Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 27. jūlijs

Marta, Dita, Dite

Horoskops aunam

Ar ambīcijām viss būs kārtībā, tās būs pietiekoši, lai radoši izpaustos un nekautrētos sava darba augļus izrādīt arī citiem. Ja vēlies atbrīvoties no negatīvām emocijām, vislabāk dodies pie jūriņas.

Horoskops vērsim

Sakārto savu jūtu pasauli un atbrīvojies no aizvainojuma, skaudības un nosodījuma. Kļūsti maigāks un pielaidīgāks. Nenāktu par ļaunu apmeklēt kādu masāžu vai alternatīvu dziedniecības procedūru.

Horoskops dvīņiem

Tavas šaubas var izrādīties pamatotas. Tavi sāncenši, konkurenti vai vienkārši nelabvēļi šodien var rīkot sacelšanos. Aizsargājoties nekļūsti pārāk agresīvs, jo viss process var iziet ārpus kontroles.

Horoskops vēzim

Klausies, kad sāks runāt tava intuīcija un nesteidzies ar svarīgiem lēmumiem, lieliem pirkumiem vai galīgiem secinājumiem. Iespējams būs jāatsakās no kāda nodoma no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ.

Horoskops lauvai

Šodien jāparāda zibenīga reakcija un situācijas izpratne, jo uz kārts būs likts ģimenē notiekošais. Naudiņa, kas kavējusies atradīs ceļu pie tevis un būtiski uzlabos finansiālo situāciju.

Horoskops jaunavai

Radošajos plānos parādīsies visa tavas personības kapacitāte. Apskati un izanalizē visus variantus, pirms sāc realizēt savus plānus. Paplašini savas darbības vai pakalpojumu klāstu un sajutīsi izmaiņas materiālajā nodrošinājumā.

Horoskops svariem

Šodien attiecības ģimenē var piedzīvot uzplaukumu vai pasliktināšanos tavas uzvedības rezultātā. Neaizmirsti par pieticību un piedošanu. Tas attiecas arī uz finansiāliem darījumiem.

Horoskops skorpionam

Tavas pašsajūtas uzlabošanās vai pasliktināšanās pamatā būs domas. Tāpēc uzmani un kontrolē savu domāšanas procesu. Vislabāk dienu pavadīt mežā vai pie jūras un pēc iespējas tālāk no cilvēku pūļiem.

Horoskops strēlniekam

Šodien nevajadzētu uzņemties kādas jaunas saistības vai uzsākt jaunu projektu. Jātiek galā ar vecajām lietām – problēmām, dokumentiem. Tās šobrīd ir svarīgi atrisināt un pastāv liela iespēja to izdarīt teicami.

Horoskops mežāzim

Šodien uzraugi un pieskati, to, ko jau esi sasniedzis, lai kāds nepiesavinās tavu darbu augļus. Neļaujies ilūzijām un nepiekrīti vieglu peļņu sološiem darījumiem un afērām.

Horoskops ūdensvīram

Šodienu labāk pavadīt vienā vietā un nedoties darījumu izbraucienos, jo sastrēgumos vai tehniskās ķibelēs zaudēsi ļoti daudz laika. Ieteicams nodarboties ar naudas plūsmas – izdevumu un ieņēmumu plānošanu.

Horoskops zivīm

Šodien nežēlojot pūles un atdevi vari sasniegt teicamus rezultātus jebkurā darbībā. Darbabiedru vai klientu simpātijas dos tev papildus iedvesmu un palīdzēs tikt galā ar nogurumu, kas šodien var būt īpaši traucējošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nauda

Prātam neaptverami! Jelgavā grūstošas mājas remonts jāfinansē pensionāriem!

Prātam neaptverami! Jelgavā grūstošas mājas remonts jāfinansē pensionāriem! 34

Būvniekiem darba pilnas rokas! Jaunbūves valsts teritorijā aug kā sēnes pēc lietus. Tās tiek nodotas ne vien ekspertu bruņotajai acij, bet arī pašu mājas iedzīvotāju vērtējumam. Jelgavnieki uzskata, ka viņu māja ir būvniecības kļūda. Iedzīvotāji ir nobažījušies par savu pajumti, jo pastāv risks, ka drīz jauna mājvieta būs jāmeklē veselam daudzdzīvokļu namam!

Rīdzinieki turpina saņemt rēķinus ar mistisku zemes nomas parādu. PTAC to sauc par nelikumīgu

Rīdzinieki turpina saņemt rēķinus ar mistisku zemes nomas parādu. PTAC to sauc par nelikumīgu 5

Šā gada sākums pamatīgi satricināja Rīgas iedzīvotāju prātus, jo ļoti daudzi saņēma draudu vēstules, kurās teikts, ka viņi ir parādnieki. Tās izsūtīja akciju sabiedrība ”Pilsētas zemes dienests”, kuri uzskata, ka viņiem pienākas zemes nomas maksa, kura, viņuprāt, nav samaksāta teju pirms desmit gadiem. Bez Tabu masveidā saņēma sūdzības no skatītājiem un iesaistījās skaidrošanā, kas notiek. Likumīga parādu atgūšana vai kas cits.

Īrnieku kašķis Rīgas Centrāltirgū –  pašmāju stādaudzētāji nonāk ķīlnieku lomā!

Īrnieku kašķis Rīgas Centrāltirgū - pašmāju stādaudzētāji nonāk ķīlnieku lomā!

2016. gada nogalē Rīgas Centrāltirgus nolemj atbrīvoties no viena apakšīrnieka, kurš apsaimnieko daļu tirgus teritorijas. Tur tirdzniecības vietas pērk stādu audzētāji, kuriem andeles sezona ir pavasarī. Līguma laušana notiek skandalozi, piesaistot policiju. Nupat ir sākusies stādu tirdzniecības šā gada sezona un atklājas, ka tirgotāji ir kā ķīlnieki. Jo šogad par vietu tirgū sanāk maksāt dubultā.