Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Nauda

"Uzticējos un uztvēru kā ģimenes locekli!" Ilggadēju dzīvokļa apkopēju pieķer vērienīgā zagšanā, summa pārsteidz

"Uzticējos un uztvēru kā ģimenes locekli!" Ilggadēju dzīvokļa apkopēju pieķer vērienīgā zagšanā, summa pārsteidz 64

Pēc tam, kad rīdzinieks Felikss sāka saprast, ka no viņa dzīvokļa pazudusi daļa skaidras naudas uzkrājumu, miteklī viņš izvietoja novērošanas kameru. Ar tās palīdzību pieķēra zādzībā mājkalponi, kuru nodarbināja 12 gadus un kura šķita uzticama. Apzagtais vīrietis šokēts, ka ko tādu varēja pastrādāt cilvēks, kuru uzskatījis jau kā ģimenes locekli. Pārrunās ar darbinieci viņa vēlāk atzinusies ļoti iespaidīgas naudas summas zādzībā vairākās zagšanas epizodēs.

"Skats pa logu - "Ķīnas mūris"!" Nozagta dienasgaisma, sabojāti īpašumi: daugavpilieši pārvada ēnā beidzot izcīna "sāpju naudu"

"Skats pa logu - "Ķīnas mūris"!" Nozagta dienasgaisma, sabojāti īpašumi: daugavpilieši pārvada ēnā beidzot izcīna "sāpju naudu" 9

Pēc ilgstošas un izmisīgas cīņas par taisnību daugavpilieši, kuru dzīvi un īpašumus negatīvi ietekmējusi Smiltenes ielas pārvada būvniecība, beidzot izcīnījuši kompensācijas. Pašvaldība konceptuāli vienojusies par “sāpju naudas” – vairāk nekā 150 tūkstošu eiro – izmaksāšanu 17 nekustamo īpašumu saimniekiem.

"Suns sakoda pastniecei seju!" Asiņaina pensijas piegāde Amatas pusē

"Suns sakoda pastniecei seju!" Asiņaina pensijas piegāde Amatas pusē 2

Vēl marta sākumā, kad lielu daļu Latvijas teritorijas klāja bieza sniega sega, “Latvijas pasta” darbiniece Amatas novada Skujenes pagastā izkāpj no automašīnas un brien uz kādu privātīpašumu, lai tur dzīvojošajam pensionāram nodotu pensiju. Tomēr brīdī, kad no ēkas iznāk ārā sirmgalvis, līdz ar viņu ārā izsprūk liela izmēra suns, kas uzklūp virsū pastniecei un iekož sejā.

"Izkrāptās summas mērāmas sešciparu skaitļos!" Kiberdrošības eksperti sniedz padomus, kā atpazīt krāpnieku āķus un pasargāt savu naudu

"Izkrāptās summas mērāmas sešciparu skaitļos!" Kiberdrošības eksperti sniedz padomus, kā atpazīt krāpnieku āķus un pasargāt savu naudu 1

“Labdien, jums zvana no bankas drošības dienesta. Esam pamanījuši, ka no jūsu kartes veikts, iespējams, krāpniecisks maksājums!” Šis ir viens no paņēmieniem, kuru visbiežāk izmanto telefonkrāpnieki, lai piekļūtu potenciālā upura bankas kontam. Lai arī varētu šķist, ka krāpniekus var pavisam viegli “atkost”, statistika liecina, ka tā nebūt nav. Telefonkrāpnieki, uzdodoties par banku darbiniekiem, no iedzīvotājiem izmānījuši aptuveni 27 000 eiro, liecina Valsts policijas informācija.

"Kāds paņems visu, ko var pagrābt!" 244 000 eiro Saeimas deputātu kompensācijās. Vai tautas kalpi taupīgi, darbam Saeimā notiekot attālināti?

"Kāds paņems visu, ko var pagrābt!" 244 000 eiro Saeimas deputātu kompensācijās. Vai tautas kalpi taupīgi, darbam Saeimā notiekot attālināti? 4

Pagājušajā gadā Saeimas deputātiem, dzīvojošiem reģionos, izmaksāti 244 tūkstoši eiro dzīvojamās telpas īres un transporta kompensācijās. Vai šie tēriņi darba vajadzībām liecina par izšķērdību vai tomēr tautas kalpiem laikā, kad arī Saeimas darbs lielā mērā būtu iespējams un arī nereti notiek attālināti, izdevies ietaupīt?