Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 25. marts

Māra, Mārīte, Marita

Horoskops aunam

Šodien izcelsies uz apkārtējo fona pateicoties savai pāri plūstošajai enerģijai, zinātkārei un brīnišķīgajai humora sajūtai. Tava psiholoģiskā elastība palīdzēs pielāgoties jebkurai situācijai.

Horoskops vērsim

Šodien meklēsi piederības sajūtu un vēlēsies, lai tevi paņem kādā līdzīgi domājošo bariņā. Nekautrējies demonstrēt savu inteliģenci, gatavību klausīties, jo īpaši apzinoties, ka tavas zināšanas nav pati pilnība un arī tajās atrodami baltie laukumi.

Horoskops dvīņiem

Ja nejūti negaisa tuvošanos, nenozīmē, ka tas nebūs, bet, drīzāk, liecina par pieredzes un novērošanas spēju trūkumu. Ideālā gadījumā, tev tas paies garām un paliksi neskarts.

Horoskops vēzim

Ja kādā jautājumā vai problēmas risinājumā esi nedaudz apmaldījies, nekautrējies jautāt padomu, saņemsi atbalstu risinājuma meklējumos. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz destruktīvām domām.

Horoskops lauvai

Dienas vētrainā enerģija Tevi ieraus kādā senā problēmsituācijā un nāksies līdz galam atrisināt strīdus jautājumus ar kaimiņiem vai radiniekiem. Šoreiz rezumē būs vienbalsīgs un visas iesaistītās puses apmierinātas.

Horoskops jaunavai

Nedrošība par savas rīcības pareizību radīs ļoti labvēlīgu augsni dažādām fantāzijām un nākotnes vīzijām. Tikai enerģiska radoša darbošanās vai fiziska slodzīte palīdzēs kontrolēt šīs izpausmes.

Horoskops svariem

Brīnišķīga diena, lai uzdotu neērtos jautājumus un saņemtu uz tiem atbildes. Tikai nedomā sevi esam pārāku un gudrāku. Esi atvērts atbildēm, kuras negaidi, nesaproti un nepieņem.

Horoskops skorpionam

Vēlme un vajadzība pēc atrašanās sabiedrībā atstās novārtā sadzīves pienākumu pildīšanu. Tomēr būsi gandarīts par dinamisko un pozitīvo komunikāciju, kas ir labs enerģijas lādiņš turpmākajām dienām.

Horoskops strēlniekam

Nevajadzētu aizrauties ar notiekošā pastāvīgu apstrīdēšanu, tā ir tava laika un emocionālo resursu izniekošana. Ieteicams pavingrināt savas smadzenes kādā prāta vētrā vai apspriežot netradicionālas tēmas.

Horoskops mežāzim

Šodien ieklausies citu sacītajā, pat ja tas ir tikai starp citu vai pa jokam. Īpašu uzmanību pievērs sev veltītajai ironijai. Savas domas un pārliecības labāk paud pieņēmumu formā.

Horoskops ūdensvīram

Ja vēlies vairāk uzzināt par savu partneri un nodibināt ilgstošas attiecības, piedāvā doties izbraukumā, kur varēsiet paplašināt redzesloku un iegūt citu fokusu attiecībā uz notiekošo.

Horoskops zivīm

Pūpolsvētdiena paredz ne tikai patīkami pavadītu laiku, bet kā pievienotā vērtība nāks apjēga par kādu sapni vai ideju, kurā savulaik esi ieguldījis savu sirdi un vēl vairāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nauda

Jūrmalas dome atceļ daļu tūkstošiem eiro lielo naudas sodu par iebraukšanu pilsētā bez atļaujas

Jūrmalas dome atceļ daļu tūkstošiem eiro lielo naudas sodu par iebraukšanu pilsētā bez atļaujas 1

Tuvojas 1. aprīlis, kurš ir ne vien joku dienā, bet arī tas brīdis, kad par iebraukšanu Jūrmalā auto vadītājiem atkal būs jāsāk maksāt 2 eiro. Pēc pērnā gada sezonas izcēlās pamatīgs skandāls, jo pilsētas pašvaldības policija daudziem autovadītājiem par pārkāpumu piestādīja soda naudas rēķinu vairāku tūkstošu eiro apmērā. Daļa no tiem nu ir atcelta.

Rīgu pamet nerezidentu nauda, liecina FKTK dati

Rīgu pamet nerezidentu nauda, liecina FKTK dati

Mēneša laikā kopš “ABLV Bank” kraha par teju diviem miljardiem eiro jeb 10% samazinājies noguldījumu apjoms Latvijas bankās. Par to liecina Finanšu kapitāla un tirgus uzraudzības komisijas (FKTK) piektdien publiskotie dati.

"ABLV Bank" klienti īslaicīgi nevar piekļūt saviem naudas līdzekļiem

"ABLV Bank" klienti īslaicīgi nevar piekļūt saviem naudas līdzekļiem

“ABLV Bank” noguldītāji un klienti pašlaik nevar operēt ar saviem naudas līdzekļiem nedz bankas filiālēs, nedz internetbankā, arī bankas karšu sistēma ir atslēgta. Turpinoties “ABLV Bank” krīzei, bankas pārstāvji izplatījuši informāciju, sniedzot atbildes uz klientu iespējamajiem jautājumiem.

Neizmaksā algas un "čakarē" valsti! "Shell" franšīzes pārvaldnieki apkauno degvielas biznesa milzi

Neizmaksā algas un "čakarē" valsti! "Shell" franšīzes pārvaldnieki apkauno degvielas biznesa milzi 15

“Shell” degvielas uzpildes stacijas (DUS) darbiniece ilgstoši nav saņēmusi nopelnīto algu par vairākiem mēnešiem. Ziņo, ka darba devējs ir parādā arī citiem darbiniekiem. “Bez Tabu” noskaidro, ka “Shell” franšīzes DUS priekšniecība iekrājusi milzu nodokļu parādu valstij un darbiniekus nodarbina nelegāli tādas firmas ietvaros, kuras saimnieciskā darbība par nopietniem pārkāpumiem apturēta.

"B***, varbūt var to nedarīt?" Nejēdzības un pārkāpumi taksometru jomā nebeidz beigties

"B***, varbūt var to nedarīt?" Nejēdzības un pārkāpumi taksometru jomā nebeidz beigties

Jaunākie notikumi Latvijas banku sistēmā, protams, aizēno visus citus notikumus, bet ne mazāk svarīga tēma ir taksometru pakalpojumi. Pavisam nesen skandalēties sāka uzņēmums “Taxify”, kura vadība paziņoja, ka, ja Latvijas valstsvīri nepieņems viņiem izdevīgus grozījumus pasažieru pārvadāšanas noteikumos, tie aizies no Latvijas. Pa tam lāgam uzraugošās iestādes turpina pamatīgi vētīt attiecīgo jomu.

"Es tevi neatstāšu, manu vecīt!" Bezgala aizkustinoši! Sirmgalvju pāris no Preiļiem cīnās par izvilināto naudu operācijai

"Es tevi neatstāšu, manu vecīt!" Bezgala aizkustinoši! Sirmgalvju pāris no Preiļiem cīnās par izvilināto naudu operācijai 10

Senioru pāris no Preiļiem nolemj pārcelties no pašu celtās mājas tuvāk galvaspilsētai, jo vienam no sirmgalvjiem ir nopietnas veselības kaites – nepieciešama Rīgas ārstu uzraudzība, tāpat galvaspilsētā gaidāmas vairākas operācijas. Sadarbojoties ar dzīvokļa izīrētāju Ogres novadā, abiem “iesmērē” nelietojamas telpas un, kā paši uzskata, izkrāpj vairākus tūkstošus eiro.