Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 15. decembris

Johanna, Hanna, Jana

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops vērsim

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops dvīņiem

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops vēzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops jaunavai

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

Horoskops svariem

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops skorpionam

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops mežāzim

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops ūdensvīram

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops zivīm

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Nauda

Ēnu ekonomikas apkarošanai stingrāk uzraudzīs ielu tirgotājus

Ēnu ekonomikas apkarošanai stingrāk uzraudzīs ielu tirgotājus 9

Policijai, nodokļu inspektoriem un citiem dienestiem būtu stingrāk jākontrolē ielu tirgotāji, – tā pirmdien lēma valdība, pārrunājot ēnu ekonomiku ielu tirdzniecībā. Veikalnieki uzskata, ka arī kundzei, kura uz ielas stūra tirgo ābolus, ir jāsaņem atļauja no Valsts ieņēmumu dienesta (VID).

Finanšu eksperti aicina svētkus nesvinēt uz parāda

Finanšu eksperti aicina svētkus nesvinēt uz parāda 7

Tieši pēc divām nedēļām Ziemassvētki būs sabraukuši rakstītām kamanām un zem eglītēm visā Latvijā saveduši dāvanas. Tomēr liela daļa no dāvināšanas prieka būs segta ar aizņemtu naudu, turklāt ņemt kredītu gatavi tieši tie Latvijas iedzīvotāji, kuriem jau maks tāpat ir plāns un ir arī grūtības nomaksāt ikdienas rēķinus.

PTAC aicina neaizņemties naudu svētku svinībām

PTAC aicina neaizņemties naudu svētku svinībām

Iedzīvotāju paradums svinēt svētkus uz parāda liecina par sabiedrības zemo finanšu pratību, uzskata Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) direktore Baiba Vītoliņa, aicinot iedzīvotājus neaizņemties naudu svētku svinībām.

Bondars: Saeimai jāizdara viss, lai 1. janvārī cilvēki nesajustu nekādas neērtības

Bondars: Saeimai jāizdara viss, lai 1. janvārī cilvēki nesajustu nekādas neērtības 8

Gadumijā savu darbību izbeigs 2018. gada budžeta likums, un jau 1. janvārī jābūt 2019. gada budžeta risinājumam gan pensionāram, gan skolotājiem, gan Valsts prezidentam,  lai viņi varētu saņemt tādu pašu pensiju un algu kā decembrī, tā intervijā “900 sekundēm” atzina 13. Saeimas Budžeta un finanšu komisijas vadītājs Mārtiņš Bondars (AP).

Desmitu miljonu deficīts Stradiņu slimnīcas būvniecībai izplānots jau pirms diviem gadiem

Desmitu miljonu deficīts Stradiņu slimnīcas būvniecībai izplānots jau pirms diviem gadiem 1

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) jaunā korpusa būvniecībai papildus jau ieplānotajam 91 miljonam eiro būs nepieciešami vēl 30 miljoni. Tie būs jāmaksā no valsts budžeta, jo Eiropas nauda tam nav paredzēta. Veselības ministre skaidro, ka divu gadu laikā par 30% cēlušās būvniecība cenas. Tas neatbilst patiesībai. Šis sadārdzinājums bija ieprogrammēts jau 2016. gadā, kad slimnīca un ministrija rēķināja būvniecības izmaksas.