega visa ģimene, sagrautos tuviniekus šokē policijas attieksme

Pēc dažām dienām apritēs tieši gads kopš traģēdijas Garkalnes novada Sužu ciemā, kur ugunsgrēkā privātmājā gāja bojā visi vienas ģimenes locekļi – vīrs un sieva, divi bērni. Noslēgusies policijas izmeklēšana, par kuras rezultātu ir sašutuši bojāgājušo tuvinieki. Likumsargi atsakās informēt tuvākos radiniekus par izmeklēšanas gaitu, jo viņi neesot tiesīgi saņemt šādu informāciju.

"Mēs varējām pie tā zārka nestāvēt!" Iedzīvotāji nespēj "sagremot", viņuprāt, policijas neizdarību un kaimiņa novešanu līdz nāvei

"Mēs varējām pie tā zārka nestāvēt!" Iedzīvotāji nespēj "sagremot", viņuprāt, policijas neizdarību un kaimiņa novešanu līdz nāvei 13

7. janvāra vakarā Maskavas ielā konstatēta ūdens noplūde. Vīrietis, no kura dzīvokļa ūdens tecējis, pēc vairākkārtējas iedzīvotāju klauvēšanas pie durvīm tās neatvēris. Līdz ar to atbildīgie dienesti ūdeni atslēguši, lai ūdens noplūdi likvidētu. Sākotnēji nevienam pat prātā neienācis, ka vakars beigsies ar traģēdiju, taču tas noticis.

Krievijas estrādes varenie sēro par mākslinieka Josifa Kobzona nāvi

Krievijas estrādes varenie sēro par mākslinieka Josifa Kobzona nāvi 2

30. augusta pēcpusdienā pēc smagas cīņas ar vēzi aizsaulē devās Krievijas estrādes leģenda Josifs Kobzons. Par mākslinieka nāvi sēro teju viss Krievijas estrādes zieds. Sociālajos tīklos tiek publiskotas pārdomas, atmiņu stāsti par padomju mūzikas leģendu. Zvaigznes izsaka līdzjūtību Josifa ģimenei, cenšoties parādīt, ka grūtā brīdī ir kopā ar viņiem.