Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Nauris Puntulis

Puntulis: Minimālās sociālās iemaksas ir jāveic ikvienam pilsonim

Puntulis: Minimālās sociālās iemaksas ir jāveic ikvienam pilsonim 8

Minimālās valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas ir jāveic ikvienam Latvijas pilsonim, jo jebkuram ir jābūt sociāli nodrošinātam, neatkarīgi, vai persona darbojas kultūras vai kādā citā nozarē, intervijā “900 sekundēm” sacīja kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

Liepājas teātri varētu glābt gan pašvaldības, gan VKKF finansējums

Liepājas teātri varētu glābt gan pašvaldības, gan VKKF finansējums 2

“Melnais oktobris” nepienāks, un Latvijā vecāko profesionālo teātri, par laimi, nenāksies slēgt, tā trešdien pēc tikšanās ar Kultūras un Finanšu ministrijas pārstāvjiem TV3 Ziņām apgalvoja pašvaldības un teātra vadība. Vienlaikus krīze, kas skārusi vēju pilsētas teātri, sakustinājusi jautājumu par tā atgriešanu valsts pārvaldībā.

Puntulis: Iecerētā koncertzāles būvniecība Elizabetes ielā nenozīmē, ka vecā ēka obligāti jānojauc

Puntulis: Iecerētā koncertzāles būvniecība Elizabetes ielā nenozīmē, ka vecā ēka obligāti jānojauc 1

Valdības lēmums par jaunās koncertzāles būvniecību Elizabetes ielā 2, kur kādreiz atradās Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas Komunistiskās partijas Centrālkomiteja, vēlāk – “Pasaules Tirdzniecības centrs”, pieļauj ēkas nojaukšanu, bet tas nenozīmē, ka tas obligāti būtu jādara, norāda kultūras ministrs Nauris Puntulis (VL-TB/LNNK).

Kultūras ministrs Puntulis pērn uzkrājis 93 000 eiro

Kultūras ministrs Puntulis pērn uzkrājis 93 000 eiro 3

Kultūras ministra Naura Puntuļa (VL-TB/LNNK) bezskaidras naudas uzkrājumi pagājušā gada izskaņā bija 93 000 eiro, kas bija par 30 000 eiro vairāk nekā 2018.gadā, liecina viņa iesniegtā amatpersonas deklarācija par pagājušo gadu.

Kultūras ministrs: Finansējums mūzikas un mākslas skolās jāizlieto jēgpilnāk

Kultūras ministrs: Finansējums mūzikas un mākslas skolās jāizlieto jēgpilnāk 20

Grib mainīt mūzikas skolu līdzšinējo apmācību sistēmu. Kultūras ministrs norāda, ka esošais finansējums ir jāsadala pārdomātāk, lai valsts atbalstu saņemtu muzikālākie bērni. Skolas un pašvaldības savukārt satrauc, ka tas apdraudēs muzikālās izglītības pieejamību un kopējo mūzikas tradīciju turpināšanu.

Akustiskās koncertzāles būvniecība - vien pēc desmit gadiem?

Akustiskās koncertzāles būvniecība - vien pēc desmit gadiem? 2

Vai pamazām atkal izplēn Nacionālās akustiskās koncertzāles projekts uz AB dambja? Kultūras ministrija tagad pieļauj, ka koncertzāles būvniecību varētu sākt vien aptuveni pēc desmit gadiem un jāsludina jauns metu konkurss. Ministrs gan sola, ka valdība par projekta nākotni varētu izlemt vēl šogad.