Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

NATO

ES un NATO nekritizēšot Latviju par attieksmi pret migrantiem

ES un NATO nekritizēšot Latviju par attieksmi pret migrantiem 2

NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs saņēmis indikācijas no NATO un Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, ka tās nekritizēs Latviju un Lietuvu par nelegālo robežšķērsotāju neielaišanu, turklāt šādi mēs šobrīd pasargājam arī turīgās rietumvalstis, kas ir šo migrantu mērķis, vēsta TV3 Ziņas.

Ziemeļkorejas līderis mudina armiju paaugstināt kaujas efektivitāti

Ziemeļkorejas līderis mudina armiju paaugstināt kaujas efektivitāti

Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns apsūdzējis “naidīgos spēkus”, ka tie pastiprina militārās mācības agresijas īstenošanai, un aicinājis armiju pielikt maksimālas pūles, lai palielinātu kaujas efektivitāti, piektdien vēsta Phenjanas oficiālā ziņu aģentūra KCNA.

Grībauskaite un Kaljulaida minētas iespējamo NATO ģenerālsekretāra amata kandidātu skaitā

Grībauskaite un Kaljulaida minētas iespējamo NATO ģenerālsekretāra amata kandidātu skaitā 3

Kad pašreizējais NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs 2022. gada septembrī atstās amatu, par viņa pēcteci pirmo reizi alianses 72 gadu vēsturē varētu kļūt sieviete, un trīs iespējamākās kandidātes uz šo amatu varētu būt bijusī Lietuvas prezidente, kādreizējā Eiropas Savienības (ES) komisāre Daļa Grībauskaite, pašreizējā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida un bijusī Horvātijas prezidente Kolinda Grabara-Kitaroviča, pirmdien raksta tīmekļa medijs “Politico”.

Zelenskis mudina paātrināt Ukrainas uzņemšanu NATO

Zelenskis mudina paātrināt Ukrainas uzņemšanu NATO 26

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis otrdien aicinājis NATO paātrināt valsts uzņemšanu aliansē, norādot, ka tas ir vienīgais veids, kā pielikt punktu karadarbībai Austrumukrainā, kur notiek kaujas ar Krievijas uzturētajām un apbruņotajām kaujinieku bandām.

Rīgā ienāk trīs sabiedroto kuģi, kas meklēs mīnas Baltijas jūrā

Rīgā ienāk trīs sabiedroto kuģi, kas meklēs mīnas Baltijas jūrā 11

Rīgas ostā ienākuši trīs NATO pretmīnu kuģi, kas drīzumā piedalīsies operācijā Irbes jūras šaurumā, meklējot Pirmā un Otrā pasaules kara laika mīnas. Lielākais no kuģiem piektdien tika pie pārtikas un degvielas krājumiem, un nodrošinās pārējo divu peldlīdzekļu apgādi.

Latvijā ieradusies ASV militārā vienība ar desmit helikopteriem

Latvijā ieradusies ASV militārā vienība ar desmit helikopteriem 16

Turpinot ASV operāciju “Atlantic Resolve”, Latvijā ieradušies desmit ASV “Black Hawk” helikopteri, lai stiprinātu reģionālo drošību un demonstrētu ASV klātbūtni reģionā, informē Aizsardzības ministrijas (AM) Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente Mairita Senkevicina.