Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 24. maijs

Anšlavs, Junora

Horoskops aunam

Romantisko sapņu jomā esi aktīvs neprātīgo un kvēlo vēlmju plānošanā un vizualizēšanā. Jādodas uz kādu klubiņu un jāļaujas mūzikas un dejas valdzinājumam, šovakar bez pārāk nopietniem nolūkiem.

Horoskops vērsim

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc zīmēm, kuras skicēs Tavu nezināmo nākotni. Tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un reālās pasaules robežas.

Horoskops dvīņiem

Ārēji jau viss būs jauki, tikai tu nez kāpēc sajutīsies apstākļu gūstā. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops vēzim

Norobežošanās no pasaules kņadas jau ir pagātne, šodien atkal gribēsi redzēt cilvēkus sev līdzās, dalīties sajūtās un pārdomās. Ja nevēlies piedalīties korporatīvos pasākumos, vari ražīgi pastrādāt pie kāda radoša projekta.

Horoskops lauvai

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai organizācijas uzliktos pienākumus. Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centies tās noorganizēt pirmajā dienas pusē, jo pēcpusdienā vēlamo rezultātu tikšanās nedāvās.

Horoskops jaunavai

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops svariem

Šodienai ir labā ziņa – būtiski sakārtosies attiecības ar priekšnieku. Tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi pārcilāt notikušā nianses. Pieņem, ka tas ir bijis labākais risinājums un netērē savu emociju enerģiju.

Horoskops skorpionam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir limitētas, iespējams, tu rosies pārāk mazā teritorijā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev neizdevīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Kāds sen aizmirsts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli un asinsriti.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien salutēs tavas radošās enerģijas un dienu uzsāksi ar vienu principiālu uzstādījumu – ļauties piedzīvojumam un avantūrai. Loģiskais racionālisms šodien netiek pie vārda.

Horoskops zivīm

Atliec ņemšanos ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem, lai varētu baudīt perfektu vakaru izcilā kompānijā. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu labsajūtu citā tev pieņemamā veidā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nauda

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

"Bloomberg": "ABLV Bank" nedienas ir kā mācība ECB

"Bloomberg": "ABLV Bank" nedienas ir kā mācība ECB

Eiropas Centrālā banka (ECB) neapšaubāmi ir eirozonas ietekmīgākā politikas veidošanas institūcija, taču “ABLV Bank” sabrukums norāda uz to, ka ECB nav visas tai nepieciešamās pilnvaras, redakcijas komentārā raksta finanšu medijs “Bloomberg”.

Jūrmalas dome atceļ daļu tūkstošiem eiro lielo naudas sodu par iebraukšanu pilsētā bez atļaujas

Jūrmalas dome atceļ daļu tūkstošiem eiro lielo naudas sodu par iebraukšanu pilsētā bez atļaujas 1

Tuvojas 1. aprīlis, kurš ir ne vien joku dienā, bet arī tas brīdis, kad par iebraukšanu Jūrmalā auto vadītājiem atkal būs jāsāk maksāt 2 eiro. Pēc pērnā gada sezonas izcēlās pamatīgs skandāls, jo pilsētas pašvaldības policija daudziem autovadītājiem par pārkāpumu piestādīja soda naudas rēķinu vairāku tūkstošu eiro apmērā. Daļa no tiem nu ir atcelta.

Rīgu pamet nerezidentu nauda, liecina FKTK dati

Rīgu pamet nerezidentu nauda, liecina FKTK dati

Mēneša laikā kopš “ABLV Bank” kraha par teju diviem miljardiem eiro jeb 10% samazinājies noguldījumu apjoms Latvijas bankās. Par to liecina Finanšu kapitāla un tirgus uzraudzības komisijas (FKTK) piektdien publiskotie dati.

"ABLV Bank" klienti īslaicīgi nevar piekļūt saviem naudas līdzekļiem

"ABLV Bank" klienti īslaicīgi nevar piekļūt saviem naudas līdzekļiem

“ABLV Bank” noguldītāji un klienti pašlaik nevar operēt ar saviem naudas līdzekļiem nedz bankas filiālēs, nedz internetbankā, arī bankas karšu sistēma ir atslēgta. Turpinoties “ABLV Bank” krīzei, bankas pārstāvji izplatījuši informāciju, sniedzot atbildes uz klientu iespējamajiem jautājumiem.