Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Navaļnijs

Borreljs vizītē Krievijā cer tikties ar Navaļniju

Borreljs vizītē Krievijā cer tikties ar Navaļniju 1

Eiropas Savienības (ES) augstākais pārstāvis ārlietās un drošības politikā Žozeps Borreljs šonedēļ plāno doties vizītē uz Krieviju un cer apmeklēt arī ieslodzīto opozīcijas līderi Alekseju Navaļniju, pirmdien paziņojis Borrelja preses pārstāvis.

Navaļnijs sūdzēs tiesā Putina preses sekretāru

Navaļnijs sūdzēs tiesā Putina preses sekretāru 4

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs pavēstījis, ka sūdzēs tiesā Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretāru Dmitriju Peskovu, kas nule kā apgalvojis, ka ar Navaļniju strādā ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) speciālisti.

Navaļnijs pieprasa Krievijai savu drānu atdošanu

Navaļnijs pieprasa Krievijai savu drānu atdošanu 5

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas pēc saindēšanas Krievijā ar ķīmisko ieroci “Novičok” veseļojas slimnīcā Berlīnē, pirmdien paziņojis, ka Rietumu laboratorijas atklājušas “Novičok” pēdas gan viņa ķermenī, gan uz ādas, un pieprasīja, lai Maskava atdot drēbes, kas viņam bija mugurā pirms pārvešanas uz Vāciju.

Navaļnijs atsācis staigāt

Navaļnijs atsācis staigāt 2

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs ir  atsācis staigāt, liecina viņa pie fotogrāfijas pievienotais ieraksts “Instagram”.

"Charite": Navaļnija stāvoklis turpina uzlaboties

"Charite": Navaļnija stāvoklis turpina uzlaboties 1

Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija stāvoklis turpina uzlaboties, un viņš tagad jau uz īsu brīdi spēj atstāt gultu, pirmdien paziņojusi Berlīnes Universitātes klīnika “Charite”.

Krievijas policija vēlas iztaujāt Navaļniju Vācijā

Krievijas policija vēlas iztaujāt Navaļniju Vācijā 5

Krievijas policija piektdien pavēstīja, ka lūgs Vācijai dot atļauju Krievijas izmeklētājiem iztaujāt Krievijas opozīcijas līderi Alekseju Navaļniju, kas pēc saindēšanas Krievijā ar nervus paralizējošo vielu “Novičok” šobrīd ārstējas Berlīnes slimnīcā.

ANO mudina Krieviju veikt neatkarīgu Navaļnija saindēšanas izmeklēšanu

ANO mudina Krieviju veikt neatkarīgu Navaļnija saindēšanas izmeklēšanu

ANO augstā cilvēktiesību komisāre Mičela Bačeleta otrdien aicināja Krieviju veikt rūpīgu, caurskatāmu, neatkarīgu un objektīvu izmeklēšanu par opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija saindēšanu ar ķīmisko ieroci “Novičok” vai arī sadarboties ar šādu izmeklēšanu.