Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. marts

Made, Irbe

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīkt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nauda

"Par tādu atlīdzību līdzvērtīgu auto nenopirkšu!" Īpašnieks pēc avārijas šokēts par apdrošinātāju piešķirto kompensāciju

"Par tādu atlīdzību līdzvērtīgu auto nenopirkšu!" Īpašnieks pēc avārijas šokēts par apdrošinātāju piešķirto kompensāciju 9

Liktenīgajā 21. decembra vakarā māmiņa ar bērniem apstājas pie krustojuma un gatavojas veikt kreiso pagriezienu. Vēl pirms manevra mazajā pilsētas “džipiņā” ietriecas lielāka izmēra kravas automašīna. Par laimi, garām brauc neatliekamās medicīniskās palīdzības ekipāža un pārliecinās, ka visi ir sveiki un veseli.

Caur Latvijas ārējo robežu izplūst pusmiljards eiro skaidras naudas. Grib ieviest stingrāku kontroli

Caur Latvijas ārējo robežu izplūst pusmiljards eiro skaidras naudas. Grib ieviest stingrāku kontroli 2

Valstu robežas ik gadu šķērso ne vien cilvēki un auto, bet arī milzīgs daudzums skaidras naudas – tik daudz, ka tā jāskaita kilogramos un tonnās. Noskaidrots, cik simtiem miljonu skaidrā naudā ik gadu šķērso tikai Latvijas ārējo robežu vien un kāpēc tie, kas pārvadā milzu summas, par kuru izcelsmi varētu rasties šaubas, mierīgu sirdi tās deklarē, bet muitnieki – tikai noplāta rokas.

Eiroparlaments lemj par ES finansējumu dalībvalstīm nākamajam daudzgadu periodam

TIKAI SKATIES.LV Eiroparlaments lemj par ES finansējumu dalībvalstīm nākamajam daudzgadu periodam

Ņemot vērā, ka Lielbritānijas izstāšanās Eiropas Savienības (ES) Eiropas budžetā atstās manāmu robu – aptuveni 10 miljardus eiro gadā, Eiropas Komisija (EK) rosinājusi ES finansējumu samazināt par 10%. Tas nozīmē samazināt Eiropas struktūrfondu investīcijas reģionos, arī Latvijai, kam Eiropas naudas ir viens no būtiskākajiem ekonomikas attīstības avotiem.